Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Malaguti f12 kvar  (Posjeta: 616 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DusanManojlovicj

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Malaguti f12
Malaguti f12 kvar
« : 18 Listopad, 2013, 23:40:08 »
Imam malagutija f12 phantom 2001 motoru je izgorilo kvacilo i nece da predje 40km/h rolnice su 5grama i mislim da bi trebao ici barem 60 sa takvim kvacilom jer je graviran 100
Sad hocu da stavim klip 42 klip fabricke rolnice od 6 grama i novo kvacilo imate li kakav savjet koje kvacilo da uzmem ili sta da uradim sa motorom kad skinem filter zraka ima malo goriva u njemu ne znam da li je to normalno . Trebam pomoc :/

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Malaguti f12 kvar
« Odgovori #1 : 19 Listopad, 2013, 00:15:29 »
imas li ti mozda blokadu?  :icon_biggrin:
to koliko je graviran nema veze sa brzinom koja se realno moze postici sa neispravnim skuterom.. treba prvo srediti kvar..
ukoliko mislis tunirati, prvo se upoznaj sa skuterom, i njegovim stanjem, pa tek onda razmisljaj dalje  :icon_thumright:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline zemo323

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Pežov
Odg: Malaguti f12 kvar
« Odgovori #2 : 19 Listopad, 2013, 08:53:26 »
Prvo sredi kvar, nabavi polovno serijsko kvacilo da je u dobrom stanju.. Mozda ti je i zvono za zamjenu.
stavljanjem klipa 42 neces nista postic, mala je to razlika da bi bilo nesto osjetno bolje..
Weddings are basically funerals with cake.

Offline DusanManojlovicj

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Malaguti f12
Odg: Malaguti f12 kvar
« Odgovori #3 : 20 Listopad, 2013, 02:05:49 »
imas li ti mozda blokadu?  :icon_biggrin:
to koliko je graviran nema veze sa brzinom koja se realno moze postici sa neispravnim skuterom.. treba prvo srediti kvar..
ukoliko mislis tunirati, prvo se upoznaj sa skuterom, i njegovim stanjem, pa tek onda razmisljaj dalje  :icon_thumright:
Gdje bi se mogle nalaziti blokade znam da na auspuhu nema nista jer ga je neko prije mene sjekao i izvadio sve sto je bilo u njemu . Moram uzimati i novi spuh ako mislim da bolje ide