Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Tuzla Ilegal Street Races!  (Posjeta: 3072 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Tuzla Ilegal Street Races!
« : 13 Rujan, 2008, 02:16:27 »
Eh ovako ...bila je tema jedna i pisalo se o ilegalnom street racu ,tj trakam sa motorima autima i tako te zafrkancije :D ..kod nas u tuzli ima par lokacija ono gdje se dodju pa okrecu sa autima ,svasta neso rade,,stunta sa motorima i slicno...u zadnje vrijeme je najpopularnija magistrala ,skupimo se pored omv pumpe i tako uvrcu se sa autima,trkaju se ,auti,motori,skuteri...uglavnom svaku noc znaci skupi se raja oko 23:00 pa do jedno 02-03:00 ujutru...sto se tice opklada ..svaku noc se minimalno 1000 eura potrosi samo na kladjenje ...pogotovo oni sa motorima a onima iz omv ne smeta jer bude po 100-150 ljudi i zarade u tom periodu para i na hrani,picima a i na gorivu podosta... ...veceras je bilo onak slabije malo ali bilo je i kladjenja i svega..evo par youtube linkova sto sam snimo veceras ..sto se tice policije i toga...dodju,dobiju 50-100 eura i ne vidis ni jendu patrolu cijelu noc :) jedino kad specijalci dodju onda bude kao u fast furious svi pale motore,auta,skutere i bjeze :D a policija za nama ma drama bude :D ..neki clipovi su loseg kvaliteta jer nisu snimani mojim mobom a neki su ok...inace najbrzi od ovak ovi r  je jedan sa Ducatijem 1098S ali nije bio on veceras...ako bude sutra navece snimat cu da vidite masine :) pored toga sto ima ducatija od 25k eura jos je u njega ulozeno 5000 eura.....ima tu jos motora stvarno mocni ali nisu bas veceras bili aktivni jer ih je polovina popila dosta pa nece da se igraju sa zivotom :D










« Zadnja izmjena: 13 Rujan, 2008, 23:16:36 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline White

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1429
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: kx 125
  • Moja Kaciga: Suomy exploler
Odg: Tuzla!
« Odgovori #1 : 13 Rujan, 2008, 09:57:40 »
predobro   :headbang: :notworthy: :notworthy: imate li kakav dio sa skutacima inace ovo sa motorima je prva liga... :)

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Tuzla!
« Odgovori #2 : 13 Rujan, 2008, 16:51:04 »
nije sinoc nista bilo sto se tice auta i skutera..samo su bili r-ovi ...mislim bilo je i skutera i auti ali nisu bili voljni  za trkanje i to...danas nazalost pada kisa tako da nista od veceras...cim bude lijepo opet ide akcija ,pa cu snimat i skutere i auta..sto se tice auti  ko je najbrrzi moj buraz sa alfom 159 3.2 V6 Q4 ,bmw m5 ,ima par hondi civic,mituubishi evo 8 jedan,eclipsa jedna...gollf 4 32,golf 5 r36..ima i jedan golf 2 sa nekim motorom od 300 konja + nitro unutra...ali najbrzi su ubjedljivo bmw m6 ac scnicherz kako se vec pise ,porsche cayman S,lambo gellardo..u mojoj omiljenoj boji,narandzasta :) dodje ponekad i jedan siptar iz grada pored tuzle sa f430...eh kad on dodje onda se trakaju ovi ovak m6 ,lambo,porsche i tu padnu opklade po par k eura....sto se tice motora reko sam ducati 1098s a sto se tice skutera..Aerox plavo bijeli jedan ..mali je iz njemacke doso i dovuko aeroxa..aerox je high end ...ima papir sto je radio dyno test tamo u njemackoj ove godine 26 konja..ali ga voza veoma slabo ...znaci samo kad budu trke npr kad dodju neki sa 125,180,250 ,500 ccm onda on dodje snjim ,ovo ostalo dolazi sa obicnim aeroxom serijala sve....cim budem u mogucnosti i pojave se doticni audi,skuteri ..slikat cu pa postavit slike :)
« Zadnja izmjena: 14 Rujan, 2008, 03:25:51 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Bokygs

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2090
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: GS
  • Moj Skuter: DT 125
Odg: Tuzla Ilegal Street Races!
« Odgovori #3 : 14 Rujan, 2008, 00:01:42 »
preeedobro :headbang: :notworthy:

Offline Losinj

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1406
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Republika Losinj -- Rijeka
  • Moj Skuter: F15 Ducati 70RR
  • MojSetup: budzen
  • MojSpuh: Yasuni R BlackEdition
Odg: Tuzla!
« Odgovori #4 : 14 Rujan, 2008, 00:13:00 »
nije sinoc nista bilo sto se tice auta i skutera..samo su bili r-ovi ...mislim bilo je i skutera i auti ali nisu bili voljni  za trkanje i to...danas nazalost pada kisa tako da nista od veceras...cim bude lijepo opet ide akcija ,pa cu snimat i skutere i auta..sto se tice auti  ko je najbrrzi moj buraz sa alfom 159 3.2 V6 Q4 ,bmw m5 ima jedan novi ,ima par hondi civic,mituubishi evo 8 jedan,eclipsa jedna...gollf 4 32,golf 5 r36..ima i jedan golf 2 sa nekim motorom od 300 konja + nitro unutra...ali najbrzi su ubjedljivo bmw m6 ac scnicherz kako se vec pise ,porsche cayman S,lambo gellardo..u mojoj omiljenoj boji,narandzasta :) dodje ponekad i jedan siptar iz grada pored tuzle sa f430...eh kad on dodje onda se trakaju ovi ovak m6 ,lambo,porsche i tu padnu opklade po par k eura....sto se ticem otora reko sam ducati 1098s a sto se tice skutera..Aerox plavo bijeli jedan ..mali je iz njemacke doso i dovuko aeroxa..aerox je high end ...ima papir sto je radio dyno test tamo u njemackoj ove godine 26 konja..ali ga voza veoma slabo ...znaci samo kad budu trke npr kad dodju neki sa 125,180,250 ,500 ccm onda on dodje snjim ,ovo ostalo dolazi sa obicnim aeroxom serijala sve....cim budem u mogucnosti i pojave se doticni audi,skuteri ..slikat cu pa postavit slike :)


sta i kod vas siptari bogatuni
▀█▀ █ ▀█▀ ███ ™

Offline RimSo

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • ako me trazis onda me trazi na cesti
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • THEBOXHOSTING
  • Mjesto: Doha - Qatar
  • Moj Skuter: Quadro 350D
Odg: Tuzla!
« Odgovori #5 : 14 Rujan, 2008, 01:04:49 »
nije sinoc nista bilo sto se tice auta i skutera..samo su bili r-ovi ...mislim bilo je i skutera i auti ali nisu bili voljni  za trkanje i to...danas nazalost pada kisa tako da nista od veceras...cim bude lijepo opet ide akcija ,pa cu snimat i skutere i auta..sto se tice auti  ko je najbrrzi moj buraz sa alfom 159 3.2 V6 Q4 ,bmw m5 ima jedan novi ,ima par hondi civic,mituubishi evo 8 jedan,eclipsa jedna...gollf 4 32,golf 5 r36..ima i jedan golf 2 sa nekim motorom od 300 konja + nitro unutra...ali najbrzi su ubjedljivo bmw m6 ac scnicherz kako se vec pise ,porsche cayman S,lambo gellardo..u mojoj omiljenoj boji,narandzasta :) dodje ponekad i jedan siptar iz grada pored tuzle sa f430...eh kad on dodje onda se trakaju ovi ovak m6 ,lambo,porsche i tu padnu opklade po par k eura....sto se ticem otora reko sam ducati 1098s a sto se tice skutera..Aerox plavo bijeli jedan ..mali je iz njemacke doso i dovuko aeroxa..aerox je high end ...ima papir sto je radio dyno test tamo u njemackoj ove godine 26 konja..ali ga voza veoma slabo ...znaci samo kad budu trke npr kad dodju neki sa 125,180,250 ,500 ccm onda on dodje snjim ,ovo ostalo dolazi sa obicnim aeroxom serijala sve....cim budem u mogucnosti i pojave se doticni audi,skuteri ..slikat cu pa postavit slike :)


sta i kod vas siptari bogatuni

Eh..jbg..čuo sam za ove street race-ove...heheheheehheeheh

A jašta nek bogatuni..kad si vidio šiptara da nema love..nikad..sve su to ćevapdžinice, slastičarne i tako to.. :toothy3:

Offline kOvA[SP2]

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 31
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Aprilia Area 51
  • Moja Kaciga: Arai King
  • MojSpuh: Leo Vince ZX
Odg: Tuzla Ilegal Street Races!
« Odgovori #6 : 14 Rujan, 2008, 01:24:17 »
xD znao sam da ima ovo kod nas :D

ali et da vidim i snimak :D

sljedeci put snimaj i skutere da vidimo :D


Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Tuzla Ilegal Street Races!
« Odgovori #7 : 14 Rujan, 2008, 03:24:05 »
a siptari ,cigani,i oni mafijasi :D ...droga,oruzije ,prosuticija i ostala cuda .....nece sigurno posteni i normalni vozat bmw m6 ac schnitzer ,f430 ,gellarda :D  i pogotov nece ducatija od 25k eura :D ...zna kova evo...kakva je situacija kod nas ...mafija na sve strane ..takav grad jbg...zakon 0,korupcija na sve strane,bukvalno se droga i oruzije po ulici prodaju bez ikakvog skrivanja,niko nista...a sto se tice prostitucije ma na sve strane...po 5-10 eura se cure prodaju ...15-18 god u pocetku pa poslije cijenu dignu i sve tako...i kad pogledas nije cudno nista :D ...cim bude jos ovi dana kakve akcije ..dolaze filmici..ja se iskreno nadam da ce doc siptar onaj sa f430 pa da se potrakaju bmw,ferrari i lambo,porsche....prosli put je ferrari bio prvi,bmw drugi a lambo treci ,porsche nije bio.....ferrari je pobjedio zahvaljujuci boljem startu i elektrnonici ..jer nije zaslajdro na startu niti sta..dok je bmw slajdro i kad je salto iz prve i drugu isto zaslajdro......
« Zadnja izmjena: 14 Rujan, 2008, 03:27:25 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: Tuzla Ilegal Street Races!
« Odgovori #8 : 14 Rujan, 2008, 03:53:27 »
u jebeno jebeno to je zivot, fali nama ovoga, ovo ja nikad u zivotu vidio nisam...jbg sta ces  :icon_biggrin:

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Tuzla Ilegal Street Races!
« Odgovori #9 : 14 Rujan, 2008, 04:04:20 »
hehe..ma jbg sto se tice zabave stvarno je bude:D jos jedna stvar koja nisam reko u vezi sinoci trka :D kako rade drugu stranu magistrale tj asfalt cijeli sastrugan pa sad ide novi..eh i sad imaju oni znakovi ,stop,pa obavezna smijer vak nak..uzeli smo pokupili znakove u 2 auta postavili na raskresnicu nize 500 m i na raskresnicu iznad jednu udaljenu jso nekih 500 i vise metara i zatvorili ovamo cijeli stranu ceste :D i svi su isli tamo onom stranom..doduse nadje se par pametnjakovica pa udju ovamo u ovu traku ,izgleda nikad nisu vidili sta bude sa auta kad ga udari motor npr sa 250 km/h :D ..i jos jedna stvar u vezi prvog clipa..ovaj momak sto digne ruke na kraju...zaradio 500 eura eto na toj trci sinoc....njegov motor vozio jedna ovaj lik,jer je ovaj pjan ko letva ali se on kladio na svoj motor i pobjedio pola duzine motora ....
« Zadnja izmjena: 14 Rujan, 2008, 04:08:08 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline White

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1429
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: kx 125
  • Moja Kaciga: Suomy exploler
Odg: Tuzla Ilegal Street Races!
« Odgovori #10 : 14 Rujan, 2008, 18:13:18 »
hehe..ma jbg sto se tice zabave stvarno je bude:D jos jedna stvar koja nisam reko u vezi sinoci trka :D kako rade drugu stranu magistrale tj asfalt cijeli sastrugan pa sad ide novi..eh i sad imaju oni znakovi ,stop,pa obavezna smijer vak nak..uzeli smo pokupili znakove u 2 auta postavili na raskresnicu nize 500 m i na raskresnicu iznad jednu udaljenu jso nekih 500 i vise metara i zatvorili ovamo cijeli stranu ceste :D i svi su isli tamo onom stranom..doduse nadje se par pametnjakovica pa udju ovamo u ovu traku ,izgleda nikad nisu vidili sta bude sa auta kad ga udari motor npr sa 250 km/h :D ..i jos jedna stvar u vezi prvog clipa..ovaj momak sto digne ruke na kraju...zaradio 500 eura eto na toj trci sinoc....njegov motor vozio jedna ovaj lik,jer je ovaj pjan ko letva ali se on kladio na svoj motor i pobjedio pola duzine motora ....
[/quote

ma 5/5 opet sta drugo reci... :binkybaby: :headbang:,a ovo za cestu sa znakovima prehebeno!

Offline baotian500

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 387
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb(rakov potok)
  • Moj Skuter: piaggio free
  • MojSetup: serijala...
Odg: Tuzla Ilegal Street Races!
« Odgovori #11 : 14 Rujan, 2008, 20:56:33 »
hebenooo :headbang: :headbang:
malossi fly clutch,zuti federi,zuti centralni,
polini 8.4g role

Offline kOvA[SP2]

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 31
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Aprilia Area 51
  • Moja Kaciga: Arai King
  • MojSpuh: Leo Vince ZX
Odg: Tuzla Ilegal Street Races!
« Odgovori #12 : 14 Rujan, 2008, 21:09:48 »
da da kod nas siptari i ajmo reci mafijas i cigani su glavni po gradu ... nazalost !