Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: nrg extreme ac  (Posjeta: 362 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline herbalist

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 6
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
nrg extreme ac
« : 15 Kolovoz, 2013, 10:10:30 »
na motoru je promjenjen variomat i stavljene kuglice 4,7 i iman gianelli reverse, motor je pretrom i na punom gasu se gusi, jos san mislio promjeniti dizne pa viditi kako s njima ide, u biti na 9000+ ide najbolje al problem je sta te okretaje imam samo na pocetku prvih 100-200 m, sad zanima me koliko bolje bi to moglo ici kad bi se stavio neki base kit tipa dr evo, ili da odustanem od zracnjaka i prebacim svoju drugu masinu od nrg-a mc2 lc

Offline ivan94

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 565
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jastrebarsko
  • Moj Skuter: piaggio nrg power
  • Moja Kaciga: hjc
  • MojSpuh: giannelli reverse
Odg: nrg extreme ac
« Odgovori #1 : 15 Kolovoz, 2013, 10:23:17 »
ocito ti je premala dizna, koji trenutno imas??
ja sam isto stavil taj giannelli i prvo sam imal diznu 60 i bila je premala jer isto tak u pocetko se razvrti na 9000 pa padnu okretaji, onda sam stavil 66 (mozes stavit 64) i sad ide odlicno, drzi okretaje cijelo vrijeme na 9000, i super ubrzenje do 80-90...

Offline Caky644

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 781
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera vx 200
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: komplet 200
  • MojSpuh: serijalovic
Odg: nrg extreme ac
« Odgovori #2 : 15 Kolovoz, 2013, 12:16:01 »
Stavi lc i u nju ulazi po meni je vodeno puno bolje jedina mana sto propisa vodena a to opet ovisi o vlasniku kako se ponasa sa masinon uvik najbolje zagrijat parmin pa lagano dok ne digne temp i nema problema

Offline herbalist

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 6
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: nrg extreme ac
« Odgovori #3 : 15 Kolovoz, 2013, 16:33:27 »
probat cu sa vecom diznom, al mislin da mi je dizna bas 64, mislija san iglu minjati jer je sad neka siroka, mislin da cu ipak ostaviti ovog zracnjaka jer ima samo 7400 km na sebi a vodenjak mi ima 20000, a i mislija san sklopiti i vodenjaka pa neman pojma, bas ovih dana cu pribacit masinu pa probati malo, vodenjak mi stoji u garazi skoro 2 god vec bez rame