Općenito > Propisi

Kupljen Registriran Polovan Skuter

<< < (2/5) > >>

brmbrm:
Pise na ugovoru da tablice ostaju meni i osiguranje :) idem do kraja tjedna provjeriti pa to rijesiti. Hvala momci

TomTomislav:
Nikakav tehnički ni nista , skini tablicu s skuta uzmi papire sve skupa s policom i onim za okoliš otidji na mup reci da zelis ponistiti te tablice i da stavljaš nove na sebe , i to ti je 100% .

Sve skupa oko 100-tinjak kuna s novom tablicom.  :icon_thumright:

brmbrm:

--- Citat: TomTomislav - 13 Svibanj, 2014, 17:39:05 ---Nikakav tehnički ni nista , skini tablicu s skuta uzmi papire sve skupa s policom i onim za okoliš otidji na mup reci da zelis ponistiti te tablice i da stavljaš nove na sebe , i to ti je 100% .

Sve skupa oko 100-tinjak kuna s novom tablicom.  :icon_thumright:

--- Kraj citata ---
Bez da prodavatelj mora odjaviti skuter?
Taman to u petak moram obaviti da budem čist ko suza.
LP

pajo:
na tehnickom dobivas nove tabele.

anabellas:
Krivo pricate decki.   :nono:
Tomtomislav je dobro reko znaci ako je skuter iz druge zupanije a naveli ste da tablice ostaju , onda jednostavno odes na mup (ne treba ti nista prijasnji vlasnik)
i kazes da zelis napravit prepis , sa sobom imas   policu osiguranja  ,prometnu i knjizicu  (ukoliko nema novu verziju koja je samo prometna) i doneses staru tablicu , tamo se raspitaj kaj sve treba na salteru , poslat ce te da platis nekih cca 40kn za prepis i dodatno 42kn za tablicu novu i 35kn biljega ako se ne varam, tablicu dobijes istog trena na mupu , znaci nikakav prijasnji vlasnik niti stanica za tehnicki , samo mup.
registracija ce vrijediti do kad i piše i polica osiguranja ce ostat stara, sve dok ne odeš slijedeci put regat skuter.
 
ja prije par dana imo isti slucaj pa znam  :icon_thumright:

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju