Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: vx200 problem...  (Posjeta: 538 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline jackass

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 102
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: vxr 20
  • MojSetup: ima ga
  • MojSpuh: leo vince 4road
vx200 problem...
« : 10 Studeni, 2013, 03:41:18 »
Ajmo ovako.. slozeno na novo sve.. novi prstenovi brtve itd.. 200 glava klip cil na vx blokovima i radilici.. bregasta je od 250 masine.. getriba malossi.. spuh 4road.. malossi multivar .. kevlar.. sve je okej.. karburator sam narucio novi zasad mi je keihin ne bas u dobrom stanju.. znaci prije mi je motor radio okej ( malo stuckanja zbog membrane lose na karbu ) ali odjednom idem ga upalit ujutro.. upalim... nemirno radi na leru.. daje po benzinu iz auspuha.. reko okej .. izadjem iz garaze i odem na cestu.. idem dat gas... ugusi se.. pa krene... pa se ugusi .. pa krene... znaci laicki ( breeeeem... boooooooo... breeeeeem... boooooooo ) i jedino se malo razvrti i radi donekle dobro kad brzo rucicu gasa vrtim.. nije do goriva dbiva ga i gorivo struji dobro i baca ga nova prirubnica i sve.. odjednom mi se desilo to.. i prije jos dok je bila 200 masina na njemu nije mogao preko 110.. dere se masina al nema snage.. stavljao ja multivare i sva svijetska cuda nece.. slozim nanovo sad rekoh mora bar 140.. isto... ja smatram da je cdi.. help

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: vx200 problem...
« Odgovori #1 : 10 Studeni, 2013, 12:59:38 »
loše ti je objašnjenje..al tak se more ponašat ako je kvar na struji (bobina,cdi,namotaji) i ono na kaj ja sumnjam je čok neispravan i stalno otvoren,zato i smrdi po benzinu..
btw membrana ne daje gorivo nego pod vakumom kod otvaranja gasa podiže klipić u karbu.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline playaa

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 339
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: VX 125
  • Moja Kaciga: HJC Lotus
  • MojSetup: Serijala
  • MojSpuh: Serijala
Odg: vx200 problem...
« Odgovori #2 : 10 Studeni, 2013, 14:05:25 »
jel čist karb i filter?

Offline jackass

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 102
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: vxr 20
  • MojSetup: ima ga
  • MojSpuh: leo vince 4road
Odg: vx200 problem...
« Odgovori #3 : 10 Studeni, 2013, 16:01:51 »
na malo gasa radi.. al kad dam kgas... krene stane krene stane krene stane.. ko da ga palim gasim.. neznam stvarno sto bi moglo bit.. i to mi se odjednom desilo.. prije sam imao gljivu ( stavljena tek tako ) i radilo je dobro.. stavim serijski airbox ovo mi se desi..

Offline jackass

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 102
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: vxr 20
  • MojSetup: ima ga
  • MojSpuh: leo vince 4road
Odg: vx200 problem...
« Odgovori #4 : 10 Studeni, 2013, 16:02:19 »
a i dok sam ga tek kupio dere se na 105 i kazaljka stane.. sumnjam na cdi od pocetka

Offline playaa

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 339
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: VX 125
  • Moja Kaciga: HJC Lotus
  • MojSetup: Serijala
  • MojSpuh: Serijala
Odg: vx200 problem...
« Odgovori #5 : 10 Studeni, 2013, 16:45:32 »
ja dok san ima x9 125 ima san slične simptome,znači umira je dok san ga palija,u vožnji bi se prikuca na 90-100 i dalje ne mrda,na momente zastaje i guši se,sve je bilo do zaštopanog karburatora i filtera  :icon_thumright: