Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Baotian BT49QT 9 Crkaje osigurač  (Posjeta: 2233 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Doktor298

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 1
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Baotian BT49QT
Baotian BT49QT 9 Crkaje osigurač
« : 04 Travanj, 2014, 21:42:15 »
Pozz svima!

Novi sam na forumu, pokušao sam pretražiti sve tema vazano za moj slučaj. Nisam našao ništa slučno, možda sam slabije pretražio, zato se unaprijed ispričavam. Problem je, slijedeći. Prije mjesec dana sam zamjenuo akumulator kod svog baotiana 12V 3A sve radilo normalno ali često mi crkaje osigurač kod akumolatora. I nakon rastavljanja preglada detaljno kablova svih konektora ne mogu riješiti problem. Da li je možda imao neko sličan slučaj? Na kurblu normalno pali. Stavim novo osigurač okrenem kontakt i već ga spali. Pokušao sam otklopiti kontakt bravu palio na žice opet ista proča. Molim vas ako mi možete savjetovati?


Hvala

Offline Ivas

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 40
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vodice
  • Moj Skuter: nrg
Odg: Baotian BT49QT 9 Crkaje osigurač
« Odgovori #1 : 04 Travanj, 2014, 21:51:56 »
osigurač je zbog sigurnosti da izbaci da nebi došlo do veće štete.čak izgaranja cijele instalacije.negdje ti spaja kratki spoj.
imao sam isti slučaj.žica ispala iz zadnjeg svjetla i spajala na masu i naravno stalno crkava osigurač

Offline skoda90

  • Tržnica : (+4)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 971
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • MojSetup: 1 N 2 3 4 5 6
Odg: Baotian BT49QT 9 Crkaje osigurač
« Odgovori #2 : 04 Travanj, 2014, 21:54:17 »
Ja imam isto jedno pitanje sto se tice struje na batini,zanima me gdje sve smije biti struje kad je skuter ugasen?u onoj plastici ispod svjetla di ima dosta djekova skoro svagjde ima struje jel to normalno?

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Baotian BT49QT 9 Crkaje osigurač
« Odgovori #3 : 04 Travanj, 2014, 22:07:32 »
Ja imam isto jedno pitanje sto se tice struje na batini,zanima me gdje sve smije biti struje kad je skuter ugasen?u onoj plastici ispod svjetla di ima dosta djekova skoro svagjde ima struje jel to normalno?

:icon_scratch:

Šta ti smatraš pod strujom?

Kada je skuter ugašen, napon bi trebao biti svugdje gdje je akumulator direktno spojen. Znači na bravi bi trebao imati na jednom kontaktu napon, na regler ide žica... Pogledaj gdje ide tanka crvena žica sa akumulatora i tamo gdje ide tu bi trebao imati napona. Na niti jednom drugom mjestu, nebi trebao imati.
« Zadnja izmjena: 04 Travanj, 2014, 22:09:26 ivano_007 »
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline skoda90

  • Tržnica : (+4)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 971
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • MojSetup: 1 N 2 3 4 5 6
Odg: Baotian BT49QT 9 Crkaje osigurač
« Odgovori #4 : 04 Travanj, 2014, 23:09:39 »
mislio sam na to da pokazuje 12v cini mi se gdje nebi trebalo,sutra cu pogledat jos detaljno mozda mi mi to zdere akumulator