Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: speedfight pitanje?  (Posjeta: 9894 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Tomy GS

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 108
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: GOSPIC
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT2
  • MojSetup: TOP PERFORMANCE TROPHY 70
  • MojSpuh: LEO VINCE 70
Odg: speedfight pitanje?
« Odgovori #80 : 21 Travanj, 2010, 15:38:44 »
pa onda naručiš usis sa 23 mm adapterom koji naravno dobiješ u paketu po toj cijeni, znači nemoraš kupit posebno  :icon_thumright:
ok

Offline Tomislav20

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 25
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot Speedfight 2
  • Moja Kaciga: Grex
Odg: speedfight pitanje?
« Odgovori #81 : 21 Travanj, 2010, 17:05:02 »
pozdrav svima novi sam na forumu!
Dakle imam pitanja oko stavljanja kita......imam spuh Leo Vince 70 hand made,polini speed control-variomat,sad bi trebo stavljat kit top preformance trophy70, :)
koliko bi dobio sa svim tim na skutu,dal bi trebo stavljat ležaje na radilicu preso mi je 8000km,veću diznu na karb,svijećicu???? ???

bilo bi ti dobro promjenit odmah ležaje, nisu skupi, ja sam svoje kupio u FAG-u i dođe oko 30 kn jedan, a ak hoćeš kupit u servisu jedan ti je 130kn. Što se tiče kita ja sam sebi isto mislio stavit, al sam čuo već od par tipova da se mašina brzo razleti.. a baš ak hoćeš mjenjat, onda stavi odmah i karb, strpi se malo pa staviš sve odjedamput.. i bilo bi dobro veći filter na karb.. i da sa kitom će ti trošit duplo.. :)

Offline Tomy GS

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 108
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: GOSPIC
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT2
  • MojSetup: TOP PERFORMANCE TROPHY 70
  • MojSpuh: LEO VINCE 70
Odg: speedfight pitanje?
« Odgovori #82 : 21 Travanj, 2010, 18:29:10 »
bilo bi ti dobro promjenit odmah ležaje, nisu skupi, ja sam svoje kupio u FAG-u i dođe oko 30 kn jedan, a ak hoćeš kupit u servisu jedan ti je 130kn. Što se tiče kita ja sam sebi isto mislio stavit, al sam čuo već od par tipova da se mašina brzo razleti.. a baš ak hoćeš mjenjat, onda stavi odmah i karb, strpi se malo pa staviš sve odjedamput.. i bilo bi dobro veći filter na karb.. i da sa kitom će ti trošit duplo.. :)
[/quote
imam delorto 17,5 i red sponge filter,a neznam za ležaje,nema ami tko to promjeniti a neide mi se u rastavljanje mašine tj bloka,a kolko bi ja tih ležaja moro uzet??

Offline Tomislav20

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 25
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot Speedfight 2
  • Moja Kaciga: Grex
Odg: speedfight pitanje?
« Odgovori #83 : 21 Travanj, 2010, 22:44:32 »
bilo bi ti dobro promjenit odmah ležaje, nisu skupi, ja sam svoje kupio u FAG-u i dođe oko 30 kn jedan, a ak hoćeš kupit u servisu jedan ti je 130kn. Što se tiče kita ja sam sebi isto mislio stavit, al sam čuo već od par tipova da se mašina brzo razleti.. a baš ak hoćeš mjenjat, onda stavi odmah i karb, strpi se malo pa staviš sve odjedamput.. i bilo bi dobro veći filter na karb.. i da sa kitom će ti trošit duplo.. :)
[/quote
imam delorto 17,5 i red sponge filter,a neznam za ležaje,nema ami tko to promjeniti a neide mi se u rastavljanje mašine tj bloka,a kolko bi ja tih ležaja moro uzet??
ma dva bočna na radilici, i bilo bi dobro još igličasti na klipnjači, ta tri su ti 120kn. to ti je dva sata posla, al ak neznaš bolje nek ti napravi netko ko zna da ne potrgaš blok, al ak motor ima samo 8000 i ak je na njemu do sad sve bilo serijski možda ni netreba mjenjat. moj ima 19000 i mjenjao sam tek prije nekih 4000 km, sad radi ko švicarski sat..a najlakše ti je to vidit kad skineš variomat, onda uhvatiš za radilicu i vidiš jel se klima, ak ne onda je sve uredu.. to ti je bolje malo češće provjerit, recimo svakih par tisuća, jer ak ti ležaju odu može se desit da zacvika pa se okrene na radilici, i onda moraš kupit novu radilicu a to ti je još 1000kn bezveze..

Offline LukyGS

  • Tržnica : (+13)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospić
Odg: speedfight pitanje?
« Odgovori #84 : 21 Travanj, 2010, 23:58:32 »
Nema potrebe mjenjati ležajeve radilice jer je motor bio seriski i prešao je 8000km,a sad ide stavljati kit i sigurno ce radilica izdržati minimum 5tkm sa tp trophyem jer to nije jak kit!.
NUDIM USLUGU (POLIRANJA,PJESKARENJA,LAKIRANJA)

Offline Tomy GS

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 108
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: GOSPIC
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT2
  • MojSetup: TOP PERFORMANCE TROPHY 70
  • MojSpuh: LEO VINCE 70
Odg: speedfight pitanje?
« Odgovori #85 : 22 Travanj, 2010, 13:27:21 »
ma neka za ovu sezonu ostane ovak kak je a na iduću zimu ih možda promjenim!

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: speedfight pitanje?
« Odgovori #86 : 25 Travanj, 2010, 12:02:25 »
tomislave, nemoj preositi gluposti, npr, sa kitom trosi duplo, raspasti ce se masina i te fore, kakav veci filter treba lol....
sa tom kilometraazom ako stavlja ista , samo provjeri luft, ako nema , stavljaj i miran, serijska radilica drzi i replica kit, a on je jaci od base gus kiteva....
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Tomy GS

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 108
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: GOSPIC
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT2
  • MojSetup: TOP PERFORMANCE TROPHY 70
  • MojSpuh: LEO VINCE 70
Odg: speedfight pitanje?
« Odgovori #87 : 19 Svibanj, 2010, 16:13:59 »
Evo ovih dana sam složio skuter za regu,stavio sam sve serijsko ,no imam problem skuter mi se nakon nekog vremena  ugasi na leru,i kad se zagrije ,čim stanem nakon 10-20sek on se ugasi??
Sve je serijsko sad na njem,očistio sam filter,očistio karb,dizne,sve je kao spada al se gasi i dalje!
Filter zraka(spužvica)mi zna biti mokra po benzinu,to nije nešto dobro??

Offline walkay

  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5428
  • Spol: Muški
  • Dr. TGB
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SP180, ZIP SP180
  • Moja Kaciga: Vemar vtx atlan
Odg: speedfight pitanje?
« Odgovori #88 : 19 Svibanj, 2010, 19:11:54 »
Jesi namjestio dobro ler gas, nesmije se ugasiti, karb ti nije nastelan!  :angry7:

Offline Tomy GS

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 108
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: GOSPIC
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT2
  • MojSetup: TOP PERFORMANCE TROPHY 70
  • MojSpuh: LEO VINCE 70
Odg: speedfight pitanje?
« Odgovori #89 : 19 Svibanj, 2010, 19:18:07 »
Jesi namjestio dobro ler gas, nesmije se ugasiti, karb ti nije nastelan!  :angry7:
stavio sam serijsku diznu u njega,i kako got okrenem onaj šerafić za štelanje bilo  to na početku, na sredini na kraju, on se ugasi! :dontknow: