Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Italscooter 50 problem struje  (Posjeta: 1462 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline daco

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 63
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Baotian 50 4t
  • Moja Kaciga: Uvex
  • MojSetup: serijski
  • MojSpuh: serijski
Italscooter 50 problem struje
« : 09 Kolovoz, 2013, 20:05:02 »
Pozz, dakle jucer sam stavio zadnju lampu s rabljenog skutera istog kao i moj i u njoj su bile sve sijalice i kad sam spojio da provjerim da li sve radi prije nego ju stavim, okrenuo sam kljuc bez da sam palio svjetla ili sta drugo sijalica ona za svijetlo zadnja  svjetli sama od sebe isto te i kad upalim skuter sve isto kad upalim svjetlo upali se ona slabija jer skuter ima one  sijalice sto imaju posebno kad se upali svijeto i kad se stisne ako jedna pregori druga stane jos lampa nije kriva jer mi je tako bilo isto na staroj lampi i ta zarulja na staroj ne svijetli nego samo kad upalim svjetlo stop ne radi da li postoji negdje problem ili cu morati cijelu struju uzeti s drugog motora   sta je frajer od kojega sam kupia motor  radil :dontknow:

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Italscooter 50 problem struje
« Odgovori #1 : 09 Kolovoz, 2013, 20:46:33 »
Pozz, dakle jucer sam stavio zadnju lampu s rabljenog skutera istog kao i moj i u njoj su bile sve sijalice i kad sam spojio da provjerim da li sve radi prije nego ju stavim, okrenuo sam kljuc bez da sam palio svjetla ili sta drugo sijalica ona za svijetlo zadnja  svjetli sama od sebe isto te i kad upalim skuter sve isto kad upalim svjetlo upali se ona slabija jer skuter ima one  sijalice sto imaju posebno kad se upali svijeto i kad se stisne ako jedna pregori druga stane jos lampa nije kriva jer mi je tako bilo isto na staroj lampi i ta zarulja na staroj ne svijetli nego samo kad upalim svjetlo stop ne radi da li postoji negdje problem ili cu morati cijelu struju uzeti s drugog motora   sta je frajer od kojega sam kupia motor  radil :dontknow:
Pozdrav, dakle jucer sam stavio zadnji far s rabljenog skutera, istog kao i moj. u faru su bile sve sijalice i kad sam spojio da provjerim je li sve radi prije nego far stavim, okrenuo sam kljuc (dao kontakt) bez da sam palio svjetla ili sta drugo. sijalica ona za svijetlo zadnja (pozicija)  svjetli sama od sebe, isto te kad upalim skuter sve isto kad upalim svjetlo upali se ona slabija jer skuter ima one  sijalice sto imaju posebno kad se upali svijeto i kad se stisne ako jedna pregori druga stane jos (???????) Far nije kriv jer mi je tako bilo isto na starom faru i ta zarulja na starom ne svijetli, nego samo kad upalim svjetlo. stop ne radi, je li postoji negdje problem ili cu morati cijelu struju uzeti s drugog motora?   sta je frajer od kojega sam kupia motor  radil. :dontknow:

malo sam prepravio tekst, sto sam uspio razumit  :toothy3: jer ono brate mili nije citljivo.

ugl koliko sam skuzio tvoj problem je kad das kontakt pozicija svijetli a kad pritiskas kocnicu stop ne radi. sijalica je ona sa dvije niti? trebas provjerit gore na ruckama kocnice, imas mali prekidac koji daje signal kad je stop stisnut kad ne. on zna krepat pa stop ne radi. a moguce i da neki kontakt za tu sijalicu je koroziran ili ne dira sijalicu ili treba sijalicu zamjenit.

edit:nije mi jasno zasto si mjenjao stari  far?
« Zadnja izmjena: 09 Kolovoz, 2013, 20:48:17 giannelli »
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline daco

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 63
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Baotian 50 4t
  • Moja Kaciga: Uvex
  • MojSetup: serijski
  • MojSpuh: serijski
Odg: Italscooter 50 problem struje
« Odgovori #2 : 10 Kolovoz, 2013, 08:52:19 »
Haha u redu je i ja sam skuzil da je to zbrdazdola, da ima prekidac onaj dole moram uzeti s drugog jer je ovaj prdnul :) a far sam mijenjao jer ovaj nije imao s jedne strani rupu za stavit sijalicu za zmigavac i bil jer razbijen far pa sam stalno gubil plastike po cesti  sad nem vise trebal stajati, sijalica je ona sa dvije niti

Ispravak : prekidač s desne rucice kocnice je ispravan, kod lijeve rucice ga nema samo ima dvije zice i onaj feder koji dira rucicu to se pomaknulo zato je svijetlilo bezveze  :icon_biggrin:  :icon_biggrin:
« Zadnja izmjena: 10 Kolovoz, 2013, 17:16:34 daco »