Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Hitno! Dal smijem bušit malossi cilindar?  (Posjeta: 1294 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Hitno! Dal smijem bušit malossi cilindar?
« : 04 Kolovoz, 2008, 19:04:03 »
posve je tanka stjenka ova na 3 preljevnom kanalu pogledajte:


Neznam jel smijem bušit zbog toga što je tako tanko? jel se smije to spustit još taj kanal?
« Zadnja izmjena: 19 Kolovoz, 2008, 00:13:48 Crazy Kuree »
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Hitno! Dal smijem bušit malossi cilindar?
« Odgovori #1 : 04 Kolovoz, 2008, 19:06:33 »
ko je to portiro taj cilindar?
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Hitno! Dal smijem bušit malossi cilindar?
« Odgovori #2 : 04 Kolovoz, 2008, 19:12:20 »
Neka budala  :icon_biggrin:  ja ću osjeć ovo pero na pola gdje taj kanal jer je napuklo, samo me zanima jel smijem spustit taj kanal nakon što se izbuši da ne bude tako tanak ili dal smijem bušit uopće?
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline vasso123

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Umag
  • Moj Skuter: NRG
Odg: Hitno! Dal smijem bušit malossi cilindar?
« Odgovori #3 : 04 Kolovoz, 2008, 19:20:10 »
To ko da se neko dijete igralo jbt...ovisi na koliko zelis busit,glupo pitanje stvarno,ako previse budes busio ode cijeli kanal...i nemoj stavljat slike na imageshack nego na imagevenue
Kupujem vilice od VXR-a,VX-a,SP180,novi tip(teleskopske),a moze i oridjidji od NRG-a

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Hitno! Dal smijem bušit malossi cilindar?
« Odgovori #4 : 04 Kolovoz, 2008, 21:11:00 »
u tome i jest stvar a sad je 47.4 a bušio bi na 47.6 ili 47.8 zavisi koji klip budu imali, al neznam dal da bušim zbog ovog
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Hitno! Dal smijem bušit malossi cilindar?
« Odgovori #5 : 04 Kolovoz, 2008, 22:04:28 »
Sta vi silujete te cilindre? Vozite se 48h i ide ko kuga te nakon toga crkne  ::)

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Dal vrijedi ovaj kit 450kn? prešo je oko 200km,"novi klip" i bušen cilindar, risevi nisu osjetni pod noktom a ima puno fleka po cilindru i klipu, kit je ispravan i ide normalno samo eto stanje  :headbang: nije razrađivan niti jedan km a na nardu vozit :headbang: evo slike pa zato promislite prije nego budete terali pun gas dok nije razrađen... evo slike:


Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
pa šta si očekivao?
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
na ovom gornjem odreži pera ko kak je meni hac napravio, možeš ga bušit, ali mora se i glava doradit, da rub klipa nebi lupao ili dolazio preblizu rubu na glavi..

ovaj donji kit je lagano pred cvikanjem, pobrusi vodobrusnim cilindar, a klip novi..

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
na ovom gornjem odreži pera ko kak je meni hac napravio, možeš ga bušit, ali mora se i glava doradit, da rub klipa nebi lupao ili dolazio preblizu rubu na glavi..

ovaj donji kit je lagano pred cvikanjem, pobrusi vodobrusnim cilindar, a klip novi..
Takav sam odgovor tražio Hvala puno, znači smije se onaj kanal toliko spustit kao na slici kad se pero osječe? i nisam mislio ovo drugo sjeć neg samo ovo na kojem onaj kanal ima? a za ovaj drugi cilindar me boli k*** nije moj neg meni nudi pa et
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
pa ne mijenja se niš na timingu..
samo se odsječe da ne pukne slučajno jer je pretanko..