Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Jel mora tako biti?  (Posjeta: 2646 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Jel mora tako biti?
« : 22 Kolovoz, 2008, 15:06:48 »
Danas odnesao prednji kotac da mi skinu gumu i namontiraju novu. Mislio sam da cu bolje proci jer ce kod tog poznatog vulkanizera biti manja guzva ali sam se prevario. Nisam bas dugo cekao, ali izgrebao mi lik malo felgu i to me jako iritira, ali dobro. :redface: Kad sam vidio felgu i isao platiti, pitao sam jel moraju felge biti izgrebane da bi se obavila montaza jedne gume uz prethodnu demontazu stare gume.

Uglavnom, neki pocetnik ili koji k je to radio i mislim da je dosao iz slasticarnice raditi posao vulkanizera. Nisu mi nista uzeli za posao i ispricali se te mi ponudili da sredim felgu te ce pokriti trosak. Odbio sam velikodusnu ponudu jer mi se neda zaj sa tim. Iako imam sljedeci put besplatnu montazu nema sanse da cu opet doci.






i nisam znao da disk treba podmazati :icon_scratch:




Na kraju mi je otisao blatobran jer je vec bio jedan nosac pri kraju, ali konacni dojam je popravila nova guma ME7 :headbang:
« Zadnja izmjena: 22 Kolovoz, 2008, 15:13:13 SlowRider »

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Jel mora tako biti?
« Odgovori #1 : 22 Kolovoz, 2008, 15:12:28 »
pa ko ti je ovo utuvio? i još tako sj#bo felgu?

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Jel mora tako biti?
« Odgovori #2 : 22 Kolovoz, 2008, 15:15:58 »
pa ko ti je ovo utuvio? i još tako sj#bo felgu?

Ma nebi htio reci o kome je rijec jer su se kasnije ponasali prema meni korektno, ali vjerujem da ima onih koji su kod njih montirali gume i takvu ne profesionalnost nisam ocekivao. Ovu gumu je montirao neki pocetnik valjda, nek se praksa na gumi od ficeka... neznam kako je prosao ovaj sa zx10r-om al jbg...

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Jel mora tako biti?
« Odgovori #3 : 22 Kolovoz, 2008, 15:19:29 »
pa to si im trebo reć! nemreju tak!

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Jel mora tako biti?
« Odgovori #4 : 22 Kolovoz, 2008, 15:22:48 »
pa to si im trebo reć! nemreju tak!

Nedavno sam montirao 2 kotaca na vxr-u i decki u Vulkalu su super obavili posao, samo sam dugo cekao... ovdje sam ostavio felgu i bilo je malo reda pa sam otisao obaviti neke stvari...

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Jel mora tako biti?
« Odgovori #5 : 22 Kolovoz, 2008, 15:24:47 »
a jbg fraeru sta malo su pogrebali nista strasno jbt sta ste picajzle  :laughing7:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Jel mora tako biti?
« Odgovori #6 : 22 Kolovoz, 2008, 15:29:35 »
a jbg fraeru sta malo su pogrebali nista strasno jbt sta ste picajzle  :laughing7:

A cuj, da je felga na skupljoj mrcini i da me bode u oci ovo ne bi tolerirao, vjerujem da nisam jedini kome to ne smeta.
« Zadnja izmjena: 22 Kolovoz, 2008, 16:03:02 SlowRider »

Offline PitBull Aerox

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 478
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje, BiH
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • MojSetup: zaribao...
Odg: Jel mora tako biti?
« Odgovori #7 : 22 Kolovoz, 2008, 15:31:06 »
a jbg fraeru sta malo su pogrebali nista strasno jbt sta ste picajzle  :laughing7:

bas j#bote, malo crnog spreja i nes ni primjetit...

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Jel mora tako biti?
« Odgovori #8 : 22 Kolovoz, 2008, 15:37:20 »
a jbg fraeru sta malo su pogrebali nista strasno jbt sta ste picajzle  :laughing7:

bas j#bote, malo crnog spreja i nes ni primjetit...

Vec sam se pomirio sa tim, ne patim zbog toga, ali ne volim kad se fusari.

Offline efz

  • administrator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2623
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Versulja 650
  • Moja Kaciga: SchuberthS1 PRO
Odg: Jel mora tako biti?
« Odgovori #9 : 22 Kolovoz, 2008, 15:55:54 »
A cuj, da je felga na skupljoj mrcini i da me bode u oci ovo ne bi tolelirao, vjerujem da nisam jedini kome to ne smeta.

I mene bi smetalo!  :jerk:
Sve za skuter/vespu - MStrgovina.hr
- tuning & styling dijelovi
 - gume
  - akumulatori
   - ulja

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Jel mora tako biti?
« Odgovori #10 : 22 Kolovoz, 2008, 16:00:14 »
pa naravno da bi mi smetalo...nisam skuter dobio na lutriji...jbt

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: Jel mora tako biti?
« Odgovori #11 : 22 Kolovoz, 2008, 16:56:30 »
ista stvar i kod mene i na autu i na skuteru

ljepo došo s autom u njihovu radionu i kupio 4 gume nove kod njih i dao auto da ih zamjene. ok ,ostavim ga na dizalici i vele da dodem za 20 min . dodem nazad vidim gume gore nove.kad ono felga predna ljeva i zadnja ljeva ko da štakor izgrizo rub na jednom mjestu  :angry9: :angry9: mogo sam ih ubit tad

neki idiot balavi ak je opce punoljetan-reko da je on mjenjao na mom al da su felge takve bile prije zamjene  :-X
a nema 2 tj unatrag da sam uzo nove felge.-svaka 250 €  :sad1:

al eto ,gazda vidio sta je "majstor" usrao i ponudio kako i slowrideru popravak na njihov trošak. popravili su donekle al tragovi su ljepo ostali tak da..daleko od trenutka kad sam im ga dovezao  :sad1:

zadnja felga s vxrom- sta su njoj radili majko mila
pajserom skidali gumu tak da mi ej ostao ljepi trag na rubu felge  :binkybaby:

šteta sta sam picajlza na male stvari pa pizdim na to al svejedno hebemu nemreju se tak ponašat
« Zadnja izmjena: 22 Kolovoz, 2008, 16:59:09 Aleksandar »

Offline Micky_Slick

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Ciak Majesty Bravo 1.616v
Odg: Jel mora tako biti?
« Odgovori #12 : 22 Kolovoz, 2008, 18:00:59 »
Tako sam i ja svoj skuter vodio na zamjenu zadnje zracnice (ciak ima zracninu,nije tubeless  :laughing7:),
odvedem skuter na zamjenu,
kaze mi momak da dodjem za sat jer je bila guzva u radioni.Dodjem ja za sat,guma valja,ali felga cijelom duzinom izgrebana :angry9:,
Nisan htio raditi probleme oko toga..  :angry5: i pitam koliko sam duzan,on meni 120 kn.. WTF???
Ja njemu da mi izbaci racun da ja vidim di je tih 120 kn otislo,on da nema racun....natezali se 10 min i krenem ja kad ono...pukla zadnja kocnica... :angry9: :angry9:
kad su skidali felgu i to su shebali....(one federcice)
Onda im je moj stari dosao sljedeci dan sa inspekcijom (zna neke glave tamo) i popusio je dobru kaznu....a po racunu mi je trebao naplatiti 60 kn...
Inace,vulkanizer se zove ŠAKIĆ,tako ako je neko iz Splita i zeli mijenjati gume ili slicno,nek ovu vulkanizeriju izbjegavaju u ŠIROKOM luku...
« Zadnja izmjena: 22 Kolovoz, 2008, 18:04:13 Micky_Slick »
Burn your tyres,not your soul

Offline n0n4m3

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1145
  • Spol: Muški
  • 097 733 2211
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Sp180 , Ice180
Odg: Jel mora tako biti?
« Odgovori #13 : 22 Kolovoz, 2008, 19:28:29 »
e micky_slick ... neces tu vise nikad otic .. bia sam i ja jedanput i nikad vise ... vise naplati montiranje guma nego sto ona dode u drugom ducanu .. a tek cijene ... duplo vece nego kod ostalih i nezna on za racun ...

Offline ratz_hell

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 553
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Omiš
  • Moj Skuter: Luna Vision Black Ed
Odg: Jel mora tako biti?
« Odgovori #14 : 22 Kolovoz, 2008, 21:13:28 »
di je taj sakic ?.....da ga zaobidjem u sirokom luku..

Offline aprilija top

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1321
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Sr 180
  • Moja Kaciga: Scorpion
  • MojSetup: polinni :)
  • MojSpuh: polini
Odg: Jel mora tako biti?
« Odgovori #15 : 23 Kolovoz, 2008, 03:15:33 »
meni su u vukalu naplatili balansiranje zadnje felge na sr-u zadnja minarelli 1 a sljedeci put kad sm iso montirat drugu gumu isto zadnju su mi rekli da nemogu balansirati zadnju gumu tak da neznam ko tu laze al bitno da su mi to naplatili prije 6mj znam po tome jel imam sve racune
0981674245

Offline fic

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1408
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zaprešić
  • Moj Skuter: nekakav vxr 209
Odg: Jel mora tako biti?
« Odgovori #16 : 23 Kolovoz, 2008, 09:23:53 »
uglavnom se to događa kod poznatijih vulkanizera koji su takoreci umisljeni i sam nabrzaka stave to i sje*** cijelu felgu! Tako iz iskustva stari kupio 4 gime i felge kod Furlana, plati felge pun k**** jel je platio original za audi i onda frajer kada je stavljao gume na felge ko s nekakvim pajserom koji nije bilo oblozen gumom (ostali su bili) stavlja gore. Kada je zavrsio sva 4 kotaca stari pogleda i sam mu je rekao pozovite mi sefa, sef dosao i ispricao se valjda 10 puta i dao mu iste te gume i felge opet i onda su namontirli savrsneno! I nakon ovog iskustva moje je misljenje da ce se vise potruditi neki manji koji nije tako poznat vulkanizer jel je njemu u interesu da dobi sto vise musterija, a ovi razvikani sam nes nabrzaka sloze!
Napucam gas do daske, maknem dasku i jos stisnem gas!!!!!!!!!

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Jel mora tako biti?
« Odgovori #17 : 23 Kolovoz, 2008, 18:34:23 »
a jbg fraeru sta malo su pogrebali nista strasno jbt sta ste picajzle  :laughing7:

bas j#bote, malo crnog spreja i nes ni primjetit...

Vec sam se pomirio sa tim, ne patim zbog toga, ali ne volim kad se fusari.

Ja gledam to s ove strane: Ak neznaš zamijenit - nemoj! Al ak sjebeš - popravi!

Ljudi su đubre i vjeruj mi da taj isti taj čovek dojde kod tebe po neku uslugu i da ti tak neš sje*** gledal bi ti svaku sitnicu i nebi popustil ko ti.

Zato nebudi predobar  :toothy9:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo: