Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Slabo vuce i pucanje iz auspuha  (Posjeta: 635 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Biker12

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 19
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Kymco Heroism
Slabo vuce i pucanje iz auspuha
« : 02 Svibanj, 2014, 13:16:31 »
Evo ovako kao sto sam naslov kaze imam problem sa skuterom

1. Jucer kada sam se vozao sam svojim skuterom i stavio jos jedno sa sobom da provozam prije skuter je sa dvoje mogao ici oko 30-35 a jucer mi je to pocelo opadati ispod 30  to je uzbrdo kad idem tako i kad dodjem na ravnicu onda iz auspuha zapuca jedno 2-3 puta i on smanji brzinu

2. Isao sam cestom niz strmo sa njim oko 100 nista mi nije pucalo niti sta slicno međutim kad sam se vracao normalno bilo je brdo ali ne veliko nego manje i on ide 65 i ja sam stisnuo puni gas prije jedno 200 metara i nisam pustao kad sam dosao do tog malog brda on je i dalje isao 65 ali do pola onda je zapucao i spustio brzinu na 15, ja sam opet nastavio i na jednoj manjoj ravnici da skrenem sa magistrale on opet isto tako zapuca i smanji brzinu

3. Niz strmo kroz svoje selo isao sam pod gasom msm ono nije ler motor je na gasu i dodje mi mala ravnica ja na gas kad kad on prvo ko potuče msm ono ko isto kao da pukne iz auspuha i on dalje onda nastavi PA AKO MI NEKO MOZE RECI DO CEGA JE UNAPRIJED HVALA

IMAM JOS NESTO NE VEZANO ZA TEMU SKORO SAM KUPIO I AKUMULATOR I ALNASER I SAD UGASIM MOTOR DRZIM GA JEDAN SAT UGASENOG ON NECE DA UPALI NA KLJUC MSM CUJE SE ALNAC ZUJI DOLE I ONDA MORAM PREKIDAT POMALO POMALO PRITISNEM ON ONDA NEKAD I UPALI A UPALIM MOTOR NA KURBLU DRZIM GA 10SEK UPLAJENOG UGASIM I NA DUGME PROBAM UPALIT KAD PALI K'O MINA  :toothy9:

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17034
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Slabo vuce i pucanje iz auspuha
« Odgovori #1 : 02 Svibanj, 2014, 14:58:30 »
imas kratki spoj u sustavu cim ti nes isprazni akumulator ili imas defektan akumulator koji se samostalno prazni

a pucanje ti je do svjecice koja je pri samrti ili  do sustava paljenja
uglavnom otpoji sve ustanovi dali je ispravan akumulator ako je nastavi s instalacijama da vidis sta mu krade struju

Offline Biker12

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 19
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Kymco Heroism
Odg: Slabo vuce i pucanje iz auspuha
« Odgovori #2 : 02 Svibanj, 2014, 16:54:04 »
Aham ok skoro sam njega punio kiselinom ali navece da vidis kako dobro radi svjetla kao da je nov akumulator neznam zbog cega onda nece alnaser da okrene, a kako da vidim koja mi je svjecica?