Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Nadam se da cete reci koju pametnu  (Posjeta: 625 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Axo_Keki

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 23
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bihac BİH
  • Moj Skuter: Yamasaki YM125T-F
Nadam se da cete reci koju pametnu
« : 06 Kolovoz, 2008, 02:27:25 »
Ovako
Prije nego se je desio problem skuter je isao 90 bez problema ustvari do 85 je isao lako do 90 se malo mucio!!
Problem je nastao nakon sto nisam jednom mogao da upalim pa mi je nekakav majstor cistio karburator i zamjenio mi je svjecicu
i sada skuter ide ali ne onako kako je isao, svjecica je neznam ni sam od kojeg proizvodjaca ali je nova!!!!
Skuter sad ide 80 ali do 85 teze
Sta je problem, da nije do svjecice ili????
Nisam ni sam pametan!!!Prije 2 dana sam cistio filter zraka i bio je dosta dosta prljav, ocistio sam gga ali max brzina je ostala ista!!!!!!????
Ako imate bilo kakve prijedloge i savjete pomagajte!!!Ako trebate jos kakvu informaciju pitajte
 :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Nadam se da cete reci koju pametnu
« Odgovori #1 : 06 Kolovoz, 2008, 03:52:41 »
Po meni to je normalno...skuter kad je nov ide bolje ..cim se malo rolnice ili remen potrose padnu prefomasne malo...mislim da se tebi to isto desilo i da nema razloga da radi tih 5 km/h sikiras se ...ako je do remena npr nek stavis novi ice ti opet kosto je iso par stotina km i opet onda isto ce oslabit malo prefomanse..to je normalno....
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Nadam se da cete reci koju pametnu
« Odgovori #2 : 06 Kolovoz, 2008, 11:47:06 »
Pogledaj koja je svijecica na skuteru.