Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Vizir za Vemar kacigu  (Posjeta: 1454 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Scoot_Fan

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 470
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Piaggio Carnaby 125
Vizir za Vemar kacigu
« : 26 Lipanj, 2009, 13:52:27 »
-Pozdrav ekipa, treba mi vizir (zatamnjeni) za Vemar kacigu, bio sam u piaggio servisu dolje kraj Jokera u Splitu, i kazu da nemaju :dontknow: , neznam kako to ali...
Sad me zanima dali se to moze naruciti preko interneta, ili nekog ovlastenog servisa, pa da dostave, jer ljeto je doslo, a zatamnjeni vizir mi treba, ako netko zna....
-Neznam sad koji je model kaciga jer je nemogu naci niti na njihovoj stranici, znam da je XL velicine.

-Evo slika, iako nije velika jer je slikano s starim mobitelom, ali vidi se otprilike kako izgleda.

Pivo sadrzi zenske hormone. Ako ga previse popijes, pocnes pricati gluposti i ne znas vise voziti auto.

Offline n0n4m3

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1145
  • Spol: Muški
  • 097 733 2211
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Sp180 , Ice180
Odg: Vizir za Vemar kacigu
« Odgovori #1 : 26 Lipanj, 2009, 14:06:35 »
ima tu u splitu uzet 100%  , baleta ima vemar .. uzea je onaj na dugine boje vizir ..  :icon_biggrin: pitaj njega di je uzea

Offline Scoot_Fan

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 470
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Piaggio Carnaby 125
Odg: Vizir za Vemar kacigu
« Odgovori #2 : 26 Lipanj, 2009, 14:17:45 »
pa pita san ga i reka mi je dole u piaggio servisu, ja bia, i kazu da nemaju :dontknow: -a oni su kao zastupnici Vemara, jos kaze da nezna oce li dobit te vizire :angry7:
Pivo sadrzi zenske hormone. Ako ga previse popijes, pocnes pricati gluposti i ne znas vise voziti auto.