Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Anketa

Koji kit kupiti uz mhr replica auspuh?

mhr replica
12 (30.8%)
polini corsa
1 (2.6%)
stage6 pro
2 (5.1%)
hebo manston replica
4 (10.3%)
polini sport
1 (2.6%)
malossi sport
7 (17.9%)
tp trophy
9 (23.1%)
ostati na serijali
3 (7.7%)

Ukupno Glasova: 39

Glasanje završeno: 12 Rujan, 2008, 17:51:30

Autor Tema: Derbi GP1 - Odabir kita i ostalog set up-a  (Posjeta: 6666 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Koji kit kupiti?
« Odgovori #20 : 29 Kolovoz, 2008, 12:00:44 »
ja sretan imam AC masinu pa mogu iscupati potpuno uljnu...ali dok radi sve s njom kak treba nemam potrebe..da imam rezervar ko runner ili tak iscupao bi ali ovaj mali kaj sad imam jendostavno mi se neda stalno mjesati...

Ja imam kanistere za bengu od 5 i 10 litara. U svaki nalijem ulje i onda s njima na benzisku (autom). Doma pretocim u flashe od 2 litre i tako tocim. Ujedno vidim i da li ima necistoce u bengi (do sada nije bilo niti zrnce necistoce - tocim uvijek na INI)

Nemoj biti lijen - ovako bi imao uvijek isti % mjesavine, a sada nemas. Odnosno, ako ti je prosjecna potrosnja ulja kao za 2% onda vjeruj da imas rezima rada motora i kad trosis blizu 1%, ali i blizu 3% jer osim otvora gasa, uljna i okretajima povecava/smanjuje protok.

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Koji kit kupiti?
« Odgovori #21 : 29 Kolovoz, 2008, 12:03:20 »
ja sretan imam AC masinu pa mogu iscupati potpuno uljnu...ali dok radi sve s njom kak treba nemam potrebe..da imam rezervar ko runner ili tak iscupao bi ali ovaj mali kaj sad imam jendostavno mi se neda stalno mjesati...

Ja imam kanistere za bengu od 5 i 10 litara. U svaki nalijem ulje i onda s njima na benzisku (autom). Doma pretocim u flashe od 2 litre i tako tocim. Ujedno vidim i da li ima necistoce u bengi (do sada nije bilo niti zrnce necistoce - tocim uvijek na INI)

Nemoj biti lijen - ovako bi imao uvijek isti % mjesavine, a sada nemas. Odnosno, ako ti je prosjecna potrosnja ulja kao za 2% onda vjeruj da imas rezima rada motora i kad trosis blizu 1%, ali i blizu 3% jer osim otvora gasa, uljna i okretajima povecava/smanjuje protok.


da mi sutra cvikne zbog ulja i uljne pumpe ja opet ne bi koristio mjesavinu, nasao bih drugo rjesenje  :zubo:

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Koji kit kupiti?
« Odgovori #22 : 29 Kolovoz, 2008, 12:05:03 »
ja sretan imam AC masinu pa mogu iscupati potpuno uljnu...ali dok radi sve s njom kak treba nemam potrebe..da imam rezervar ko runner ili tak iscupao bi ali ovaj mali kaj sad imam jendostavno mi se neda stalno mjesati...

Ja imam kanistere za bengu od 5 i 10 litara. U svaki nalijem ulje i onda s njima na benzisku (autom). Doma pretocim u flashe od 2 litre i tako tocim. Ujedno vidim i da li ima necistoce u bengi (do sada nije bilo niti zrnce necistoce - tocim uvijek na INI)

Nemoj biti lijen - ovako bi imao uvijek isti % mjesavine, a sada nemas. Odnosno, ako ti je prosjecna potrosnja ulja kao za 2% onda vjeruj da imas rezima rada motora i kad trosis blizu 1%, ali i blizu 3% jer osim otvora gasa, uljna i okretajima povecava/smanjuje protok.


da mi sutra cvikne zbog ulja i uljne pumpe ja opet ne bi koristio mjesavinu, nasao bih drugo rjesenje  :zubo:

Bokte, pa ti i palis skuter na daljinski koliko si lijen, pa me ne cudi da ti se neda radit mjesavina  :toothy12:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Koji kit kupiti?
« Odgovori #23 : 29 Kolovoz, 2008, 12:12:28 »
uvijek je bolja mješavina od pumpice, uvijek, jer kao što alfa kaže još na full serijali ajde al ak imaš setup, pumpica baca svakako, nekad imaš 1%, pa 2%, nekad 3% i tak, a to je loše..
ja imam gus, radim 2.5% mješavinu..

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Koji kit kupiti?
« Odgovori #24 : 29 Kolovoz, 2008, 12:15:22 »
Bokte, pa ti i palis skuter na daljinski koliko si lijen, pa me ne cudi da ti se neda radit mjesavina  :toothy12:

Ma on se pali i bez moga znanja  :laughing7:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Koji kit kupiti?
« Odgovori #25 : 29 Kolovoz, 2008, 14:09:38 »
Bokte, pa ti i palis skuter na daljinski koliko si lijen, pa me ne cudi da ti se neda radit mjesavina  :toothy12:

Ma on se pali i bez moga znanja  :laughing7:

Ja sam oduvijek mislio da je bolje imat uljnu pumpu uključenu.

btw. ja bi preporučal trophy. Imam 17000 km sa njim nikad niš mijenjano na njemu i još dosta dobro drži kompresiju, pali nakon 3 dana iz prve bez problema. S tim da je bila kombinacija ZX (8200okr/min) i serijski spuh (6800 okr/min) i to 50:50. Uvijek ga grijem hladnog i nikad ga ne koljem kad je jako vruć! Vozim se 365 dana u godini i ne *ebe me -10 celzija  :icon_thumright:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: Koji kit kupiti?
« Odgovori #26 : 29 Kolovoz, 2008, 15:40:09 »
ma sve ja to razumijem i sve je meni to jasno...ali kad mi se jednostanvo neda...da imam veci rezervar oko 9-11l kak ima runner druga prica onda bih i ja mjesavinu radio ali ovak s ovih nekih jadnih 5l mi je to banana...kad odemo na put negdje... odvalimo u danu preko 130km..kad idmeo u rijeku preko 300 cak...i onda treba 5 puta tociti odnosn nadolijati i onda ne tocim uvijek orkugle iznose pa treba racunati kolko ulja trebam uliti onda mi se jendostanov neda...

dok pumpa radi ja sam sretan..imam povjerenja u nju...a ak bas zariba onda bar imam razlog kupiti novi kit neki jaci mozda...ili jednostanvo ovog zbrusit...i na specijlu bubnuti...ne zamaram se previse s tim..kad me kompletan kit kosta 700kn skoro isto ko i ulja pumpa u piaggiu  ;D
Under construction...

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Koji kit kupiti?
« Odgovori #27 : 29 Kolovoz, 2008, 21:45:13 »
Evo iz ankete su u užem izboru ostali malossi sport, mhr replica i toppreformance trophy, može mi netko napisati koliko bi me došlo da uzimam sa scooter-attacka ( za sva tri sa porezom,poštarinom i da li se isplati uzet izvana ili narućit iz zagreba pa da mi pošalju, pitam jer sam uvijek sve kupovao kod nas)?!

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Koji kit kupiti?
« Odgovori #28 : 29 Kolovoz, 2008, 21:49:21 »
Bolje je onda kod nas, tamo dok ti nabiju sve moguce i nemoguce pi*darije i kad uzmes u obzir cekanje onda je to neisplativo.

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Koji kit kupiti?
« Odgovori #29 : 29 Kolovoz, 2008, 21:53:25 »
Bolje je onda kod nas, tamo dok ti nabiju sve moguce i nemoguce pi*darije i kad uzmes u obzir cekanje onda je to neisplativo.

Ej a šta misliš da se zaletim do Trsta, se isplati? (ali onda bi uzeo i radilicu, a karb 19 ako uzmem mhr replicu)

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: Koji kit kupiti?
« Odgovori #30 : 29 Kolovoz, 2008, 22:04:29 »
kad mislis kupiti..ja cu sad uzimait neke djelove iz njemacke opet...pa mozda se mozemo dogovoriti...ak imas lovu i sve...
Under construction...

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Koji kit kupiti?
« Odgovori #31 : 29 Kolovoz, 2008, 22:33:48 »
Za 15-20 dana!

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: Koji kit kupiti?
« Odgovori #32 : 29 Kolovoz, 2008, 22:37:36 »
eto ak te mozda zanima...mos preko mene naruciti..meni taman tak negdje za 25 dana stizu djelovi...pa mozda mogu ugurati jos i kit taj..nemasp oreza niti pdv...ona cijena kaj pise tam..ali ne ona online cijena nego ona druga kaj je par € veci iznos + neku sicu meni odnosno mom prijevozniku kaj ide...
Under construction...

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Koji kit kupiti?
« Odgovori #33 : 29 Kolovoz, 2008, 22:42:43 »
Ajde napiši mi cijene za trophy,malossi replicu i sport preko msn-a ili tu ako ti nije problem jer bi preko tebe onda to narućio!

Offline seba

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2886
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vrbovsko
  • Moj Skuter: sr 150
  • Moja Kaciga: ktm
  • MojSpuh: sp 180
Odg: Koji kit kupiti?
« Odgovori #34 : 29 Kolovoz, 2008, 22:53:27 »
Evo iz ankete su u užem izboru ostali malossi sport, mhr replica i toppreformance trophy, može mi netko napisati koliko bi me došlo da uzimam sa scooter-attacka ( za sva tri sa porezom,poštarinom i da li se isplati uzet izvana ili narućit iz zagreba pa da mi pošalju, pitam jer sam uvijek sve kupovao kod nas)?!

mogu ti ja narucit sa SA ako hoces,cijena ti je slicna ko na SA

Offline Antares

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 905
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner SP
Odg: Koji kit kupiti?
« Odgovori #35 : 30 Kolovoz, 2008, 12:57:22 »
jel se gubi garancija na skuter ako se stavlja kit?

Offline seba

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2886
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vrbovsko
  • Moj Skuter: sr 150
  • Moja Kaciga: ktm
  • MojSpuh: sp 180
Odg: Koji kit kupiti?
« Odgovori #36 : 30 Kolovoz, 2008, 12:58:43 »
gubi se garancija

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Koji kit kupiti?
« Odgovori #37 : 30 Kolovoz, 2008, 14:25:10 »
gubi se garancija

ovisi tko ga stavlja
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline seba

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2886
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vrbovsko
  • Moj Skuter: sr 150
  • Moja Kaciga: ktm
  • MojSpuh: sp 180
Odg: Koji kit kupiti?
« Odgovori #38 : 30 Kolovoz, 2008, 14:49:16 »
gubi se garancija

ovisi tko ga stavlja

ako ga stavljaju na servisu onda se ne gubi ja mislim

Offline STunrider

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 214
  • Spol: Muški
  • ...Riding is a special gift, without that gift ...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ?ur?evac
  • Moj Skuter: se na dva kotaca (Jetforce) xD (NA PRODAJU!!!)
  • MojSetup: nop...
Odg: Koji kit kupiti?
« Odgovori #39 : 30 Kolovoz, 2008, 15:29:49 »
MHR :)
...Riding is a special gift, without that gift we would be nothing and nobody, so you must use in best way you can... Jet na prodaju!!!