Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Što mislite o VW motoru 2.3 V5 benzin?  (Posjeta: 20070 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Što mislite o VW motoru 2.3 V5 benzin?
« Odgovori #20 : 19 Veljača, 2014, 21:52:33 »
Tia ti je samo rec da nisi vlasnik vozila, i da pritom neznas kakve je kvarove ima, kako se u voznji ponasa, jel ga nesto zajebavalo, neki sitni il veci kvarovi, koliko je trosia, koliko i kako se brinilo o njemu. Koliko god ti taj drugi vlasnik bia blizak i ti zna o tome autu, to nikako nemozes usporedit sa tim kad bi auto bia tvoj i kad bi zna sve o njemu i ti ga vozia.

Njegove sumnje su i opravdanje jer nema vlasnika sa VR6 masinon a da nije ima problema.  :icon_thumright: A koliko guta necu ni spominjat.
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline Lugburz

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1523
  • Spol: Muški
  • Rukovodioc-pijanac
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mjesto:
  • Moj Skuter: MojSkuter:
  • Moja Kaciga: Moja Kaciga:
  • MojSetup: MojSetup:
  • MojSpuh: MojSpuh:
Odg: Što mislite o VW motoru 2.3 V5 benzin?
« Odgovori #21 : 19 Veljača, 2014, 22:39:57 »
ako je ta vr6 konstrukcija motora tako losa neznan zasto se js uvik proizvodi,od '91...
Rock out till your life is at an end

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Što mislite o VW motoru 2.3 V5 benzin?
« Odgovori #22 : 19 Veljača, 2014, 22:59:05 »
ako je ta vr6 konstrukcija motora tako losa neznan zasto se js uvik proizvodi,od '91...
Pa i wankel se jos proizvodi a uzas je  ;D
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline 2mario2

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1144
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Baotian 50ccm
  • Moja Kaciga: Je polovična
  • MojSetup: dovoljan serijski
  • MojSpuh: je preglasan
Odg: Što mislite o VW motoru 2.3 V5 benzin?
« Odgovori #23 : 19 Veljača, 2014, 23:29:17 »
e pa baš je fora da sam znao sve živo o tom Golfu... istina je jedino da nisam znao "dobro" kakav je prilikom vožnje jer sam ga vozio par puta i kratke relacije... ja sam samo htio reć da se "ovaj koji je bio doma" nije kvario jer bi to znao valjda pošto je bio u garaži u sklopu kuće di sam bio i ja par metara od mene, a vlasnik par metara iznad mene... i da, itekako mogu usporedit ko da je bio moj pošto opet napominjem znao sam o tom jednom VR6 SVE osim kolko je točno trošio... i nije istina da "svaki vlasnik ima probleme"... ovisi i kako je auto od početka održavan (a takve aute rijetki održavaju jer ih teraju u 3pm ili razbiju)... al nebitno više jer mi se neda raspravljat o tome...

samo da velim...

ja imam Fiat Bravo 1.6 16v iz 98' i super sam zadovoljan... ljudi jako po opčenito Fiatima pljuju... zašto pljuju? jer su brijem imali jednog, pa je rikavao i svašta nešto loše radio ili ga netko drugi imao i ista stvar se dešavala... a zašto? jer smo većina takav tip ljudi da samo teraj, a održavat će se sam ili kad ga prodam neko drugi bude i onda taj drugi popljuje auto jer "ne valja"... svaki auto valja ako se pravilno održava i na vrijeme... mene moj Bravo nije iznevjerio... zašto? jer ga održavam... pošto sam na član fiatista znam da ima puno ljudi kojima Fiati već debelo prevaljuju 300tkm bili benzinci, dizeli ili plinaši... zašto? odgovor si zamislite... i zato se naljutim kad netko pljuje po "svakom" autu ili mašini... pa jbt nije sigurno baš svaka mašina u banani i svaki auto... sve ovisi dal se namjeriš na pravilno i pravovremeno održavan auto... eto vam mojeg osobnog iskustva, pa sad recite da nisam barem dijelom u pravu u vezi svega ili popljujte i Fiat svaki jer "ne valjaju"... hvala i ciao...
Svaki skuter je na svoj način dobar i lijep, al Aerox je ipak Aerox...

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Što mislite o VW motoru 2.3 V5 benzin?
« Odgovori #24 : 19 Veljača, 2014, 23:39:31 »
ja znam lika ( radio s njime i vidim ga svako par dana) ima alfu 33 boxer, 3 godine vozi sa probijenom brtvom glave, kad dolazi na posao, ima nekij 8km, i potrosi mu 2l vode auto, pali ga 5 sekundi dok izbaci vodu i veselo se oglasi.. eto koliko je ta alfa losa...
uz nikakvo odrzavanje se od 2008 vozi svaki dan, plin je neatestirani u njoj, auto se raspada jer lik popravlja svasta i vozi alat pa je ni ne cisti ako nista drugo.. kupljena za 5k kn u splitu i mislim da osim benge i vode je prvo ulaganje bilo prije 3 mjeseca u obliku prednje 2 nove gume, posto su stare bile potpuno slik  :toothy12:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Što mislite o VW motoru 2.3 V5 benzin?
« Odgovori #25 : 20 Veljača, 2014, 00:02:44 »
@2mario2 .. ma da, sad je svako auto extra kvalitetno, i svi su tu negdi sa kvaliteton pa nema razliek sta ces kupit. To je retardirano razmisljanje jer i ptice na grnai znaju da nije tako.
Covik kupi auto iz tvornice i nakon misec dana mu kompletno ode elektronika, to je vlasnik kriv ?
Od kuma mi stara uzela auto, tocnije chevrolet aveo, nakon 2tkm zariba motor, garanciju nisu priznali.

Isto tako je i pezo u rangu piaggia vjerojatno ?
Covjece, get real, ovo gori su 2 od miljun primjeraka problema s autima bez da je vlasnik iti malo kriv.
Koliki je problem procitat po netu.

ja znam lika ( radio s njime i vidim ga svako par dana) ima alfu 33 boxer, 3 godine vozi sa probijenom brtvom glave, kad dolazi na posao, ima nekij 8km, i potrosi mu 2l vode auto, pali ga 5 sekundi dok izbaci vodu i veselo se oglasi.. eto koliko je ta alfa losa...
uz nikakvo odrzavanje se od 2008 vozi svaki dan, plin je neatestirani u njoj, auto se raspada jer lik popravlja svasta i vozi alat pa je ni ne cisti ako nista drugo.. kupljena za 5k kn u splitu i mislim da osim benge i vode je prvo ulaganje bilo prije 3 mjeseca u obliku prednje 2 nove gume, posto su stare bile potpuno slik  :toothy12:
Tako i meni frend vozi golda trojku, benzinac 1.6.
Na 2 rezervara potrosi veliku kantu ininoga ulja, a vode je nalia jedno 4 kubika u njega.


JAAAAAko daleko od toga da su svi auti priblizne kvalitete.  :icon_thumright:
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Što mislite o VW motoru 2.3 V5 benzin?
« Odgovori #26 : 20 Veljača, 2014, 00:08:25 »
gle, lugburz ce vjerojatno znati iz koje godine potjece na skodi blok 1.3, mislim tamo oko 57godine , evo auto ima 210 tisuca, nikad ni kapi ulja potrosila nije, ne kvari se nista na njoj ( jedini kvar u zadnjih 20 tisuca je sto mi je auto ispljunuo auspuh od srednjeg lonca iz grane, pa sam odveo da mi to vrati nazad i zategne)

vw ima odlicne motore, a nesto sasvim drugo je sto na par miliona motora se nadje par njih koji se raspadnu iz tko zna kojeg razloga, a vecinom su krivi fuš majstori ili neodrzavanje, isto kao sto moj stari u 2gtd lijeva ina super5, s obzirom da je turbo motor, cudi me da odavno se to sve nije raspalo
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline 2mario2

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1144
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Baotian 50ccm
  • Moja Kaciga: Je polovična
  • MojSetup: dovoljan serijski
  • MojSpuh: je preglasan
Odg: Što mislite o VW motoru 2.3 V5 benzin?
« Odgovori #27 : 20 Veljača, 2014, 00:39:48 »
napokon neko razuman... bravo Drnda...
Svaki skuter je na svoj način dobar i lijep, al Aerox je ipak Aerox...

Offline Lugburz

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1523
  • Spol: Muški
  • Rukovodioc-pijanac
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mjesto:
  • Moj Skuter: MojSkuter:
  • Moja Kaciga: Moja Kaciga:
  • MojSetup: MojSetup:
  • MojSpuh: MojSpuh:
Odg: Što mislite o VW motoru 2.3 V5 benzin?
« Odgovori #28 : 20 Veljača, 2014, 01:11:01 »
gle, lugburz ce vjerojatno znati iz koje godine potjece na skodi blok 1.3, mislim tamo oko 57godine , evo auto ima 210 tisuca, nikad ni kapi ulja potrosila nije, ne kvari se nista na njoj ( jedini kvar u zadnjih 20 tisuca je sto mi je auto ispljunuo auspuh od srednjeg lonca iz grane, pa sam odveo da mi to vrati nazad i zategne)

vw ima odlicne motore, a nesto sasvim drugo je sto na par miliona motora se nadje par njih koji se raspadnu iz tko zna kojeg razloga, a vecinom su krivi fuš majstori ili neodrzavanje, isto kao sto moj stari u 2gtd lijeva ina super5, s obzirom da je turbo motor, cudi me da odavno se to sve nije raspalo
i taj skodin blok je odvalia st-zg-st u jednom danu s probijenom brtvom glave...u luckom sam na odmoristu istaka vodu iz kartera :toothy12:
kad su se skupile pare prominila se brtva glave i vozi dalje...drnda na tom autu se nema sta pokvarit,i ja san se zajeba sta san svoju proda -.-bregasta u bloku,lanac,nema smrti
1.6 16v iz brava je odlican motor,al je zato tu slavni 1.4 12v :icon_biggrin:

Rock out till your life is at an end

Offline zrakoplovac

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1107
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Križevci
  • Moj Skuter: runner sp50
Odg: Što mislite o VW motoru 2.3 V5 benzin?
« Odgovori #29 : 20 Veljača, 2014, 01:12:18 »
gle, lugburz ce vjerojatno znati iz koje godine potjece na skodi blok 1.3, mislim tamo oko 57godine , evo auto ima 210 tisuca, nikad ni kapi ulja potrosila nije, ne kvari se nista na njoj ( jedini kvar u zadnjih 20 tisuca je sto mi je auto ispljunuo auspuh od srednjeg lonca iz grane, pa sam odveo da mi to vrati nazad i zategne)

vw ima odlicne motore, a nesto sasvim drugo je sto na par miliona motora se nadje par njih koji se raspadnu iz tko zna kojeg razloga, a vecinom su krivi fuš majstori ili neodrzavanje, isto kao sto moj stari u 2gtd lijeva ina super5, s obzirom da je turbo motor, cudi me da odavno se to sve nije raspalo
vjeroval ili ne, frendov stari je u golfa 2 1.6 cl natočil lancol, i još uvijek se vozi, već god dana  :drunken_smilie:
još mi frend priča kak je to gusto  bilo dok su točili, a kad sam videl karnister umrl sam od smijeha haha  :toothy12:  :toothy9:
i da, autu je vurica pred 10 god stala na 460k, ko zna kolko sad ima  :dontknow: ugl. održavanje nula  ;D
:skuter:

Offline Lugburz

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1523
  • Spol: Muški
  • Rukovodioc-pijanac
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mjesto:
  • Moj Skuter: MojSkuter:
  • Moja Kaciga: Moja Kaciga:
  • MojSetup: MojSetup:
  • MojSpuh: MojSpuh:
Odg: Što mislite o VW motoru 2.3 V5 benzin?
« Odgovori #30 : 20 Veljača, 2014, 01:26:08 »
pih,sta smo mi sve tocili u mladim danima,lancol,hipenol,atf,bilo sta,samo da maze...fali ulja,ides starom u garazu,pokupis prvu bocu/kantu ulja i ulijes...a i u motore se isto tako u mjesavinu tocilo sve i svasta,u mz-a hipenol onako od oka ulijes po litre hipenola u gorivo,pa ljudi misle da se cilo selo zapalilo  :toothy3:
Rock out till your life is at an end

Offline SixPack

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 670
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Što mislite o VW motoru 2.3 V5 benzin?
« Odgovori #31 : 22 Veljača, 2014, 00:51:41 »
kakve ti probleme sa svojim mozgom imaš sixpack??? .. ajd od sad lijepo zaobiđi mene i moje postove jer nisi adekvatan za rasprave samnom, hvala

Jucer me nije bilo, bi sam na elektro-šok terapiji...neuroni mi slabo percipiraju glupost i zatucanost koja vlada nasim HR mentalitetom :rofll:
To je poluproizvod, kao i alfin ts16v, i najgore jest ako je nesto opcepoznata stvar, pa se javi netko uvjeren da tome bas nije tako jer se eto bas njemu ili njegovu stricu nije nista desilo...i savjet jest ako bas ne mora, bolje izbjec, bar ja ne vidim razlog ZA... I nisi rekao kolko je taj tvoj stric tada zaradjivao?
Masina je sklonija pregrijavanju radi takve konstrukcije, ne dao bog da ti se pregrije, pogotovo sta redovito gubi vodu (uvijek neko crijevo pusta), problemi sa uvijanjem glave (opet radi konstrukcije) ...Jako skupo odrzavanje, nadam se da si pitao susjeda kolko ulja ide u njega i na kolko ga mjenja, kolko kosta manji a kolko veliki servis itd (nemaju svi garazu, alata, znanja ili slobodnog vremena)... Pretpostavljam da nisi jer ne bis lupao gluposti,neg malo razmislio o svemu (pricamo o VR6)...A gdje je tu potrosnja i rega... I jos sve to zapakirano u sasiju golfa D  ::) Sve u svemu nije los motor, ne mora znacit da ce netko imat probleme, al posto pricamo o SAVJETU, on jest da ga je bolje zaobici, puno je tih sitnica i dosta je osjetljiv motor, a kad je masina osjetljiva (kao npr bravo hgt) nikad ne znas gdje ce probiti, pogotovo sta masina ima i ccm i hp pa joj se voli mast izvaditi, a sve je to na kraju polovno... Reci mi jel bis ti kupio taj auto da ti ga stric ponudi za cijenu tvog brava i da ti sredi neki bonus za osiguranje? Bas me zanima?

Offline SixPack

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 670
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Što mislite o VW motoru 2.3 V5 benzin?
« Odgovori #32 : 22 Veljača, 2014, 01:08:53 »
samo da velim...
ja imam Fiat Bravo 1.6 16v iz 98' i super sam zadovoljan... ljudi jako po opčenito Fiatima pljuju... zašto pljuju? jer su brijem imali jednog, pa je rikavao i svašta nešto loše radio ili ga netko drugi imao i ista stvar se dešavala... a zašto? jer smo većina takav tip ljudi da samo teraj, a održavat će se sam ili kad ga prodam neko drugi bude i onda taj drugi popljuje auto jer "ne valja"... svaki auto valja ako se pravilno održava i na vrijeme... mene moj Bravo nije iznevjerio... zašto? jer ga održavam... pošto sam na član fiatista znam da ima puno ljudi kojima Fiati već debelo prevaljuju 300tkm bili benzinci, dizeli ili plinaši... zašto? odgovor si zamislite... i zato se naljutim kad netko pljuje po "svakom" autu ili mašini... pa jbt nije sigurno baš svaka mašina u banani i svaki auto... sve ovisi dal se namjeriš na pravilno i pravovremeno održavan auto... eto vam mojeg osobnog iskustva, pa sad recite da nisam barem dijelom u pravu u vezi svega ili popljujte i Fiat svaki jer "ne valjaju"... hvala i ciao...

Ajde ne seri...kuzis se u probleme i odrzavanje. i zasto nesto ide ili ne ide ko marica u krivi k**ra*  ::)
1.6 16V masina je nepoderiva, robusna i oduvijek je bila najbolja preporuka za kupovinu kad je Bravo bio u pitanju, ZATO nemas problema, a ne zato sta ti mjenjas ulje svakih 10k
1.4 12V je smece od masine, govance tek takvo, zato i nije bila dugo u proizvodnji... Al to sto je promasaj ne znaci da je ama bas svatko ima problema s njim...
HGT koji je slovio kao jedan od najboljih Fiatovih motora,hmmm...sve u svemu nije los motor, cak dapace, ali vrijedi sve receno za VReihe masinu...losa koncepcija, sve lose preracunato, sve lose pogodjeno itd, zato ih mozes nabrojati na prste ruke koji su presli 200k bez otvaranja masine... Dobar motor je dobar motor, bio fauveov, alfin, hondin ili od citrac dijane, i isto tako ne tako dobar motor nije dobar motor bio isto od nekog od gore navedenih...hebali te fiatisti, fauveovci i neki treci, drzi se teme...SAVJETI a ne autopatriotizma  ::)
Bitno da je tvoje objasnjenje da ti i tvoj striko odrzavate aute pa oni traju... :rofl1: trebas onda procitati iskustva ljudi koji isto tako jako paze i maze i odrzavaju aute pa ipak na kraju zavrse u vrapču :rofl1:
« Zadnja izmjena: 22 Veljača, 2014, 01:17:15 SixPack »

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Što mislite o VW motoru 2.3 V5 benzin?
« Odgovori #33 : 22 Veljača, 2014, 01:22:08 »
sa ovim zadnjim si me prvo podsjetio na alfin 1.6 120ks motor, bas su voljeli vaditi mast vlasnicima, kao i lovu iz djepa svako malo  :toothy11:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline SixPack

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 670
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Što mislite o VW motoru 2.3 V5 benzin?
« Odgovori #34 : 22 Veljača, 2014, 01:38:06 »
sa ovim zadnjim si me prvo podsjetio na alfin 1.6 120ks motor, bas su voljeli vaditi mast vlasnicima, kao i lovu iz djepa svako malo  :toothy11:

Ti ts16v su jedna velika velika zalost, nazalost...i jakooo puno ljudi se bas na tim masinama zaklelo "nikad vise alfa", al jbg, imaju pravo,sta reci...ja bi isto tako rekao :dontknow:
I ja riknem kad poslije cujem likove koji srecom nisu nikada imali problema pa se ljute, kunu i uvjeravaju ljude u suprotno ::)

Offline SixPack

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 670
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Što mislite o VW motoru 2.3 V5 benzin?
« Odgovori #35 : 22 Veljača, 2014, 01:50:45 »
Ja sam isto pred par godina zabrijavao na plin, pa par godina razmisljao, pa odustao, pa zabrijavao na dizlo, pa opet dosta razmisljao, pa odustao... sve je to divno i krasno dok ne krene, a kad krenu problemi jedan za drugim mos ga jebat... Sve to ima milijon senzora, skolopova, agregata, ovog, onog, pa ovjes, pa ovo, pa ono...ma reko, daj bjezi, drzim se provjerenog oldschool n/a benzinca, i tak se malo vozim...sta ce mi ovo novo...zato volim odvagnuti ama bas sve stavke, jer ako se i zahebem, da me taj zaheb onda ne kosta puno, i ne volim kad se netko kune u nesto a zna se da nije bas naj naj... VR6 nije auto koji ces kupiti za svaki dan...to moze biti drugi auto, kojeg ces sarfiti i voziti u slobodno vrijeme, al ovak za svaki dan se ne kupuje takvo auto, a pogotovo ne da se to nekom od srca savjetuje ko sta je mario zapeo :nono:
A taj ts16v, sam ja skoro zel pred brdo godina, poslije mi je bilo mnogo drago sta je nesto iskrsnulo pa sve otpalo...slava i bogu i duhu svetome :zubo:

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Što mislite o VW motoru 2.3 V5 benzin?
« Odgovori #36 : 22 Veljača, 2014, 13:25:40 »
mene samo zanima koliko ti vasi auti prelaze km, al realno? ...ko prjedje 15-20tkm godisnje hebe ga se da auto triba svako 100k km motor minjat kad nece toliko nikad pric...

Offline SixPack

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 670
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Što mislite o VW motoru 2.3 V5 benzin?
« Odgovori #37 : 22 Veljača, 2014, 23:39:42 »
mene samo zanima koliko ti vasi auti prelaze km, al realno? ...ko prjedje 15-20tkm godisnje hebe ga se da auto triba svako 100k km motor minjat kad nece toliko nikad pric...

Ajde objasni sta si htio reci? :zubo:
Nije bitno kolko prelaze,nego kolko te kosta tih 100k :icon_thumright:
Jedni od provjerenijih su svakako vw 1.6 8V, fiatov 1.6 16V (iz brava) i sl., toci i vozi :headbang:
Kupila frendica polovnu bembaru, oko 200k km, dizlo...ono kao, idu te masine do 500... Ide da masina, al ne ide periferija ni do pola  :icon_biggrin:
Crkla bosch pumpa, turbina, senzor ovaj, pa senzor onaj, pa ovjes ovo pa ono (spusten auto)...heheee
Ona mislila kao dizlo pa malo trosi, to je bmw brate, masina ide do 500  :rofl1: :rofl1: :rofl1: platila ga je masno, i u prvoj godini utukla jos 1/3 vrijednosti auta (ne racunajuci regu i gorivo) :glasses9:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Što mislite o VW motoru 2.3 V5 benzin?
« Odgovori #38 : 23 Veljača, 2014, 02:58:34 »
po meni je budala onaj tko kupuje takav auto ako misli na ustedu..
ako zelis male troskove, uzeti ces fiatov fire motor, nebito 1.0 1.1 1.2, ili skodin 1.3, ima ih jos par od benzinaca...
a za dizele, 1.9tdi vw tko ima love, i to je to po meni... sa benzincima nemozes faliti i sto god da krepa na njima jeftino je kao u kineza  :toothy12: :toothy12:
skoda lanac, fiat zupcasti koji i ako pukne nemoze nista ostetiti...
vw malo trosi, pouzdan je, jedini problem su po meni ulosci dizni i grijaci na starijima ( iako to moze biti razlog sto rijetko tko uzima original dijelove)
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Što mislite o VW motoru 2.3 V5 benzin?
« Odgovori #39 : 23 Veljača, 2014, 11:19:16 »
Ajde objasni sta si htio reci? :zubo:

eto u mene 106 sad ima oko 140tkm na satu a kad je kupljen prije desetak godina ima je 85tkm...da majstor litos nije strucno ugradio zubcasti nebi mu ko zna kad glavu tribalo skidat i svi kvarovi u tim godinama bi bio lezaj prvog tocka i mali kiler od grijanja...druga vrata, branike i to necu racunat jer je auto tucano par puta...
a sta sam tio rec je da eto neko ko pridje km ko ja, boli ga rac koje auto uzme...ako nije prastaro i vec nema puno km tribalo bi ga lipo sluzit...