Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pomoc oko klipova?  (Posjeta: 405 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Adox01

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Pomoc oko klipova?
« : 28 Srpanj, 2012, 15:19:49 »
Pozdrav momci :) ..
Ovako, imam Spyder 9, 50cc 4taktni.. Presao je oko 5000km..
Skuter se gusi,  dodje do nekih 55km/h i naglo mu opada brzina (a mogao je do 70km/h)..
Odveo sam ga u servis i lik mi je dosta toga nabrojao, znaci rekao da treba novi:
                                     
                                                                                                                           Cijene dijelova:        (sry sto nije u kunama)
-Klip                                                                                                                          (60 KM)  (~30€)
-Set dihtunga                                                                                                           (30 KM)  (~15€)
-Svjecica                                                                                                                   (15 KM)  (~7-8€)
i uz to mozda obrada cilindra...                                                                                (30 KM) ... uz ruke i novo ulje ukupno 200KM

Zanima me, da li bi taj klip od 60KM bio dobar?Kakav bi mi mogli staviti? Da mi nece uvaliti? Ili vase neke preporuke za tu cijenu? Posto sam npr. nasao Prox Racing Part klip nov za 20KM a cuo sam da ga 'hvale' ...
http://www.pik.ba/artikal/3367888/klipovi-za-skutere/

Vasa pomoc?

Hvala svima ;) ..
« Zadnja izmjena: 28 Srpanj, 2012, 16:39:18 Adox01 »

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17035
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Pomoc oko klipova?
« Odgovori #1 : 28 Srpanj, 2012, 17:53:57 »
uzmi nove karike nikakav klip
busit cilindar netreba osim ako nije cviko
dihtunge netreba jer su oni ko gumeni dihtungi koje namazes s dihtmasom i radi bezprjekorno
svjecicu novu uzmi od ngk ili denso cpr7e

on se dusi jer ti ili membrana vrisnula ili ti je zmazan fergazer ili ventili rastelani
to se sve da rjesit u sveukupno 2 sata posla kao nas sta radis i sam to mozes doma odradit s nekim ko se razumije

Offline dino73n

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1854
  • Spol: Muški
  • Nije bed pasti,bed je ne ustati....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gračanica
  • Moj Skuter: Beverly 300HPE Sr50R
  • Moja Kaciga: LS2 Twister
  • MojSetup: FullSerijala
  • MojSpuh: SC08
Odg: Pomoc oko klipova?
« Odgovori #2 : 28 Srpanj, 2012, 19:48:20 »
Ja ti mogu nabaviti kit sa 49ccm na 80ccm za tog kineza.Dobijes cilindar,klip sa karikama bolcnom i osiguracima i sve potrebne dihtunge za 80km pa eto ako si zainteresovan javi mi se na PP da se dogovorimo.Kvalitet je odlican,orignal kineski :) provjerena roba.Vec sam ih ugradio par komada i svi idu bezprijekorno.
SCOOT NUMERO "2"
SF2 Yasuni R<>Stage6 HPC<>MHR replica LC<>Stage6 BigValve<>Dellorto 19 phbg from MHR pack<>red sponge<>Polini speedcontrol<>G2 EVO clutch<>Stage6/RT CNC bell<>extend gear<>2xME 7 Teen<>Xenon light<>KosoGpStyle