Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: muzika ???  (Posjeta: 6233 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: muzika ???
« Odgovori #20 : 24 Lipanj, 2009, 16:38:12 »
javit cu ti se u vezi muzike , treba meni nes

za tebe posebna cijena...200€ ruke..jos si 100€ duzan ostao i taman mi ljepo sjedne  ;D
Under construction...

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: muzika ???
« Odgovori #21 : 24 Lipanj, 2009, 17:16:19 »
za mene je Pioneer najbolji ....od 10 proizvodjaca  kod frenda u salonu gdje se prodaje samo audio oprema kad smo gledali ..uzeti su zvucnici isti snaga i playeri iz iste klase ...prvo smao uzeli jeftinije varijante i najbolji se pokazo Pioneer...od cistine zvuka pa nadalje....a u najskupljoj klasi isto tako ..Pioneer je bio drugi ...samo je jedan proizvodjac neznam sad neko ima nepoznato bio bolji..mislim nepoznat kod nas...stim da je ukupno i zvucnici i player iz iste klase bio skuplji od te marke nekih 400 eura od Pioneera....tako da je opravdano da je bolji...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: muzika ???
« Odgovori #22 : 24 Lipanj, 2009, 22:34:30 »
Pioneer isto nije nista poseban..ovisno o kojem se segmentu proizvoda radi..ima dobre Head Unite..i basevi su za ubijeti da grmi.ali kvaliteta zvuka je jako losa..ipak plasticna membrana..

Dok Helix,Ground Zero DLS...imaju jako kavlitetne proizvode i ovisno o kategoriji su Sound Quality orijentirani...

Alpine ima najbolje HU razvaljuju bez konkurencije su...Imaju jendu seriju dobrih baseva i to je to...

Treba kombinirati i vidjeti sta covijek zeli kolko para misli dat i sta hoce i kako slusati...
Under construction...

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: muzika ???
« Odgovori #23 : 08 Srpanj, 2009, 00:01:20 »
Alpine radio, helix pojačalo i jbl sub