Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Runner,max brzina problem?!Update!  (Posjeta: 3066 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Runner,max brzina problem?!
« Odgovori #20 : 17 Svibanj, 2009, 18:29:30 »
lakse rolice ili tvrđi centralni , idi vracaj serijski centralni on je tvrđi od ljubicastog

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Runner,max brzina problem?!Update!
« Odgovori #21 : 19 Svibanj, 2009, 16:54:45 »
eh ovako danas mi se malo dalo zafrkavat i ajde reko da redom krenem...skinem ja karb ...gledam zadnji put dizna stavljena 82...gledo ajde kako je kdo nekih clanova sa foruma pa da i ja stavim...medjutim motor kad das gas pa pustis i das 20-30% gasa ubi od trokiranja...i gledam ja set dizni imam 80,78,75,72 itd...i reko ajde da ja stavim 75...stavim ja lijepo..zagrijem skuter jedno 10 min prvih 5 km polako do 50 vozio i ajmo reko sad otvorena cesta ....i bacim ja jednu turu od 40km...vecinom je full gass znaci full gas ili 80% nista manje....na moje iznenadjenje idem npr 80 pustim gas i dam samo malo ..motor odma primi gas nista ne tokira i slicno..isto kad idem nizbrdo bez gasa pa dam samo malo odma primi normalno ne torkira krene...ail vidim da na min otvorima malo mi trokira ...malo karb postelam i sredim i to i sve super...start extra sve extra....eh sta se jos desilo..zalio sam se da motor nece preko 90km/h i to dok dodje od 60 do 90 trebalo je dosta....sad motor po satu ide max 105 po ravnom...to je bilo onak bez vjetra kojeg stvarno malo skroz bilo...ovak sa vjetrom po satu 100....eh sad imam rupu malu od 80-100..trebam probat bijeli ili zeleni centralni..i to je to....ocito da smjesa nije bila ok pa valjda radi toga nije iso preko 90....sta ja znam...uglavnom asd ide hehe...sto se tice boje svjecice..evo veceras sam gledo nakon predjenih neki 150 km danas...svjecica je cijela onako boje kafe...najbolje poredit boju sa bojom kafe kad je u soljici skuhana ...eto takva je boja...znaci da bi jos mogla manja dizna broj,dva od 75...ali necu da riskiram a i nemam broj,dva manju nego tek 72..tj  3 broja manju....i jos nesto motor se vrti 10200 rpm kroz ubrzanje ...a na krajnjoj padne na 10000rpm i to je to.....
« Zadnja izmjena: 19 Svibanj, 2009, 23:48:18 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Runner,max brzina problem?!Update!
« Odgovori #22 : 19 Svibanj, 2009, 21:06:36 »
eh ovako danas mi se malo dalo zafrkavat i ajde reko da redom krenem...skinem ja karb ...gledam zadnji put dizna stavljena 82...gledo ajde kako je kdo nekih clanova sa foruma pa da i ja stavim...medjutim motor kad das gas pa pustis i das 20-30% gasa ubi od trokiranja...i gledam ja set dizni imam 80,78,75,72 itd...i reko ajde da ja stavim 75...stavim ja lijepo..zagrijem skuter jedno 10 min prvih 5 km polako do 50 vozio i ajmo reko sad otvorena cesta ....i bacim ja jednu turu od 40km...vecinom je full gass znaci full gas ili 80% nista manje....na moje iznenadjenje idem npr 80 pustim gas i dam samo malo ..motor odma primi gas nista ne tokira i slicno..isto kad idem nizbrdo bez gasa pa dam samo malo odma primi normalno ne torkira krene...ail vidim da na min otvorima malo mi trokira ...malo karb postelam i sredim i to i sve super...start extra sve extra....eh sta se jos desilo..zalio sam se da motor nece preko 90km/h i to dok dodje od 60 do 90 trebalo je dosta....sad motor po satu ide max 105 po ravnom...to je bilo onak bez vjetra kojeg stvarno malo skroz bilo...ovak sa vjetrom po satu 100....eh sad imam rupu malu od 80-100..trebam probat bijeli ili zeleni centralni..i to je to....
čemu to ?? pa ugusi ga s tim  :toothy11: 
jos sad vani 30+ stupnjeva nema ni potrebe za zagrijavanjem
aj bar si ovo rjesio  :icon_thumright:

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Runner,max brzina problem?!Update!
« Odgovori #23 : 19 Svibanj, 2009, 23:46:21 »
čemu to ?? pa ugusi ga s tim  :toothy11: 
jos sad vani 30+ stupnjeva nema ni potrebe za zagrijavanjem
aj bar si ovo rjesio  :icon_thumright:
tako sam i ja govorio prosle godine pa svaki put kad skinem klip ..ono rupice po klipu gore isto ko neznam ti sta...i tako jednom ja isto upalio ..napolju 38 reko netreba to zagrijavat..poslije 500 m full gas...samo nesto puce ...zagreba i stade motor ....kad ono otiso i klip i karike...a i cilindar mal poj#bo....od tad uvijek lijepo upalim,sacekam da se ugrije do druge,trece crte max...sjedem i polako vozim 50 sve dok ne dodje do 6 crtica tj radne temp....
Valentino Rossi 46!!!!!