Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: minarelli ac nece da upali  (Posjeta: 360 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline yamaha rex

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 111
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Livno
  • Moj Skuter: Yamaha rex 50ccm
  • Moja Kaciga: Shoei
minarelli ac nece da upali
« : 09 Rujan, 2013, 21:01:20 »
danas sam skidao cilindar sa yamahe minareli ac 50ccm jer su sarafi kojima se steze auspuh pukli (neki strucnjak ih je do te mjere pritego) i skinem sve fino nakon sat vremena muke uspijem povaditi oba sarafa fino sve vratim kako je i bilo malo sam stavio dvotaktola po karikama i klipu i sastavio sve al nece jednostavno da upali... iskru baca ko lud sve fino hoda bas kako treba al jednostavno nece da proradi mucio sam se satima i nema sto nisam pokusavo i ostao sam bez ikakve ideje sta i kako dalje....jedina moguca pogreska spada na dovod goriva jer nema teoretske mogucnosti da je do neceg drugog al neznam kako se to poremetilo da budem iskren neznam ni kako ide ubrizgavanje u taj cilindar ali sve sam vratio kako sam i skino sad ako ima neko neki savjet sta sutra da napravim molim da se bazirate na ovo oko ubrizgavanja jer ostalo sam sve ispokusavo al tu nisam nista cacko jer mi sam sistem i nije poznat samo sa gornje strane cilindra ima mali tunelic i na kraju rupa kroz koju po nekoj logici treba da ulazi gorivo  ???
Čini mi se da sam našao G tačku kod žena.Na kraju je reči – šoping.

Offline CekuL

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 224
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moja Kaciga: Airoh
Odg: minarelli ac nece da upali
« Odgovori #1 : 09 Rujan, 2013, 23:24:25 »
A jel ti svjecica mokra?...najbolje ti je da stavis malo mjesavine u cilindar i probas upalit,ako se upali pa ugasi onda ti je do dovoda goriva,a ako se ne upali uopce znaci da nije do tog.