Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pitanje jedno bezveze u vezi stajanja kita?  (Posjeta: 1036 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Pitanje jedno bezveze u vezi stajanja kita?
« : 26 Srpanj, 2008, 16:53:59 »
Prijatelj kupio blok jeftino u njemačkoj 2001 godište skuter je taj imo prometnu pa blok osto čitav samo, djelovi po mojoj procjeni nemaju više od 5000km al u kitu je bilo zemlje  :laughing3: ja sam to sve fino očistio, klip je i cilindar ko novi, tj cilindar nema grece al je počeo hrđat nekih 1cm to je fino išmirglano, pitanje je u vezi trajnosti, znači dal je to pametno stavit na klip idu nove karike?
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Pitanje jedno bezveze u vezi stajanja kita?
« Odgovori #1 : 26 Srpanj, 2008, 17:06:29 »
Svaki gus kit kod promjene karika bi trebalo pohonati kako bi se karike pravilno razradile

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Pitanje jedno bezveze u vezi stajanja kita?
« Odgovori #2 : 26 Srpanj, 2008, 18:47:19 »
a znam to neg me strah dugo je stajalo pa da neće to brzo riknit al et nije moje jebe me se haha, nije orginal kit to se vidi, neka je kopija bolje urađena neg minareli seriski, onaj treći preljevni kanal je 3 put širi od minareli seriskog i ispuh je malo širi a ni klip ima iste oznake kao i onaj malossi šta nije assowerke
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Pitanje jedno bezveze u vezi stajanja kita?
« Odgovori #3 : 26 Srpanj, 2008, 20:41:41 »
a znam to neg me strah dugo je stajalo pa da neće to brzo riknit al et nije moje jebe me se haha, nije orginal kit to se vidi, neka je kopija bolje urađena neg minareli seriski, onaj treći preljevni kanal je 3 put širi od minareli seriskog i ispuh je malo širi a ni klip ima iste oznake kao i onaj malossi šta nije assowerke

Koliko dugo?

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Pitanje jedno bezveze u vezi stajanja kita?
« Odgovori #4 : 27 Srpanj, 2008, 02:17:13 »
2 godine i bilo zemlje u cilindru tu gdje bila zemlja tu je i izhđo to sam malo pošmirglo al ostala je mrlja to će karike ispravit  :dontknow: nadam se da će trajat, bilo je i vode u bloku tome
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pitanje jedno bezveze u vezi stajanja kita?
« Odgovori #5 : 27 Srpanj, 2008, 07:40:41 »
sa vodobrusnim 600-800 i WD40 prešmirglaj, nove karike stavi nebi smjelo bit problema..

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Pitanje jedno bezveze u vezi stajanja kita?
« Odgovori #6 : 27 Srpanj, 2008, 15:15:29 »
sa vodobrusnim 600-800 i WD40 prešmirglaj, nove karike stavi nebi smjelo bit problema..
  :super: :falafala:
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije