Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Keeway Outlook 125-problem  (Posjeta: 3092 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline baotian123

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 8
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: /
  • Moja Kaciga: /
Keeway Outlook 125-problem
« : 11 Prosinac, 2013, 18:48:13 »
molio bih pomoć stručnijih forumaša, nakon što sam promijenio 3 mehaničara koji nisu uspjeli riješiti problem odlučio sam na internetu naći u čemu bi bio uzrok problema, pregledao sam apsolutno sve forume na sličnu temu ali nisam uspio naći na slučaj gdje su isti problemi kao kod mene, uvijek bi našao na neku razliku pa nisam sa sigurnošću mogao utvrditi uzrok. Na skuteru (keeway outlook 125) mi se dešavaju slijedeći problemi:

-kada ga upalim 10tak sekundi moram dodavati lagano gas da se ne ugasi ali ga ustvari ne prihvaća, tj. ne miče se s mjesta (jedva radi na 1.000 okretaja) i ide bijeli dim iz auspuha, nakon 10-tak sekundi bijeli dim prođe (znači ne dimi u vožnji), ne moram dodavati gas ali se okretaji u leru povise na 3.000 okretaja, osjeti se intenzivan miris benzina- ovo se najčešće dešava kada je zagrijana mašina, ali ponekad, rijetko i kad je hladan. Ali je ler uvijek na 3.000 okretaja i motor lagano trza unaprijed

-potrošnja se povećala na preko 5 litara

-ponekad kada tako teže upali zna imati cca 20% manje snage u vožnji kao da ga guši nešto, inače vozi normalno

-nekada moram baš duže verglati (10-15 sekundi) i dodati pun gas da bi upalio, kad se upali simptomi su iz prve natuknice (5-10 sekundi okretaji na 1.000, bijeli dim, miris benzina pa nakon toga okretaji u leru na 3.500 okretaja) - ovo se događa najčešće kad je zagrijan

-karike su zamijenjene, nove kao i brtva glave u tome nije problem

-ne troši ulje

-karburator je promijenjen (polovan stavljen) ali kod neprovjerenog mehaničara i na njega najviše sumnjam, možda smjesu treba namjestiti, mislim da daje previše goriva, a također sam na forumima vidio da je možda problem i u čoku jer ga ne gasi kad se zagrije motor.

-da li je moguće da je problem u ventilima? jednom sam imao problem kad mi je izgubio 30% snage, pregrijavao se i prokuhavao vodu i bili su ventili u pitanju, pošto je kinez možda su se ponovno raštelali ili gumice treba promijeniti.

Pošto se slabo razumijem u mehaniku, sa savjetima koje dobijem ću otići mehaničaru i dati mu direktne upute što treba raditi pa ćemo jedan po jedan eliminirati probleme.

HVALA SVIMA!   :help:
« Zadnja izmjena: 11 Prosinac, 2013, 19:47:18 daRio »

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17033
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Keeway Outlook 125-problem
« Odgovori #1 : 11 Prosinac, 2013, 19:36:36 »
kao prvo tesko paljenje je definitivno do coka koji ne radi ispravno i tek kasnije dize obrtaje
rabljeni fergazer ti je upitan jer ga se treba pregledati i postelati nije to knauf pa da se montira
kaj se tice outlooka treba mu svakih 10000 ustelat ventile jer se rastelavaju i pregledati termoprekidac i termostat jer
ako se dodatno grije masina jako  padne snaga


kaj se tice bijelog dima nemas brige to je do kondenzata koji se radi dok auspuh nije na radnoj temperaturi
i nestaje cim se zagrije auspuh znaci nemas frke
osim ako nije gusti bijeli dim koji moze bit da negdje kaplje rashladna tekucina

potrosnja ti je definitivno do fergazera koji je neustelan kao i cok koji zeza tako i taj intenzivni smrad po benzinu
sto je posljedica neustelanosti / neispravnosti fergazera

napisi rade od kud si pa da te uputimo pouzdanom forumskom fušeru u tvojoj blizini
« Zadnja izmjena: 11 Prosinac, 2013, 20:19:46 JogFromYamaha »

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17033
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Keeway Outlook 125-problem
« Odgovori #2 : 11 Prosinac, 2013, 20:36:27 »
da kapica preko coka ako to ne pali nabavi original cok a ne kinesku repliku
« Zadnja izmjena: 11 Prosinac, 2013, 20:39:12 JogFromYamaha »

Offline baotian123

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 8
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: /
  • Moja Kaciga: /
Odg: Keeway Outlook 125-problem
« Odgovori #3 : 12 Prosinac, 2013, 01:23:11 »
kao prvo tesko paljenje je definitivno do coka koji ne radi ispravno i tek kasnije dize obrtaje
rabljeni fergazer ti je upitan jer ga se treba pregledati i postelati nije to knauf pa da se montira
kaj se tice outlooka treba mu svakih 10000 ustelat ventile jer se rastelavaju i pregledati termoprekidac i termostat jer
ako se dodatno grije masina jako  padne snaga


kaj se tice bijelog dima nemas brige to je do kondenzata koji se radi dok auspuh nije na radnoj temperaturi
i nestaje cim se zagrije auspuh znaci nemas frke
osim ako nije gusti bijeli dim koji moze bit da negdje kaplje rashladna tekucina

potrosnja ti je definitivno do fergazera koji je neustelan kao i cok koji zeza tako i taj intenzivni smrad po benzinu
sto je posljedica neustelanosti / neispravnosti fergazera

napisi rade od kud si pa da te uputimo pouzdanom forumskom fušeru u tvojoj blizini

hvala Jog, vidio sam da ste Vi pravi stručnjak i u drugim temama. Čok mi je definitivno sumnjiv kao i karb, ventili su štelani pred 5,6 tisuća ali moguće je da su i oni problematični, sa temperaturom nema problema nikakvih.
Bojim se da je bijeli dim zbog vode jer prije nije dimio ali ne znam odtkud bi voda mogla u cilindar doći jer su brtve nove. i traje samo 10 sekundi što mislim danije dovolno da se auspuh zagrije i čudno mi je da dim izlazi točno dok radi na niskim okretajima i nema snage.
inače sam iz Rijeke

cok koji se predugo hladi
skini mu onu termo kapicu koja ga stiti od prebrzog hladenja
klasicni problem kod teikei mikuni replika

imas zamjenskih cokova (rucnih) nikola za kupiti u Lido moto


ovo je i kod mene slučaj kad je hladan teže pali, probat ću podignuti skroz onu plastiku...

hvala na pomoći

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17033
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Keeway Outlook 125-problem
« Odgovori #4 : 12 Prosinac, 2013, 12:48:13 »
fergazer treba rastepsti na stolu u djelove, pregledati sve 3 membrane i dobro isprati sve rupe i kanale koje ima
cok isto treba provjeriti i dobro ocistiti
nakon toga zagrijati ga 15 minuta voznjom i onda ustelat smjesu i lerlauf nanovo

prekontroliraj i postelaj ventile na njemu, kod kineza se zna desavat da se ventili nakon 3000km razjebu jer
se matica koja ga zateze zna sama otpustiti pa se sustav postepeno rastelava
isto ti ventili znaju biti razlog zasto tesko pali i nema snage

na kolko ste stelali ventile?
« Zadnja izmjena: 12 Prosinac, 2013, 12:50:36 JogFromYamaha »

Offline baotian123

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 8
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: /
  • Moja Kaciga: /
Odg: Keeway Outlook 125-problem
« Odgovori #5 : 12 Prosinac, 2013, 14:03:21 »
i meni su sumnjivi ventili, jer sam već imao problema s njima kad se pregrijavao i izbacivao vodu, sve živo je bilo izmijenjeno, termostat, brtva glave itd itd... dok na kraju nije drastično počeo gubiti snagu i stao na sred ceste, poslije mi je mehaničar rekao da je sa ventilima bio neki problem, valjda mu se nije prije toga dalo otvarati mašinu, nakon toga je vukao normalno i nije se više pregrijavao, ali ne znam na koliko su naštelani.
Koliko bi otprilike bila cijena za štelanje ventila majstoru u fušu?

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17033
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Keeway Outlook 125-problem
« Odgovori #6 : 12 Prosinac, 2013, 14:14:52 »
ja sam za 15 minuta gotov s time tako da 100 150kn ako ti uzme je neka normalna cijena
jos ti usput i frgu postela i pregleda

samo moras znati da ako se ventili pocneju sami rastelavat treba kupit te matice jer su kinezi
to radili ko od repe i ventili se rastelavaju jer matina nema dobar navoj i popusta

a ako te i dalje jebe pregrijavanje pregledaj termostat i operi sustav
i napuni dobrim antifrizom ne nekim smecem jer ti radi šlajm i korodira sustv i zacepljuje termostat
najjeftinije i sveposud dobavljivo ti je petronas paraflu koncentrat za 40kn u svakom fiat centru ga ima
a ne ostavlja nikakve gluposti po sustavu
« Zadnja izmjena: 12 Prosinac, 2013, 14:53:08 JogFromYamaha »

Offline baotian123

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 8
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: /
  • Moja Kaciga: /
Odg: Keeway Outlook 125-problem
« Odgovori #7 : 12 Prosinac, 2013, 14:27:05 »
sa pregrijavanjem nema ama baš nikakvih problema više hvala bogu, otkad je to s ventilima sređeno, ali me ne bi čudilo da je to samo privremeno sklepano i da je opet u njima problem jer se majstor pokazao kao prevara, čuo sad od više ljudi...
hvala za informaciju o cijeni, mislio sam da je to puno veći posao, sad ću se bar znati postaviti oko cijene da me ne izlevate...
otvorio sam i airbox i primijetio da dosta benzina izlazi van, pretpostavljam da je to zbog karburatora?

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17033
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Keeway Outlook 125-problem
« Odgovori #8 : 12 Prosinac, 2013, 14:45:10 »
da, preljeva fergazer jer nije ustelan
nijeproblem stelat ventile jer se samo poklopac skida i postela
a onaj ko je ikad kineza srafio tome to nije puno posla