Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Tokar...ko bi mogo ???  (Posjeta: 4430 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3132
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Tokar...ko bi mogo ???
« : 01 Srpanj, 2008, 12:20:37 »
ak sam fulo podforum slobodno premjestite..

ovako..
pošto sam naručio multivar od aeroxtuninga bez bolcne(il kak se već kaže) on nije mogo nigdje iztokarit, a ja ovdje kod sebe neznam za baš nikakvog tokara.. otprilike živim blizu bj...
pa jel ima ko da bi mi iztokario, netko ovdje s foruma ili da preporuči mi nekog meni u blizini... ak je netko s foruma ja mu dam dimenzije i on mi pošalje bolcnu poštom, ak nije problem :icon_thumright:

 :notworthy:

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Tokar...ko bi mogo ???
« Odgovori #1 : 01 Srpanj, 2008, 16:25:41 »
muka je takav čelik tokarit i koštalo bi te previše,traži polovni po oglasniku,ak trebaš za mina na PM me cimni,imam ja jednu polini bolcnu
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3132
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Tokar...ko bi mogo ???
« Odgovori #2 : 02 Srpanj, 2008, 14:05:58 »
muka je takav čelik tokarit i koštalo bi te previše,traži polovni po oglasniku,ak trebaš za mina na PM me cimni,imam ja jednu polini bolcnu

e kolega mi sve dogovorio i lik bi od čelika vjerojatno tokario, samo još će mi javit cijenu pa ću onda vidjeti šta dalje, ak će bit puno para javim ti se :icon_thumright:

nego aj kad već imaš tu bolcnu daj mi dimenzije, jer imam ja doma, al nisam siguran sto posto jesu li točne pa da usporedim.. :notworthy:

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Tokar...ko bi mogo ???
« Odgovori #3 : 02 Srpanj, 2008, 14:16:17 »
negdje mi je u radioni,nemam ti ja sad vremena to zbog dimenzija tražit
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3132
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Tokar...ko bi mogo ???
« Odgovori #4 : 02 Srpanj, 2008, 14:21:21 »
negdje mi je u radioni,nemam ti ja sad vremena to zbog dimenzija tražit

a jel možeš nekad naveće pogledat pa mi reć, nije hitno danas da bude, al ovaj tjedan bar..aj plzz :hello:

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Tokar...ko bi mogo ???
« Odgovori #5 : 02 Srpanj, 2008, 14:33:23 »
pametnom je jedom dost reć,jbg,ne možaš tu bolcnu samo tako napravit,zaboravi fuševe,ne može se ta bolcna samo tako napravit,poslušaj starijeg i iskusnijeg ili napravi po svom,nemoj samo poslije plakat kad sjebeš radilicu
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Tokar...ko bi mogo ???
« Odgovori #6 : 02 Srpanj, 2008, 15:51:36 »
Neisplativo za radit. Pa ko bu to napravio savrseno i jos spoliro do visokog sjaja za novce koji su manji od bolcne u ducanu?
E sad, druga stvar je to sto je nema u ducanu, ali to je problem u HR. Vani je to najnormalniji potrosni materijal

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Tokar...ko bi mogo ???
« Odgovori #7 : 02 Srpanj, 2008, 15:57:16 »
Onda trazi neki "razradjeni" multivar u prodaji  ;D

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3132
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Tokar...ko bi mogo ???
« Odgovori #8 : 11 Srpanj, 2008, 20:01:58 »
aj ljudi ak nema polovne bolcne, ima li ko kakvu ideju di je u dućanu kupit...
na sa nema, gledam stalno :'(

 :angry9:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Tokar...ko bi mogo ???
« Odgovori #9 : 11 Srpanj, 2008, 20:14:29 »
da si napisao u profilu gdje živiš a ne samo "u blizini" možda bi ti netko mogao dati savjet gdje možeš pogledati ili pitati!

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3132
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Tokar...ko bi mogo ???
« Odgovori #10 : 11 Srpanj, 2008, 20:24:11 »
da si napisao u profilu gdje živiš a ne samo "u blizini" možda bi ti netko mogao dati savjet gdje možeš pogledati ili pitati!

evo kolega  ;D

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Tokar...ko bi mogo ???
« Odgovori #11 : 11 Srpanj, 2008, 20:29:04 »
mislio sam da si bliže ali na žalost nisi kako si bio napisao! ;D
evo ti broj jednog servisa tu blizu zagreba jer ja nemam vremena za ići gledati dali imaju rabljenih bolcni za taj multivar!
servis se zove musil i imaju hrpu rabljenih djelova koje nekada i prodaju ili čak i poklone!
01-6222416
sad neznam dali je bolcna u običnom variomatu ista kao i na multivaru ali bi vrjedilo probati!

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3132
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Tokar...ko bi mogo ???
« Odgovori #12 : 11 Srpanj, 2008, 20:37:48 »
mislio sam da si bliže ali na žalost nisi kako si bio napisao! ;D
evo ti broj jednog servisa tu blizu zagreba jer ja nemam vremena za ići gledati dali imaju rabljenih bolcni za taj multivar!
servis se zove musil i imaju hrpu rabljenih djelova koje nekada i prodaju ili čak i poklone!
01-6222416
sad neznam dali je bolcna u običnom variomatu ista kao i na multivaru ali bi vrjedilo probati!


hvala... :headbang:
ali da je obična ista ko i ova za multivar onda mi nebi ni trebala, imam ja serijsku, al nije isto...
jer s novim multivarom ide i nova bolcna, pa i nebi reko da je isto... :icon_thumright:
kako radi taj servis i kad mogu zvati, vjerojatno tek u pon jel tak :(

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Tokar...ko bi mogo ???
« Odgovori #13 : 11 Srpanj, 2008, 20:41:03 »
neznam probaj sutra nazvati! ako imaš serijsku onda ju probaj i vidi dali odgovara!

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3132
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Tokar...ko bi mogo ???
« Odgovori #14 : 14 Srpanj, 2008, 13:10:29 »
neznam probaj sutra nazvati! ako imaš serijsku onda ju probaj i vidi dali odgovara!

heh znao sam serijska nepaše naravno...
evo danas zovem cijelo jutro i nejavljaju se...
a znači taj moto musil je u gorici... :icon_scratch:

Offline JetFighter

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 99
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gunja
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: Serijski - Trenutno :-))
Odg: Tokar...ko bi mogo ???
« Odgovori #15 : 07 Kolovoz, 2008, 00:46:03 »
Majstore moj,ajd posalji dimenzije te bolcne,pa cu ti ja to riješiti !!!
Strojarski tehničar po zanimanju,obiteljski obrt-tokarija,bravarija,isve vezano  uz obradu metala !!!
Okolinu posteno zaj... i  zivi(vozi) onako kako se zivi(vozi) tebi !!!!

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3132
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Tokar...ko bi mogo ???
« Odgovori #16 : 17 Kolovoz, 2008, 16:38:37 »
niš od tog, kupit ću drugi s bolcnom već sam ga i našo.. :frajer: