Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Speedfight 2 parts  (Posjeta: 543 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zokisf2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 71
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mošćenica
  • Moj Skuter: speedfight 2
Speedfight 2 parts
« : 12 Svibanj, 2014, 11:55:33 »
Pretpostavljam da već na forumu ima govora o ovome što ću ja sad pitati i ispričavam se na tome ali nisam baš za to da idem to tražiti. Nisam baš sa vremenom pa eto.
Zanimju me rolice. Šta se dobiva sa stavljanjem lakših ili težih i kako to utječe na ubrzanje i krajnju brzinu?
I još onaj centralni feder ili kako se već zove. Zašto crveni, bijeli ili kakav već?  :icon_scratch:
Vjerujem da su pitanja nekima bezveze ali nov sam u ovome pa me to zanima.
Kad sam vidio šta dečki rade od skutera odlučio sam i ja  svoj koji je u fazi slaganja malo izmijeniti i nadam se poboljšati.  :headbang:

Offline Dino-X race

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 571
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
  • Moj Skuter: Speedfight 2 WRC
  • Moja Kaciga: Gekko
Odg: Speedfight 2 parts
« Odgovori #1 : 12 Svibanj, 2014, 14:06:39 »
Pa svaki neki van serijski dio, ili tuning ajmo rec nezz tipa auspuh..ovo ono vuce za izmjenu neku sljedecu stavku. Znaci ovisi koje rolice, federe, diznu sto zahtijeva.
Laksim rolicama dobijes lakse i brze razvrtavanje skutera..za centralni nezz to nisam nikad dirao.
Kad pricamo o serijali ne smijes staviti neke lagane rolice eto tak sam jer neces napraviti nista s time.
Vec sam spominjao u nekim temama, ja sam kod sebe stavio 7.5 g rolice (bile original 8 g), znaci samo malo lakse pola grama i bijele mallosi federe na kvacilo, bili su original neznam ni ja koji.. dobio sam bolji malo odaziv na gas, bolji i zivlji start..brze napuni do krajnje brzine. Ugl ja sam zadovoljan time, sve drugo je serijski nista nisam dirao.

Sent from my GT-I9105P using Tapatalk

WRC!