Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: muzika ???  (Posjeta: 6240 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline phantom

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 408
  • Spol: Muški
  • vozim šta mi do?e pod ruku samo da sagorjeva
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pakostane
  • Moj Skuter: nrg
  • MojSetup: mhr
  • MojSpuh: gianelli shot
muzika ???
« : 27 Travanj, 2009, 22:40:04 »
evo ovako imam ford mondeo i serijski ima 4 zvucnika po stranama,i sad imam cd mp3 itd player ali mi dva desna zvucnika ne rade?do cega moze biti?

usput dali se mogu skinuti ti postojeci zvucnici i ugraditi nekakvi sonyevi magnatovi ono nikakva muzika, pojacala vec samo malo kvalitetnije ozvućenje od serijskih suskalica??? :dontknow:
acab jbg "policijski posao je ?astan samo ga obavljaju u dosta slu?ajeva ne?asni ljudi"

Offline 180fxr

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2139
  • Spol: Muški
  • MF team- - 091/5983/707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: SP180 & VXR180
Odg: muzika ???
« Odgovori #1 : 27 Travanj, 2009, 22:45:03 »
mozda na radiu nisu spojeni....  pa zasto ih nebi mogo mjenjat...skini ih i vidi koji su i odi kupi iste samo bolje...
PRODAJEM TUNING I STYLING DIJELOVE ZA SVE SKUTERE    (PM,MSN)

            

Offline sfx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 575
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: muzika ???
« Odgovori #2 : 27 Travanj, 2009, 22:47:55 »
možda ti jackovi nisu spojeni ili ti je balance namješten na desno  :dontknow:

Offline phantom

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 408
  • Spol: Muški
  • vozim šta mi do?e pod ruku samo da sagorjeva
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pakostane
  • Moj Skuter: nrg
  • MojSetup: mhr
  • MojSpuh: gianelli shot
Odg: muzika ???
« Odgovori #3 : 27 Travanj, 2009, 22:59:31 »
nene sa balanceom je sve ok,nego radili su prije i onda je zašutio jedan pa ubrzo i drugi
acab jbg "policijski posao je ?astan samo ga obavljaju u dosta slu?ajeva ne?asni ljudi"

Offline sfx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 575
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: muzika ???
« Odgovori #4 : 27 Travanj, 2009, 23:09:53 »
prije toga se čulo lijepo? bez krčenja?

Offline phantom

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 408
  • Spol: Muški
  • vozim šta mi do?e pod ruku samo da sagorjeva
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pakostane
  • Moj Skuter: nrg
  • MojSetup: mhr
  • MojSpuh: gianelli shot
Odg: muzika ???
« Odgovori #5 : 27 Travanj, 2009, 23:22:20 »
pa onako čulo se ok,standardno
acab jbg "policijski posao je ?astan samo ga obavljaju u dosta slu?ajeva ne?asni ljudi"

Offline kristijanSR70

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1558
  • Spol: Muški
  • I ti možeš pisati na MojSkuter.com portalu !!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: NG
  • Moj Skuter: RUNNER VXR 200
  • Moja Kaciga: N61
  • MojSetup: je jedini sisavac prilađođen životu u prirodi, imaju pluća i mogu disati zrak,množe se aktivnošću testisa.
  • MojSpuh: + cijev + 2 šarafa
Odg: muzika ???
« Odgovori #6 : 28 Travanj, 2009, 11:19:49 »
možda je kratki spoj negdi ili je nesto crklo.....možes zamjenit te zvučnike zavosi koliko ti treba 13 ili 17 cm za vrata jer obično na limu ti u vratima bude rupa za zvučnike 17 cm a preko tog lima ti je obicno ova plastika nutarnja na koju se obično i sarafaju zvučnici a ona je 13 cm....tako da ako imas 13 cm zvucnike i na 'plastici su sarafani skini ju komplet dole i vidi kolika ti je rupa u limu...ako zelis vece zvučnike....za neki ok zvuk dovoljno ti je napred u vrata dva zvučnika i nazad na ploču da ovalna te fino podesit da ti zvuk ide na zadnje nekih 70 % a na pednje 30 %  i to ti je ok....

Offline phantom

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 408
  • Spol: Muški
  • vozim šta mi do?e pod ruku samo da sagorjeva
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pakostane
  • Moj Skuter: nrg
  • MojSetup: mhr
  • MojSpuh: gianelli shot
Odg: muzika ???
« Odgovori #7 : 30 Travanj, 2009, 02:57:36 »
da da ma samo me zanimalo dali mogu uzwt zvucnike istih dienzija i samo istekat stare i stavit druge,ono kao da mijenjam bateriju
acab jbg "policijski posao je ?astan samo ga obavljaju u dosta slu?ajeva ne?asni ljudi"

Offline Ive_MHR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • SCHRANZ TRAUMA
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PU
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: muzika ???
« Odgovori #8 : 30 Travanj, 2009, 12:12:21 »
da da ma samo me zanimalo dali mogu uzwt zvucnike istih dienzija i samo istekat stare i stavit druge,ono kao da mijenjam bateriju

ovisno sta uzmes, jer ako uzmes nes bolje, bez pojacala ne bude nis od toga vjeruj :icon_thumright:

Offline igor27

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Hornet 600
  • Moja Kaciga: Shoei xr1000
  • MojSetup: na kaj da ga denem
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: muzika ???
« Odgovori #9 : 30 Travanj, 2009, 21:01:38 »
ovisno sta uzmes, jer ako uzmes nes bolje, bez pojacala ne bude nis od toga vjeruj :icon_thumright:
ma budu oni igrali samo ne kak treba bez pojačala......ovisi o snazi autoradia i zvučnika.....a ako ti ne rade prednji ili zadnji može biti da su izlazi izgoreli samo je čudno kako oba odjedanput ne rade.......ak sam  dobro skužio ???
kupujem zadnji blatobran za hornet 600 2008

Offline phantom

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 408
  • Spol: Muški
  • vozim šta mi do?e pod ruku samo da sagorjeva
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pakostane
  • Moj Skuter: nrg
  • MojSetup: mhr
  • MojSpuh: gianelli shot
Odg: muzika ???
« Odgovori #10 : 30 Travanj, 2009, 21:03:26 »
ma budu oni igrali samo ne kak treba bez pojačala......ovisi o snazi autoradia i zvučnika.....a ako ti ne rade prednji ili zadnji može biti da su izlazi izgoreli samo je čudno kako oba odjedanput ne rade.......ak sam  dobro skužio ???
a

dobro si skuzio samo me zanima "izlazi izgorjeli" sto to točno znači,kakvi izlazi na radiu,zvucniku,tu sam laik,što je to uoppće
acab jbg "policijski posao je ?astan samo ga obavljaju u dosta slu?ajeva ne?asni ljudi"

Offline igor27

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Hornet 600
  • Moja Kaciga: Shoei xr1000
  • MojSetup: na kaj da ga denem
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: muzika ???
« Odgovori #11 : 30 Travanj, 2009, 21:23:14 »
a

dobro si skuzio samo me zanima "izlazi izgorjeli" sto to točno znači,kakvi izlazi na radiu,zvucniku,tu sam laik,što je to uoppće
izlazi za zvučnike....znači tamo di su spojeni na radio to su izlazi.......ali ne vjerujem da su oba istovremeno izgorjela...ali može biti...možda si na postavkama radia nešto promijenio....npr....FADER ---REAR I FRONT....možda ti rade sam REAR....znači zadnji....pogledaj na radio....spojevi otpojeni ili tak neš...  :dontknow:
kupujem zadnji blatobran za hornet 600 2008

Offline Ive_MHR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • SCHRANZ TRAUMA
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PU
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: muzika ???
« Odgovori #12 : 01 Svibanj, 2009, 23:01:02 »
provjeri si kablove i spojeve

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4264
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: muzika ???
« Odgovori #13 : 13 Lipanj, 2009, 18:51:35 »
uzmi si hertz ... nemoj samo sony aaa  :laughing3:

Offline Marekvz1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1666
  • Spol: Muški
  • ajmoooo..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Imao sam...
  • Moja Kaciga: Čupa na glavi...
  • MojSetup: Jedino silikonski s Peveca..
  • MojSpuh: Prodao sam...
Odg: muzika ???
« Odgovori #14 : 13 Lipanj, 2009, 21:15:05 »
kaj fali sonyu?dobar je.
Vrnul sam se...Tanji nego ikad.....j#bo te led.

Offline stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2023
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: muzika ???
« Odgovori #15 : 13 Lipanj, 2009, 21:54:36 »
...te fino podesit da ti zvuk ide na zadnje nekih 70 % a na pednje 30 %  i to ti je ok....

mislis obratno?

u pravilu bi ti zvuk trebao dolazit od naprid, a bass odotraga. otraga mozes stavit nekakave zvucnike, cisto onako da se cuje...

a ako kupujes druge zvucnike, a ne mislis kupovati pojacalo, onda kupuj zvucnike sa sto vecom osjetljivosti (to ono sto pise npr 89dB, a na nekim 91dB, na istoj snazi ti daju vise decibela)

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: muzika ???
« Odgovori #16 : 23 Lipanj, 2009, 22:23:10 »
kaj fali sonyu?dobar je.

kaj si pal na glavu ...kakav sony isusov...kad je to muzika bila..nikad...isto ko pezo skuter...magnat ista stvar...bolji od sonya ali isto daleeeeeko od muzike...

Niste nikad culi za Focal,Hertz,DLS,Alpine,Rockford Fosgate itd...

BTW kom kaj treba slazem muzke u auto..sve od izrade kutija za sub duplih podova instalacije itd...

Nesto mojih projekta...

Moj Mercedes 190 -


Moj bivsi Renault 5GTT -


FIat Tipo -

Under construction...

Offline HoX-Sr

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 127
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sesvete
  • Moj Skuter: SR 70 ,SR 150, ZiP
  • MojSetup: nemam :)
Odg: muzika ???
« Odgovori #17 : 23 Lipanj, 2009, 22:53:36 »
javit cu ti se u vezi muzike , treba meni nes
vti MVJ

Offline Ive_MHR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • SCHRANZ TRAUMA
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PU
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: muzika ???
« Odgovori #18 : 24 Lipanj, 2009, 12:56:24 »
sony dobar hahahahhahaha :toothy12: :toothy12: :toothy12: najvece smece sta postoji za auto uz ne neke kineze, playeri nakon malo pocnut nes po svom, zvucnici se cuje kako se cuje, sub kada sam vidio od sonia posro se  :toothy12: :toothy12:


Ljepo vam je reko benjamin sta je muzika :icon_biggrin:  PIONNER RULES :notworthy:



« Zadnja izmjena: 24 Lipanj, 2009, 12:59:11 Ive_MHR »

Offline Biker(ss)

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1101
  • Spol: Muški
  • Live to ride, ride to live.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sisak
  • Moj Skuter: SF2 , GSXR 1000 k5
  • Moja Kaciga: HJC IS-17
  • MojSpuh: Yoshimura
Odg: muzika ???
« Odgovori #19 : 24 Lipanj, 2009, 13:02:02 »
evo ovako imam ford mondeo i serijski ima 4 zvucnika po stranama,i sad imam cd mp3 itd player ali mi dva desna zvucnika ne rade?do cega moze biti?

usput dali se mogu skinuti ti postojeci zvucnici i ugraditi nekakvi sonyevi magnatovi ono nikakva muzika, pojacala vec samo malo kvalitetnije ozvućenje od serijskih suskalica??? :dontknow:

Ne rade ti dok je mp3,cd..ukljucen il stalno ne rade.....al pogledaj malo balans...ako ti je na +7(prikaz)onda bude npr desna strana ukljucena..ako je na -7 onda lijeva...treba biti na 0

sto se tice jaceg drmanja muzike...ljepo pioneer zvucnike kupi, magnat subwoofer i neko pojacalo.
———-/´¯/)——--(\¯`\
———/—//———--\\ —\
——--/—//————-\\- -\
—-/´¯/—/´¯\———/¯`\—\¯`\ -/-/--/—/—/-|_—-_|-\---\—\—\  (-(—(—(—/-)--)--(--(-\—)—)— ) -\————\/--/— \—\/————/ --\———— /—— -\-————/ —\-———-(———-)———- / —-\———-\——---/——-- /   :D