Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: AERROX  (Posjeta: 205740 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: AERROX
« Odgovori #140 : 09 Svibanj, 2009, 15:06:13 »
E luka malo sam razočaran počeo si sve slat okolo da ti rade drugi ni to to,a malo sam raditi........
kako to mislis?radi mi samo jedan covjek,niko vise.nesto bi od toga radio ja,ali ne stignem.plastike i ova sra#a sam radim

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: AERROX
« Odgovori #141 : 09 Svibanj, 2009, 15:12:25 »
pa zar nema polovnih da su kao novi, ja nebih davao 400 kn za top...
ne znam niti zelim traziti.kupi novo i miran sam :)

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: AERROX
« Odgovori #142 : 09 Svibanj, 2009, 15:14:43 »
a dobro, sto je sigurno, sigurno je, samo je meni samo za top previse 400 kn dati...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: AERROX
« Odgovori #143 : 09 Svibanj, 2009, 15:15:57 »
pa je dosta je,ali kad sam vec puko i previse para,onda nek ide sve :)

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: AERROX
« Odgovori #144 : 09 Svibanj, 2009, 19:57:37 »
kako to mislis?radi mi samo jedan covjek,niko vise.nesto bi od toga radio ja,ali ne stignem.plastike i ova sra#a sam radim
Pa gubi to onu čar tuninga,to više nije to,nemaš vremena pustiš sa strane kada uloviš vremena radiš,ovako nema onoga složio sam ga nego složili su mi,s time sam razočaran i to ne volim kada nešto radiš onda to moraš sam :icon_thumright:

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: AERROX
« Odgovori #145 : 09 Svibanj, 2009, 20:12:54 »
Pa gubi to onu čar tuninga,to više nije to,nemaš vremena pustiš sa strane kada uloviš vremena radiš,ovako nema onoga složio sam ga nego složili su mi,s time sam razočaran i to ne volim kada nešto radiš onda to moraš sam :icon_thumright:
a vidi,polirao bih jer znam dosta,imam profi alat,ali nemam vremena,ne znam pituravat,ovakav setup slaze neko iskusniji,ne bih htio nesto zaje#at pa da se ne mogu ni ovo ljeto vozit.sve radim sam osim ubacivanja radilice i poliranja.eto :) glavno da bude kako sam zamislio,iz ovog setupa zelim izvuc max a nemam iskustva sa pomjeranjem paljenja i tih sranja...pomalo.sve se da nauciti,mogo sam sve sam,ali za prvi put na dosta jak setup zelim da sve radi kako treba....

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: AERROX
« Odgovori #146 : 09 Svibanj, 2009, 20:15:21 »
pusti me prica, da si mozes priustit bili sam radio ili nekome davao da ti napravi tko ima troduplo vise znanja nego ti (ne govorim za tebe black rox nego opcenito), luka jos kod nas u okolici ima mozda najbolje znanje o skuterima, svi ostali ovdje su neki wannabe tjuneri s pricama slozim ti 80ccm bb na 12karb i serijske blokove ono, ima jedan covjek koji turpija cilindre i bavi se skuterima preko 10godina kod nas i to jedini, ali bolje onda hacu davat koji se bolje razumije nego taj covjek i nek napravi kako treba.
nije ovo rijeka, zagreb ili sta ja znam da ima 5-6 pravih tjunera, malo nas je ali nas ima.  :laughing7:

jos je luka ucenik i da sam nesto radi i zezne tko ce platit to, mislim glupo sto govorim u tude ime ali govorim realno bar po mom misljenju i po svojim iskustvima.

edit: vidim luka je vec sve reko.  :laughing7:
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: AERROX
« Odgovori #147 : 09 Svibanj, 2009, 20:18:33 »
pusti me prica, da si mozes priustit bili sam radio ili nekome davao da ti napravi tko ima troduplo vise znanja nego ti (ne govorim za tebe black rox nego opcenito), luka jos kod nas u okolici ima mozda najbolje znanje o skuterima, svi ostali ovdje su neki wannabe tjuneri s pricama slozim ti 80ccm bb na 12karb i serijske blokove ono, ima jedan covjek koji turpija cilindre i bavi se skuterima preko 10godina kod nas i to jedini, ali bolje onda hacu davat koji se bolje razumije nego taj covjek i nek napravi kako treba.
nije ovo rijeka, zagreb ili sta ja znam da ima 5-6 pravih tjunera, malo nas je ali nas ima.  :laughing7:

jos je luka ucenik i da sam nesto radi i zezne tko ce platit to, mislim glupo sto govorim u tude ime ali govorim realno bar po mom misljenju i po svojim iskustvima.

edit: vidim luka je vec sve reko.  :laughing7:
slazem se u potpunosti,dosta mi je cekanja vise.skoro je 3 god da rox nije ugledao svijetlo dana i sa ponosom cu reci,neka mi dodje da opalimo rejs neki "jaci" scoot :))  @black-ti imas vise iskustva,prosao si motora i motora,kad dodjem ja  u 24 ili 25 onda cu sam radit :D

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: AERROX
« Odgovori #148 : 09 Svibanj, 2009, 20:44:59 »
Samo znaš ona ko ne sjebe neće naučiti,tako to ide moraš sjebat malo par stvari pa i naučiš,ja nisam popio svu pamet svijeta,ali da sam davao okolo danas nebi ništa znal.ja sam se učio na apnima ,danas toga više nema sve su scooteri,složi ti to,ali moj savjet ti je da radiš sam i po svome :icon_thumright:

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: AERROX
« Odgovori #149 : 09 Svibanj, 2009, 21:18:05 »
sljedeci setup ja slazem ;)

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: AERROX
« Odgovori #150 : 14 Svibanj, 2009, 19:15:58 »
eo danas se malo radilo :P poskidao sve sa rame,skinuo par nepotrebnih nosacica,pobrusio,izravnao,ma super (rama je olaksana za 340 g   :toothy12:   :toothy12:) salim se..... rama se farba u crnu metalic  :headbang:


Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3132
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: AERROX
« Odgovori #151 : 14 Svibanj, 2009, 20:43:49 »
Ćeš ti znat sve to vratit natrag :D :P

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: AERROX
« Odgovori #152 : 14 Svibanj, 2009, 21:29:22 »
 :nono:  :help:  ;D

Offline toma17

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 124
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: karlovac
  • Moj Skuter: aprilia sr150
Odg: AERROX
« Odgovori #153 : 14 Svibanj, 2009, 22:18:12 »
predobar svaka cast lijepo sreden puno je truda ulozeno a i novaca svaka cast majstore
prodajem bocnu nogaru za apriliu sr50 ditech

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: AERROX
« Odgovori #154 : 15 Svibanj, 2009, 00:51:36 »
sve je ovo ljepo i uzbudjujuce al kad se jednog dana sjetis kad te skuteri puste...reci ces si kak sam lud bio :toothy11:

bolno al ziva istina...skut je ljep i jedino sto mi svidja sto imas gore je OVERRANGE :icon_thumright: to ga rjetko ko ima na minarelliju, par njih sa foruma

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: AERROX
« Odgovori #155 : 15 Svibanj, 2009, 17:02:17 »
nemam jos overrange ali naravno da ce bit ;)  sta,ostalo ti se ne svidja? :P  ;D  ;D

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: AERROX
« Odgovori #156 : 22 Svibanj, 2009, 21:55:25 »
narucen overrange napokon :) pocetkom tjedna nakon sljedeceg ocekujem sve dijelove i polako pocinje slaganje.jos ne mogu vjerovati da se blizi kraju nakon skoro 3 godine :) sutra slike prednje maske ;)

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: AERROX
« Odgovori #157 : 22 Svibanj, 2009, 22:35:22 »
ma svidja mi se sve, al to je tolko vise bolesno utoseno para, vre,ena,truda...jbg nas ljudski mozak :icon_biggrin:

ma yamaha ce biti super projektil na cesti :icon_thumright:

 :icon_thumright:

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: AERROX
« Odgovori #158 : 22 Svibanj, 2009, 22:44:54 »
heh,zivim da opletem 3,4 sminkija na beverlijima i nexusima tu u gradu ;)

Offline fatal1ty

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 866
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • MojSpuh: CRC tokar sebankovič tuned
Odg: AERROX
« Odgovori #159 : 22 Svibanj, 2009, 22:49:58 »
ti misliš s trophyem skidat beverlye i nexuse ? sorry ali moram te razočarat to je nemoguće i da ti je trophy istjuniran do krajnjih granica :)

Ja sam s due+om jedva okino nexusa 250ie,i to do nekih 80-90,poslije prođe ko da stojiš,jebiga nemoj se previše nadat s takvim cilindrom,za to šta ti misliš bi ti trebo high end setup,e onda već pričamo o skidanju i nexusa 500 i tako :D


~ Cagiva Mito Evolution 94' ~