Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: problem sa beverly 200,molim pomoć  (Posjeta: 2019 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline bev200

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: beverly 200
problem sa beverly 200,molim pomoć
« : 08 Siječanj, 2014, 13:32:03 »
Stavio sam ga u garazu prije 2 mjeseca na zimski odmor. skinuo akumulator i tako je mirovao. .
Nisam punio akumulator,vec sam ga stavio onakav kakav je...i tu dolazi problem...Upalio sam ga iz prve bez problema,e sad nakon 2 sata krenem ga palit on ne mrda.
kad dam kontakt nista se ne događa...nema struje u njemu toliko da ni sic ne mogu digniti.Provjerio sam osigurače ispod volana i sa desne bocne plastike...svi su u redu
Ručno otvaranje ne funkcionira jer je pukla sajla. Šta triba napraviti/koju plastiku razvidati da bi se sajla fizički/ručno povukla za otvaranje sica?

Molim pomoć, Hvala




« Zadnja izmjena: 08 Siječanj, 2014, 14:09:15 bev200 »

Offline michelm123

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 200
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Beverly 125(200)
  • Moja Kaciga: X-lite 602
  • MojSpuh: leovince 4road
Odg: problem sa beverly 200,molim pomoć
« Odgovori #1 : 08 Siječanj, 2014, 14:57:36 »
Salja fizicki se moze otvoriti tako stisnes kljuc od motora kad je u bravi prema unutra , otvori ti se onaj pretinac ispod volana , i tu pokraj "mehaničkog prekidaca" ( neznam kako bi to nazvao) od rezervara goriva je jos jedan takav prekidač i on podiže sic .
A ovo sta se tice motora neznam , jesi pogledao da nisi mozda stisao onaj crveni prekidac za prekid struje ....

Offline bev200

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: beverly 200
Odg: problem sa beverly 200,molim pomoć
« Odgovori #2 : 08 Siječanj, 2014, 15:23:15 »
Salja fizicki se moze otvoriti tako stisnes kljuc od motora kad je u bravi prema unutra , otvori ti se onaj pretinac ispod volana , i tu pokraj "mehaničkog prekidaca" ( neznam kako bi to nazvao) od rezervara goriva je jos jedan takav prekidač i on podiže sic .
A ovo sta se tice motora neznam , jesi pogledao da nisi mozda stisao onaj crveni prekidac za prekid struje ....

bas ta sajla ispod volana mi je puknuta,i prekidac nije problem...probat cu tu donju kraj rezervoara pa javim kasnije...svejedno thx

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: problem sa beverly 200,molim pomoć
« Odgovori #3 : 08 Siječanj, 2014, 18:46:52 »
treba skinut tu plastiku di dolazi sajla..ili bocnu kod podnice pa izvuc sajlu i provat rucno..
akumulator je il skroz prazan il je amen..za jedno paljenje je imal ocito struje..
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)