Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Koji skuter, molim vas za pomoć.  (Posjeta: 1025 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline markoketic

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 1
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Koji skuter, molim vas za pomoć.
« : 28 Travanj, 2014, 19:24:31 »
Evo, pokušat ću skratiti i molim vas za iskrenu pomoć, posebno od cijenjenih skuteraša koji imaju iskustva s raznim skuterima i daju objektivne odgovore  :help:
Trenutno imam Apn 6 ali bi želio kupiti polovan skuter i prodati moped. Ponajviše zbog izgleda, tehnologije i potrebe. Putujem ljeti na posao 7 km a ženi moram ostavit auto jer i ona u sezoni radi, prošlo ljeto me spasio Apn.
E sad, gledam razne postove i sviđaju mi se Yamaha aerox, Gillera runner i Aprillia, uglavnom nebi kineza ni tako nesto jer vidim da su mnogi imali raznih problema s tim skuterima. Izgled i dizajn su mi u drugom planu, najviše me interesiraju pouzdanost i trajnost, dostupnost dijelova i sl. Koji polovan kupiti za nekih 600-700 eura. Visok sam 180 i 83 kg,(velim zbog udobnosti vožnje) sa apn-om sam se nekako snalazio, sad bi nešto modernije i ljepše.   
Unaprijed vrlo zahvalan na svakom iskrenom odgovoru. :help:

Offline rs50bih

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 119
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Suzuki SV 1000S K3
  • Moja Kaciga: Na glavi ?
  • MojSpuh: Trkelja
Odg: Koji skuter, molim vas za pomoć.
« Odgovori #1 : 28 Travanj, 2014, 21:15:03 »
Mislim da bi ti za tvoje potrebe najbolji bio Gilera runner, stari model, veoma je komforan, pouzdan, ne kvari se, a dijelove je veoma lako naci..

Offline Ivan46

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1183
  • 2t power by Hello Kitty
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: xenon+neon
  • MojSpuh: Akrapovic
Odg: Koji skuter, molim vas za pomoć.
« Odgovori #2 : 28 Travanj, 2014, 21:19:29 »
moj savjet ti je stari runner,ja sam ga imao i odlican je,a i imas dijelova za kupiti za njega di god oces.

i aerox ti isto nije los,pouzdan i kvalitetan skuter,isto i za njega mos dijelove nabaviti bez problema.