Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Variomat Gilera 200 ST  (Posjeta: 1159 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Toniran

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 37
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sarajevo
  • Moj Skuter: Gilera Runner 200 ST
  • Moja Kaciga: Nitro
Variomat Gilera 200 ST
« : 26 Kolovoz, 2014, 16:58:30 »
Pozdrav svima.

Danas vozim normalno po gradu i stsnem gas iidem jedno 120 Kmhi odjednom motor uspori samo izgubi snagu pade brzina na 80 kmh i nece dalje i stanem ja ugasiim mot0r upalim kad nesto poce da lupa u deklu lupeta ko zeljezo od zeljezo i tako ja nekako dodjem do kuce , kad vidim onaj poklopac gdje zdrak ulazi u deklo sva se isstopio i untra nadjem maticu i podlosku jednu vrele ko rerna na 320 stupnjeva :D jel moguce da mi se variomat izvrnuo ? nisma jos nista otvarao ? matica je 13 ili 14 po mojoj procjeni :D

Offline nrgpower22

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Piaggio NRG Power
  • Moja Kaciga: Probiker PR2
  • MojSetup: Serijala
  • MojSpuh: LeoVince TT
Odg: Variomat Gilera 200 ST
« Odgovori #1 : 26 Kolovoz, 2014, 17:08:25 »
Pozdrav svima.

Danas vozim normalno po gradu i stsnem gas iidem jedno 120 Kmhi odjednom motor uspori samo izgubi snagu pade brzina na 80 kmh i nece dalje i stanem ja ugasiim mot0r upalim kad nesto poce da lupa u deklu lupeta ko zeljezo od zeljezo i tako ja nekako dodjem do kuce , kad vidim onaj poklopac gdje zdrak ulazi u deklo sva se isstopio i untra nadjem maticu i podlosku jednu vrele ko rerna na 320 stupnjeva :D jel moguce da mi se variomat izvrnuo ? nisma jos nista otvarao ? matica je 13 ili 14 po mojoj procjeni :D

ne znam kako je na 200 masinama ali kod mene na nrg-u se isto tako odvrnuo variomat matica sa radilice se odvrne i to je to ja sam samo zavrno i vozi dalje ne znam kako si ti uspio voziti ako se odvrnulo vec  :icon_scratch:

Offline Toniran

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 37
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sarajevo
  • Moj Skuter: Gilera Runner 200 ST
  • Moja Kaciga: Nitro
Odg: Variomat Gilera 200 ST
« Odgovori #2 : 26 Kolovoz, 2014, 20:48:24 »
Pozdrav svima.

Danas vozim normalno po gradu i stsnem gas iidem jedno 120 Kmhi odjednom motor uspori samo izgubi snagu pade brzina na 80 kmh i nece dalje i stanem ja ugasiim mot0r upalim kad nesto poce da lupa u deklu lupeta ko zeljezo od zeljezo i tako ja nekako dodjem do kuce , kad vidim onaj poklopac gdje zdrak ulazi u deklo sva se isstopio i untra nadjem maticu i podlosku jednu vrele ko rerna na 320 stupnjeva :D jel moguce da mi se variomat izvrnuo ? nisma jos nista otvarao ? matica je 13 ili 14 po mojoj procjeni :D

ne znam kako je na 200 masinama ali kod mene na nrg-u se isto tako odvrnuo variomat matica sa radilice se odvrne i to je to ja sam samo zavrno i vozi dalje ne znam kako si ti uspio voziti ako se odvrnulo vec  :icon_scratch:

e ne znam ni ja uglavnom vozio sma al motor jeci hoce sve da ispadne al nemoze preko 80 :D, sutra cu skinut deklo pa da pogledam kakv je djumbus , uglavno plastika se sva ispopila ona sto vodi usis na deklo

Offline nrgpower22

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Piaggio NRG Power
  • Moja Kaciga: Probiker PR2
  • MojSetup: Serijala
  • MojSpuh: LeoVince TT
Odg: Variomat Gilera 200 ST
« Odgovori #3 : 26 Kolovoz, 2014, 23:22:04 »
nikako vozit dok ne utvrdis o cemu se radi, ali ni pod razno nemoj vozit  :icon_thumright:

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Variomat Gilera 200 ST
« Odgovori #4 : 27 Kolovoz, 2014, 08:25:54 »
Pozdrav svima.

Danas vozim normalno po gradu i stsnem gas iidem jedno 120 Kmhi odjednom motor uspori samo izgubi snagu pade brzina na 80 kmh i nece dalje i stanem ja ugasiim mot0r upalim kad nesto poce da lupa u deklu lupeta ko zeljezo od zeljezo i tako ja nekako dodjem do kuce , kad vidim onaj poklopac gdje zdrak ulazi u deklo sva se isstopio i untra nadjem maticu i podlosku jednu vrele ko rerna na 320 stupnjeva :D jel moguce da mi se variomat izvrnuo ? nisma jos nista otvarao ? matica je 13 ili 14 po mojoj procjeni :D
ahahahahhah  :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6: skini deklo i pregledaj
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Variomat Gilera 200 ST
« Odgovori #5 : 27 Kolovoz, 2014, 12:23:14 »
stvarno ne kuzim takva pitanja,deklo si mogel skinut odma i videl bi sve.
ako se otsarafil kavez i vetilvar,imas srece ako nisu dobili zupci na radilici.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline Toniran

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 37
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sarajevo
  • Moj Skuter: Gilera Runner 200 ST
  • Moja Kaciga: Nitro
Odg: Variomat Gilera 200 ST
« Odgovori #6 : 27 Kolovoz, 2014, 18:38:23 »
stvarno ne kuzim takva pitanja,deklo si mogel skinut odma i videl bi sve.
ako se otsarafil kavez i vetilvar,imas srece ako nisu dobili zupci na radilici.

evo maloprije smaoadvrnuo sve skinuo i saraf 19 , koji ide na variomat se skroz izvrnuo , sad sma ga opet vratio al nemam pistolja zdracnog da ga zavrnem, tako da moram sutra cekati prijatelja da otvrori radinu pa da to zasarafim. valjda nije dobio po radilici :)

Offline balki

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1537
  • Spol: Muški
  • idemo dalje...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: Sportcity X50ie; X=3
  • Moja Kaciga: Nolan N80.8
  • MojSetup: Nadasve funkcionalna nakupina djelova
  • MojSpuh: Akrap
Odg: Variomat Gilera 200 ST
« Odgovori #7 : 28 Kolovoz, 2014, 09:55:00 »
Ako ti je na oko sve OK izgledalo onda nećeš imat dodatnih problema- samo ga propisno stegni. Eventualno kap locktite-a protiv otpuštanja na navoj prije stavljanja matice. (zamjeni tu oderanu plastiku na deklu i ventilator variomata- tak je bar na pedesetkama)
Stvarni život je iluzija izazvana odmakom od tastature

Offline Toniran

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 37
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sarajevo
  • Moj Skuter: Gilera Runner 200 ST
  • Moja Kaciga: Nitro
Odg: Variomat Gilera 200 ST
« Odgovori #8 : 28 Kolovoz, 2014, 19:08:25 »
Ako ti je na oko sve OK izgledalo onda nećeš imat dodatnih problema- samo ga propisno stegni. Eventualno kap locktite-a protiv otpuštanja na navoj prije stavljanja matice. (zamjeni tu oderanu plastiku na deklu i ventilator variomata- tak je bar na pedesetkama)

e nisam znao za to locktit, ja sam oprao deklo vapom osusio zamjenio lezaj na deklu koji nisam ni znao da imam kolega mi rece kaze otisao ti jelezaj na deklu koji drzi osovinu zadnjeg tocka, tako dasam sve to odradio , sad mi motor nesto puno bolje ide i vuce , sad do cega je ne znam al vidim da uzbrazava ko R1 :D

nije otisao ventilator jer ima neko zelezo prije ventilatora tako da se nije sjebao ventilator.