Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: problem sa strujom nexus 250 IE  (Posjeta: 1380 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zejenooki_18

  • Tržnica : (+27)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 597
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner
  • Moja Kaciga: suomy
problem sa strujom nexus 250 IE
« : 19 Ožujak, 2014, 14:52:26 »
Dakle sve je pocelo dana kada sam vozio bez lulice,tocnije lulica nije bila na svjecici i nekako je iskru davala kako ni sam neznam,tu je motor stao ja mislio nema benzina jer je opako svjetilila rezerva,donio benzin nasuo izverglao motor i bateriju i nista na kablove ga upalio,doma napunio bateriju i vozio dok nije poceo regler slabo puniti odnosno jede mi struju motor,probao sam drugi regler i akumulator ostalo je jos probat paljenje,danas sam skinuo vodenu i bane mi frend kaze da je imao isti problerm i bio osigurac rjesenje,idem gledat svoje osigurace dva izgorena zamjenio upalio ista stvar al uvjek przi jedan osigurac,zasto?kratki spoj negdje?je imao tko takvu situaciju?mozda nije problem ni paljenje vec osigurac?  :help:

Offline zejenooki_18

  • Tržnica : (+27)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 597
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner
  • Moja Kaciga: suomy
Odg: problem sa strujom nexus 250 IE
« Odgovori #1 : 20 Ožujak, 2014, 12:24:36 »
LOCK rjeseno!

Offline stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2023
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: problem sa strujom nexus 250 IE
« Odgovori #2 : 20 Ožujak, 2014, 12:27:48 »
nema lock!!!

napisi sto je bilo!

i koristi tocku tu i tamo  :toothy9:

Offline zejenooki_18

  • Tržnica : (+27)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 597
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner
  • Moja Kaciga: suomy
Odg: problem sa strujom nexus 250 IE
« Odgovori #3 : 20 Ožujak, 2014, 12:37:30 »
Dakle,kao sto sam rekao,bio mi je masovno vukao struju,svi su govorili baterija,regler,paljenje,na kraju su bili osiguraci,izgorio mi je osigurac koji sluzi za punjenje baterije,gore je bio  10V a treba biti 30V,stavio 30 V i puni bateriju 14.4 po uricama,,dakle ako itko ikad bude imao problema sa strujom da mu ne puni ili nesto trece neka ide ovim redosljedom!BATERIJA-najlakse je nju prvo pogledat jer da se dodje do nje treba skinut dvije vide,pa onda osigurace,regler i zadnje paljenje,,,Dok sam ja skinuo odmah pumpu vode,pa reko idem vidjet osigurace,pogledao da izgoren jedan i onda sam odmah vracao pumpu vode nisam ni gleda namotaje,,