Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: pad sa skutera, pitanje oko popravka  (Posjeta: 980 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline connormacleod

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Baotian BT125 T-12
pad sa skutera, pitanje oko popravka
« : 28 Srpanj, 2012, 19:53:53 »
Malo prije sam otresao sa skutera
Pri nekih 70kmh u blagom zavoju naletim na lokvu ulja i produžim ravno u jarak. Dobro pa sam se dočekao na mekano trnje :D

E sad ovako, skuter je ok, jedino koliko sam na prvu ruku primjetio je da volan stoji lagano u desno i da se ne upravlja kao prije, pustim volan i skuter pada u lijevu stranu.

Pošto nemam ovakvih iskustva, zanima me kako najjednostavnije provjeriti dali su vilice savinute ili nesto trece?
Na oko izgledaju ok, ne vidi se nikakva razlika.

Također ako netko ima kupujem plastike za Baotian BT125 kao sa linka.
http://www.njuskalo.hr/image-big/skuteri-preko-50/ostale-marke-baotian-bt125t-12-125-cm3-slika-14794427.jpg

Treba mi prednja maska, zadnji desni žmigavac, poklopac akumulatora, lijeva plastika od žmigavca i ona unutarnja crna ispod volana.

Thx na info!

« Zadnja izmjena: 28 Srpanj, 2012, 19:57:25 connormacleod »

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: pad sa skutera, pitanje oko popravka
« Odgovori #1 : 28 Srpanj, 2012, 20:36:04 »
Ono sto mozes sam bez troska je da raspustis cijeli prednji kraj (trokuti vilica, volan itd), namjestis volan da bude ravno i ponovo stegnes. Ako i dalje vuce u stranu, onda je nesto savinuto - vilice, rama, nosac motora - biraj



btw, kako si uspio produzit ako si u zavoju naisao na ulje? Obicno se tada pada ko kruska i klizeci zaustavi tamo gdje je to Isaac Newton zamislio
« Zadnja izmjena: 28 Srpanj, 2012, 20:37:41 3alfa3 »

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: pad sa skutera, pitanje oko popravka
« Odgovori #2 : 28 Srpanj, 2012, 22:43:20 »
valjda je skužio da je na cesti ulje pa ga je išao izbjeći i zavtšio kraj ceste..