Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Koja glupost...  (Posjeta: 1129 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Koja glupost...
« : 03 Rujan, 2008, 20:19:14 »
Evo danas vracam se iz skole i sve sa skutom normalno, i kako mi je ler malo manji ugasi mi se nakon nekih 20 sec rada na leru i nece na alanser okrenuti ni na kurblu, jednostavno blokirao... Ja vec poludio totalno i onda se sjetio na vent. ispred varia proklizao navoj na 1 serafu i pomislio da nije to, i sve skinem kad vidim fali taj saraf, i najsmijesnije je sto je upao pored zubaca bendixa i nije dao da se uopce zavrti vario.... sada stoji zasarafljeno na 2 od 3 sarafa i ceka da ode u tokara napraviti nove sarafe... sve uredno radi i ide... stoga nikada prvo ne gledajte je li vam skut zacvikao... amo mislite na takve neke jeftine sitnice i mozda bude na kraju tako...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: Koja glupost...
« Odgovori #1 : 04 Rujan, 2008, 00:50:55 »
ja ne mogu da mislim nit da zamislim to...jbg
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Koja glupost...
« Odgovori #2 : 04 Rujan, 2008, 17:24:33 »
Citat: Drnda-1 link=topic=9760.msg14 :toothy12:8893#msg148893 date=1220465954
Evo danas vracam se iz skole i sve sa skutom normalno, i kako mi je ler malo manji ugasi mi se nakon nekih 20 sec rada na leru i nece na alanser okrenuti ni na kurblu, jednostavno blokirao... Ja vec poludio totalno i onda se sjetio na vent. ispred varia proklizao navoj na 1 serafu i pomislio da nije to, i sve skinem kad vidim fali taj saraf, i najsmijesnije je sto je upao pored zubaca bendixa i nije dao da se uopce zavrti vario.... sada stoji zasarafljeno na 2 od 3 sarafa i ceka da ode u tokara napraviti nove sarafe... sve uredno radi i ide... stoga nikada prvo ne gledajte je li vam skut zacvikao... amo mislite na takve neke jeftine sitnice i mozda bude na kraju tako...

Meni je već 7 puta "zacvikala mašina". Prva 3 puta se lulica jedva držala gore pa je iskrilo i crko, četvrti i peti put je svjećica van opala, a šesti i sedmi put je zacvikalo ono od kurble kaj je s unutarenje strane. I posle svega je za stvarno zacvikal!  :toothy9: Valjda... :laughing6: :toothy12:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo: