Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Gilera Runner - frgić i centralni  (Posjeta: 896 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Becks92

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 11
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Gilera Runner - frgić i centralni
« : 29 Srpanj, 2014, 20:03:40 »
Pozdrav. Novi sam na forumu, trazio sam malo ali ne mogu naci bas nesto sto bi odgovaralo mojem problemu.. imam vise problema pa cu ih navesti redom:
Na skuteru je : Leo vince TT, federi koje sam dobio uz njega, multivar te bijeli centralni.
1. Čistio sam frgić, dizna je 64 marke polini.. e zanima me kako moram podesiti smjesu na njemu s obzirom da sam kupio polinijev filter onaj za serijski box...znaci tipa malossi red sponge je..samo druge boje i ima 2 spužve različitih gustoća...ali mislim da je isto sve...trebao bi biti protocniji ako se ne varam...
2. Stavljao sam bijeli centralni...i sada kako nismo imali odgovarajuci alat za onu zlatnu maticu nekako smo ga uspjeli stisnuti, ali mislim da nismo do kraja zasarafili...da li kada je ona skroz do kraja zasarafljena mora se vidjet navoj van, jer neko mi je ovako napomenuo da bi trebao
3. Imao sam 5.3 rolice od leo vince-a skuter je isao savrseno, ali sam nasao polini rolice na akciji 5,0..sve je ok al pala mu krajnja...znaci 88 max, nisam zadovoljan...vratit cu na 5,3...ali me zanima start....znaci start je uzasaan...i kada je na leru i dam mu gas zna mi trokirati, pa malo pustim gas pa primi...to se događa kada on mijenja brzinu...tocnije iz lera u brzinu i obrnuto.

malo sam napisao poveci roman, ali nadam se da mi necete zamjeriti i da cete mi dati neke savjete..mislim da sam nesto zaboravio jos, ali kada se sjetim napisem.. tnx

Offline FeZox-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1159
  • Spol: Muški
  • *Nije brzina opasna vec budala za volanom
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: PIASPEEDY
  • Moja Kaciga: Rap Helmet
  • MojSetup: ima $e
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: Gilera Runner - frgić i centralni
« Odgovori #1 : 29 Srpanj, 2014, 20:19:26 »
koji je skuter u pitanju
kakva je to polini dizna, o kojem karburatoru se radi tocno... vjerovatno ces morat stavit 2-4 broja vecu diznu ako stavljas drugi filter taj protocniji
ali to sve ce ti svjecica pokazat kakve je boje
slobodno tu maticu do kraja zasarafi
ako trokira moguce da vuce falsh zrak negdje ili ti je veoma svjecica stara ili ako si mjenjao kad remen da su progresne dimenzije pa ti se ta rupa u startu javlja
il jednostavno uz to sve stavi malossi zute federice na kvacilu
*Fuckas krizu kad imas zizu

Offline Becks92

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 11
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: Gilera Runner - frgić i centralni
« Odgovori #2 : 29 Srpanj, 2014, 20:28:12 »
Gilera Runner 50, Dell'Orto 17,5 serijski je..ma obicna dizna 64...imao sam prije neku kinesku i tocno se vidi da je polinijeva kvalitetnija...mislim nebitno to sad..normalna dizna koja se stavlja kada se stavi rezonantni...svjecica je nova, fals zrak ne znam di bi vukal...osim ako ide nekakva šelna tamo di se spaja crijevo i frgic...i da zaboravi o sam rec...naprijed na cemu stoje rolice je radilica jel tak, e a nazad ovo di je centralni da me ubijete ne mogu se sjetiti kak se zove...uglavnom to mi šeta gore dole lijevo deso kakvih 3,4 mm, al mislim da ne vise...nije fiksno ko radilica...ja se iskreno nadam da mi lageri nisu otisli i to kaj vec je tamo..ako ste me skuzili

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Gilera Runner - frgić i centralni
« Odgovori #3 : 29 Srpanj, 2014, 20:42:25 »
Evo ti moj setup pa probaj kopirat,al ne garantiram da će ti valjat ko i meni - multivar,polini 5.8g rolice,ljubičasti malossi centralni feder,bijeli malossi federi na kuplungu(osobno su mi malo pretvrdi,s najmekšima crnima mi je najbolje kretao,žute ne stavljat jer nemaju smisla na tt-u)
Na karbu je dizna 64,šaraf smjese na 3/4 kruga(ovo ne uzimaj da će i tebi 100% valjat),igla na drugom zubu odozgora,serijski filter.

Offline FeZox-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1159
  • Spol: Muški
  • *Nije brzina opasna vec budala za volanom
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: PIASPEEDY
  • Moja Kaciga: Rap Helmet
  • MojSetup: ima $e
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: Gilera Runner - frgić i centralni
« Odgovori #4 : 29 Srpanj, 2014, 20:43:16 »
da uglavnom po boji svjecice gledas smjesu koju dobiva, nadam se da znas kako to vec ide
najprije ce zraka vuci na prirubnici ako je ispucala i po mogucnosti stavi ti selne di se  vec moze  ;D
da ubiti rolice idu u variomat a variomat na radilicu
centralni ide izmedu polutki i kvacila
posto je Runner skuter smije setati, zato imas lezaj u deklu
*Fuckas krizu kad imas zizu

Offline Becks92

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 11
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: Gilera Runner - frgić i centralni
« Odgovori #5 : 30 Srpanj, 2014, 21:55:21 »
evo boja svjecice...to je dobro ili lose?





« Zadnja izmjena: 02 Kolovoz, 2014, 16:08:36 Becks92 »

Offline Becks92

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 11
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: Gilera Runner - frgić i centralni
« Odgovori #6 : 02 Kolovoz, 2014, 16:10:07 »
e i da..jel ovo kaj mi trokira kad mu nabijem gas jel moze bit to radi čoka...jer kad smo čistili frgić reko mi lik da je strunula gumica neka na čoku ako se ne varam..