Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: sprint max 80,teško pali i gasi se  (Posjeta: 1427 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline emir.karac

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sprint mx
sprint max 80,teško pali i gasi se
« : 04 Prosinac, 2013, 12:27:40 »
U zadnje vrijeme mi treba dosta duze vremena da ga upalim, a palim ga na kurblu jer nemam akumulator. i kad na nakon 20-30 trzaja upalim radi zagrije se dodam gas pustim ugasi se identicno kao da ga na kljuc ugasim i tako jedno 50puta dok ne sjednem i vozim jedno 5kilometara punim gasom da dodje sebi i onda radi normalno ali ,ali kad sam u mjestu non stop ga trebam tururat jer ako pustim gas ugasit ce se, a onaj saraf za stimanje ler-a je zavrnut do kraja i opet se gasi, a nekad mu kako kad dodje da kad nakon voznje pustim gas on i dalje ide pod gasom, inace se radi o sprintu max 80ccm 4t gy6 motor. svasta radjeno na njemu Smece jest nema govora, volio bih ovo rijesit pa da ga kulturno prodam i rijesim muka . Mozda neko zna u cemu je problem POZ   :) :) :)
« Zadnja izmjena: 04 Prosinac, 2013, 14:56:06 steeef »

Offline Dompaa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 133
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sesvete
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
Odg: sprint max 80,teško pali i gasi se
« Odgovori #1 : 04 Prosinac, 2013, 19:05:08 »
Tesko ti pali zbog coka,probaj si stavit automatski cok,a gasi ti se mozda ima losu smjesu probaj vratit malo saraf za ler i okrenut onaj kraj njega za gorivo a mozda ti vuce negjde gas pa se ugusi i ugasi

Offline emir.karac

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sprint mx
Odg: sprint max 80,teško pali i gasi se
« Odgovori #2 : 05 Prosinac, 2013, 12:27:58 »
Tesko ti pali zbog coka,probaj si stavit automatski cok,a gasi ti se mozda ima losu smjesu probaj vratit malo saraf za ler i okrenut onaj kraj njega za gorivo a mozda ti vuce negjde gas pa se ugusi i ugasi

znaci cok zeza, puko jedan saraf sto ga drzi, valjda je bio zapeknut pa sad preko zime samo je spao, nemoguce ga izvaditi. ovaj karburator je prosao sve i svasta tako da mi rjesenje problema bilo 50KM i novi karburator. :) misilm da je to to

Offline Dompaa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 133
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sesvete
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
Odg: sprint max 80,teško pali i gasi se
« Odgovori #3 : 05 Prosinac, 2013, 15:13:54 »
Probaj samo cok promijenit za pocetak pa lako kupis novi karburator ioanko ne dobis cok uz neke karburatore pa nemres fulat

Offline emir.karac

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sprint mx
Odg: sprint max 80,teško pali i gasi se
« Odgovori #4 : 05 Prosinac, 2013, 15:53:19 »
postoji li nacin da se stavi neki bolji karburator, više mm za vise snage, da ne budem i dalje na istom. Kao sto rade na 2t masinama postoji li neka kombinacija za 4t posto je i veci klip i teze role opruge potrosnja mi nije problem ??? :icon_scratch:

i da na mome karburatoru je automatski cok zaboravio sam to napomenuti evo slika


http://img106.imageshack.us/img106/775/22003735pl4.jpg

identičan

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17033
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: sprint max 80,teško pali i gasi se
« Odgovori #5 : 05 Prosinac, 2013, 17:46:41 »
ako ti se fergazer razjebe a kinez to hoce
jer iz nekog x razloga obustavi poslusnost mozes uzet novi s ebay-a za sitne pare
iako vjerujem da je tvoj samo zastopan ili los cok kaj isto voli cesto krepat na kinezu

nema potrebe stavljati veci fergazer i nista neces dobit s time jer je limit glava a ne fergazer