Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Gilera runner 50 2005 skoro stane  (Posjeta: 402 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline TomyKTM

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 60
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50
Gilera runner 50 2005 skoro stane
« : 12 Srpanj, 2014, 12:19:18 »
Pomoć.Motor normalno ide u brijeg ali kad trebam prikočiti nemogu normalno nastaviti nego mu treba 10 sekundi da se razvrti.
Neznam možda je prijenos.Remen je obični rolice 5g.Federi polini plavi i centralni plavi.

Offline mbojan

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 77
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Rilera Runner 50 SP
  • Moja Kaciga: Uvex ps 430
Odg: Gilera runner 50 2005 skoro stane
« Odgovori #1 : 14 Srpanj, 2014, 09:51:31 »
 Imam isti problem, runner 2002 :( Takodjer se javlja i ako brzo nakon starta (s kojim uglavnom nemam problema) nakratko prikocim, onda mu treba da se razvrti. Prvo sam u neznanju bjesomucno stelao karb, bez vecih rezultata...

Posudio nakratko frendovo kvacilo i polutke sa runnera 2009. Situacija puno bolja, cak je i potrosnja pala s 3,9 na 3,5.

Ono sto mislim je da su se vremenom opruge kvacila razvukle (smeksale) i da vise ne odvajaju dovoljno brzo kad padnu okretaji. Trazim orginalne opruge...

Offline TomyKTM

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 60
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50
Odg: Gilera runner 50 2005 skoro stane
« Odgovori #2 : 15 Srpanj, 2014, 17:55:05 »
Da ja sam djelomično riješio problem,ali nije još to kako treba.Stavio sam role 4,7 grama original centralni i polinijeve žute male federe.Motor sada neide brže od 80 ali u brijegu ide kao gluha svinja.(kupio sam i polinijev variomat).Još sitnice treba doraditi. :)

Offline mbojan

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 77
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Rilera Runner 50 SP
  • Moja Kaciga: Uvex ps 430
Odg: Gilera runner 50 2005 skoro stane
« Odgovori #3 : 15 Srpanj, 2014, 23:27:11 »
Bas danas kupio te polini federe pa cemo vidjeti. Zuti su drugi po tvrdoci u kompletu, pa mozda zato imas nesto nizu krajnju. Ja cu pokusati prvo sa najmeksim iz kompleta (crnim tj. neofarbanim). Oni su po uputama nesto tvrdji od orginala koji su do prije 10000 km na mojem skuteru uredno obavljali funkciju.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk 2