Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Previše zraka??  (Posjeta: 1190 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Previše zraka??
« : 02 Kolovoz, 2008, 12:18:05 »
Ako mi skut neće upalit dok ne začepim airbox rukom, znač li to da dobiva previše zraka, i ako da kako to riješiti?

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Previše zraka??
« Odgovori #1 : 02 Kolovoz, 2008, 14:21:01 »
da, rastavi airbox, i pregledaj možda je negdje napuko, provjeri spužvu, negdje vuče falš..ili ti je crko čok, ovisno..

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Previše zraka??
« Odgovori #2 : 02 Kolovoz, 2008, 15:28:36 »
da, rastavi airbox, i pregledaj možda je negdje napuko, provjeri spužvu, negdje vuče falš..ili ti je crko čok, ovisno..
kak da provjerim jel crko čok?
I jel smijem malo pričepit usis na airboxu sa izolirkom, napola otprilike?

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15007
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Previše zraka??
« Odgovori #3 : 02 Kolovoz, 2008, 15:57:59 »
da, rastavi airbox, i pregledaj možda je negdje napuko, provjeri spužvu, negdje vuče falš..ili ti je crko čok, ovisno..
kak da provjerim jel crko čok?
I jel smijem malo pričepit usis na airboxu sa izolirkom, napola otprilike?

Mozes, ali samo da se vozis u nuzdi dok ne otklonis kvar zbog kojeg to i trebas raditi.

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Previše zraka??
« Odgovori #4 : 02 Kolovoz, 2008, 16:01:54 »
da, rastavi airbox, i pregledaj možda je negdje napuko, provjeri spužvu, negdje vuče falš..ili ti je crko čok, ovisno..
kak da provjerim jel crko čok?
I jel smijem malo pričepit usis na airboxu sa izolirkom, napola otprilike?

Mozes, ali samo da se vozis u nuzdi dok ne otklonis kvar zbog kojeg to i trebas raditi.
pa ne vozim se ja u nuždi, meni je vožnja samo za zajebanciju, a u vožnji je sve ok
 (osim što ide sporo, samo 95) samo dok palim treba pričepit.
sad sam malo rastavio erbox čini mi se da možda nije ona spužva dobro stajala
malo je bilo lufta
sad sam ja to sve nekako uglavio i sad zrak ide samo kroz spužu

Vidit ćemo suta oće li upalit.

Dobra vijest je da troši manje od 7 litara/100km
aklo uzmemo u obzir da sam prošo  nekih 110km i još nije na nuli ;D a rezervar je 7.2 litre  na 150 idem na benzisku
« Zadnja izmjena: 02 Kolovoz, 2008, 16:09:47 vktr »

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Previše zraka??
« Odgovori #5 : 02 Kolovoz, 2008, 16:22:40 »
Alfa, još jednom te ljepo molim jel bi mi htio složit fergazer, dajem 100kn, prije nego odem onim debilima u servisu koji će mi sjebat skuter i uzet sve pare

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15007
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Previše zraka??
« Odgovori #6 : 02 Kolovoz, 2008, 16:26:07 »
Alfa, još jednom te ljepo molim jel bi mi htio složit fergazer, dajem 100kn, prije nego odem onim debilima u servisu koji će mi sjebat skuter i uzet sve pare

Zao mi je, ali ne. Da sam mladji onda bi pristao, ali sa mojih 35 godina, iskreno, neda mi se zajebavat sa stvarima koje mi nisu nuzno neophodne. Pogotovo sto znam da ce u ovom slucaju trebati i novih diza, potrosnog materijala tipa dihtunzi, semerinzi, prirubnica (ne kaze da je sigurno tako, ali dolazi u obzir) itd....
Iskreno, ne znam da li bi pristao i na 500 kuna... Jebga, cekaj svoju 35 godinu pa ces vidjet o cemu pricam...
U medjuvremenu, probaj tu na forumu staviti oglas da trebas takvu uslugu i siguran sam da ce se naci neko ko ce imati volje i vremena za neku novcanu nadoknadu rijesit tvoj problem.
« Zadnja izmjena: 02 Kolovoz, 2008, 16:28:40 3alfa3 »