Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: PAr pitanja o baotianu  (Posjeta: 913 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Stipe22

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 13
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: uskoro
PAr pitanja o baotianu
« : 30 Srpanj, 2008, 17:49:28 »
Dakle kupio sam danas ujutro slucajno baotiana za doslovce šaku kuna u stvarno dobrom stanju i regan

naime po ravnom ide 45 kmh. vidim baš u topicima raznim da ima blokadu na variomatu,fergazeru,auspuhu,cdi i roza žica

pa eto da pitam
1.dali je ta roza žica blokada CDI-a ili je CDI jedna blokada,a roza žica druga blokada.
2.Gdje se nalazi CDI ?
3.Kako prepoznat blokadu na variomatu i na koji nacin doma blokirat variomat osim onim pistoljem koji vulkanizeri koriste?
4.gdje je blokada u fergazeru i kako ju uklonit?citam po forumima ko god je prckao po igli da ju je iskrivio pa napravio šit
5.gdje se nalazi blokada auspuha? na pocetku grane suženje ili na kraju topa?

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: PAr pitanja o baotianu
« Odgovori #1 : 30 Srpanj, 2008, 17:55:02 »
Dakle kupio sam danas ujutro slucajno baotiana za doslovce šaku kuna u stvarno dobrom stanju i regan

naime po ravnom ide 45 kmh. vidim baš u topicima raznim da ima blokadu na variomatu,fergazeru,auspuhu,cdi i roza žica

pa eto da pitam
1.dali je ta roza žica blokada CDI-a ili je CDI jedna blokada,a roza žica druga blokada.
2.Gdje se nalazi CDI ?
3.Kako prepoznat blokadu na variomatu i na koji nacin doma blokirat variomat osim onim pistoljem koji vulkanizeri koriste?
4.gdje je blokada u fergazeru i kako ju uklonit?citam po forumima ko god je prckao po igli da ju je iskrivio pa napravio šit
5.gdje se nalazi blokada auspuha? na pocetku grane suženje ili na kraju topa?

1. Roza zica ide u cdi (iako ima modela koji je uopce nemaju)
2. CDI bi trebao biti pokraj akumulatora, nalazi se na sredini skutera u podnici, u njega bi trebalo ici oko 5 zica razlicitih boja
3. Blokadu na variomatu prepoznas tako da skuter nece preko 45-50 a dosta se vrti, ili pogledaj do kuda remen ostavlja trag. Inace se jasno vidi, ako se zelis uvjeriti onda potegnes crtu flomasterom po remenici.
4. Blokada u frgicu, zaboravio sam sto je to tocno, vidio sam da ekipa iskrivi iglu... uglavnom to ostavi kao zadnju blokadu ako je uopce tamo ima
5. Blokada spuha je inace na pocetku grane, jasno se vidi da je pomocu obicne sajbice smanjen promjer grane

Najbolje ti je vidjeti jel imas rozu zicu i prsten na variomatu.

Offline lukas93

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 31
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Baotian
  • MojSetup: Mislim metnut
  • MojSpuh: NEPOZNAT
Odg: PAr pitanja o baotianu
« Odgovori #2 : 20 Kolovoz, 2008, 21:01:18 »
ja imam isto baotiana i skinu sam sam sebi blokadu na fergazeru  i ide 72 po ravnom i 79 pod breg blokada na fergicu ti je na onom crnom poklopcu znaci skines poklopac koji drze dva sarafica i kad si to skinuo na poklopcu ti je zlatni sarafic i taj sarafic skines i to ti je to  :headbang:

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: PAr pitanja o baotianu
« Odgovori #3 : 20 Kolovoz, 2008, 21:09:07 »
e sad oduzmi od tih 72 il 79 jedno 20kmh koliko ti sat laze  :icon_thumright:

jer to sto pises su gluposti

jeb.. svima baotijani lete 75-80, a zip50 4t ide 60-65 bez blokada
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...