Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pitanje za maturu jesenski rok  (Posjeta: 3324 )

0 Članova i 6 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline anabellas

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2783
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi rambla 300i
  • Moja Kaciga: HJC FG 17
  • MojSetup: Sve serijala
Pitanje za maturu jesenski rok
« : 10 Srpanj, 2013, 12:20:11 »
ovako , napisao sam matematiku A razinu ocajno znaci za 2.. dali postoji mogucnost pristupit jesenskom roku opet na matematiku ali pisat B razinu?
Mjenjam Speedfight za kuku od golfa.

ŠIFRA OGLASA: kuku meni kuku tebi!

Offline zrakoplovac

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1107
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Križevci
  • Moj Skuter: runner sp50
Odg: Pitanje za maturu jesenski rok
« Odgovori #1 : 10 Srpanj, 2013, 12:32:52 »
ja mislim da da,samo kaj na jesen nemaš više mjesta po dobrim faksevima  :sad1:
:skuter:

Offline anabellas

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2783
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi rambla 300i
  • Moja Kaciga: HJC FG 17
  • MojSetup: Sve serijala
Odg: Pitanje za maturu jesenski rok
« Odgovori #2 : 10 Srpanj, 2013, 12:56:40 »
ma sj#bo sam matematiku uzas zivi: nso sam  i nemre se razina mijenjat " ukoliko se ponavlja ispit radi bolje ocjene, u tom se slucaju ne moze mijenjati razina."
mogu ponovo pisat jesenski rok i vidjet dal di ima mjesta ili se upisat slijedece godine na faks  :angry9:
Mjenjam Speedfight za kuku od golfa.

ŠIFRA OGLASA: kuku meni kuku tebi!

Offline zemo323

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Pežov
Odg: Pitanje za maturu jesenski rok
« Odgovori #3 : 10 Srpanj, 2013, 13:31:48 »
Ja sam isto zeznuo matematiku, mislio sam da sam bolje rijesio :|
Na koji faks si ciljao?
Weddings are basically funerals with cake.

Offline luka.ck

  • Tržnica : (+4)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 866
  • Spol: Muški
  • Pare nisu problem - para nema!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ČK
  • Moj Skuter: SF2 LC, Nexus 300
  • Moja Kaciga: Nolan N87
Odg: Pitanje za maturu jesenski rok
« Odgovori #4 : 10 Srpanj, 2013, 13:46:56 »
ovako , napisao sam matematiku A razinu ocajno znaci za 2.. dali postoji mogucnost pristupit jesenskom roku opet na matematiku ali pisat B razinu?

A za koji faks ti je trebala visa razina matematike? Steta sto nisi uzeo nizu razinu. Moj brat ju je napisao 100% i upal je na sve fakse koje je stavil na popis.

Offline anabellas

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2783
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi rambla 300i
  • Moja Kaciga: HJC FG 17
  • MojSetup: Sve serijala
Odg: Pitanje za maturu jesenski rok
« Odgovori #5 : 10 Srpanj, 2013, 14:15:24 »
ma ciljao sam na fer ali sam generalno zezno tu matisu nisam se pripremo , mislio sam da ni necu na fer upast pa je tvz bio planiran al nemrem ni na njega. tako da cu van azgreba jebiga
Mjenjam Speedfight za kuku od golfa.

ŠIFRA OGLASA: kuku meni kuku tebi!

Offline veky_ban

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aerox
  • Moja Kaciga: Shark , AGV
  • MojSetup: Sitnice
Odg: Pitanje za maturu jesenski rok
« Odgovori #6 : 10 Srpanj, 2013, 15:30:07 »
tamo di se trazi B razina matiše moraju ti priznat i A samo se množi sa 1.6 pa nema potrebe da pises B i zbog toga ne upadnes u ljetnom i zajebavas se s jesenskim rokom

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Pitanje za maturu jesenski rok
« Odgovori #7 : 10 Srpanj, 2013, 15:47:21 »
ma ja upo na sve sto sam prijavio,boli me njuska,ode ja na ekonomiju čao pusa bok
ljeto moze početi,iako mi je počelo vec 17.5 ionako sam se rugo s tom maturom a na kraju prosao bolje od nekih koji su grijali stolicu 0-24h

Offline anabellas

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2783
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi rambla 300i
  • Moja Kaciga: HJC FG 17
  • MojSetup: Sve serijala
Odg: Pitanje za maturu jesenski rok
« Odgovori #8 : 10 Srpanj, 2013, 16:30:11 »
ja bi si puco u glavu s ekonomijom xD mozda cu u karlovac na mehatroniku prvu godinu ak se ne isprazne mjesta na tvzu i bok
Mjenjam Speedfight za kuku od golfa.

ŠIFRA OGLASA: kuku meni kuku tebi!

Offline nodius

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • 098 975 1160
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: sf2 LC
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: solidan
  • MojSpuh: neki od rođaka
Odg: Pitanje za maturu jesenski rok
« Odgovori #9 : 10 Srpanj, 2013, 16:39:45 »
pa di ekonomiju, radije se na promet prijavi :icon_thumright:
kod mene sve po planu, gradjevinski fakuletet u zg-u :headbang:
mat A  57%
hrv B 60%
eng B 76%
fiz 40%
 :icon_biggrin:
s6 sport pro 70, bgm evolution, yasuni R, multivar 5.6g, remen top perf.755x18, polini crne opruge, org. centralni, s6 usis(lamele 0.30mm), dell19 bs, airbox(red sponge), bgm zvono, ser. kvacilo...

tto rpm, bgm 16led stop, h4 xenon svjetla

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Pitanje za maturu jesenski rok
« Odgovori #10 : 10 Srpanj, 2013, 23:08:09 »
samo si vi pucajte u glavu,mene čim završim faks čeka posao a ne biro kao 90% studenata ekonomije  :hello:

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Pitanje za maturu jesenski rok
« Odgovori #11 : 11 Srpanj, 2013, 00:04:08 »
samo si vi pucajte u glavu,mene čim završim faks čeka posao a ne biro kao 90% studenata ekonomije  :hello:

Ahah. Koliko takvih poznam sa tom "vezom" pa ih eno na birou! :icon_thumright: Neznam šta te toliko privlači upast negdje preko veze? Mene bi osobno više privlačilo imat znanje pa da ne moram cijeli život strepit hoće li mi ta "veza" otići pa da dođe novi šef i najuri me. Kad imaš znanje imaš sve! Nemoj samo sad počet spiku da to u Hrvatskoj ne prolazi. Prolazi itekako

Nije da omaalovažavam ekonomiju al ima ih u Hrvatskoj NA BACANJE. Rađe nađeš neki drugi faks i tamo izgubiš te godine studiranja. Možda je tebi bbaš zanimljiva ta ekonomija al iz tvog prethodnog posta ja sam steka skroz drugačiju sliku
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Pitanje za maturu jesenski rok
« Odgovori #12 : 11 Srpanj, 2013, 00:41:56 »
samo si vi pucajte u glavu,mene čim završim faks čeka posao a ne biro kao 90% studenata ekonomije  :hello:

Ahah. Koliko takvih poznam sa tom "vezom" pa ih eno na birou! :icon_thumright: Neznam šta te toliko privlači upast negdje preko veze? Mene bi osobno više privlačilo imat znanje pa da ne moram cijeli život strepit hoće li mi ta "veza" otići pa da dođe novi šef i najuri me. Kad imaš znanje imaš sve! Nemoj samo sad počet spiku da to u Hrvatskoj ne prolazi. Prolazi itekako

Nije da omaalovažavam ekonomiju al ima ih u Hrvatskoj NA BACANJE. Rađe nađeš neki drugi faks i tamo izgubiš te godine studiranja. Možda je tebi bbaš zanimljiva ta ekonomija al iz tvog prethodnog posta ja sam steka skroz drugačiju sliku
Šta brljaš ti?
tko je spomenuo uopće ikakvu vezu u državnim firmam ili nesto slično?
imam obiteljsku firmu koju treba neko preuzeti,a necu sigurno voditi firmu sa nekim faksom koji nema veze s njom..
i ekonomiju sam si zacrtao da ću studirati jos prije par godina,i to me bar zanima za razliku od svih ostalih fakulteta...
a i kažu da je studentski život najljepši,ne želim da od tog studiranja nemam vremena za nista drugo tj. socijalan život...pa da recimo upišem medicinu i učim po 10 sati dnevno,imam par prijateljica koje ju studiraju i doslovno nemaju život,jer uče po cijele dane i to je sve sto znaju...ko to voli nek izvoli,sto se mene tiče ne hvala!
Isplatit ce se to njima u životu,to uopće nije upitno...ali hocu ti reci da ce najljepse godine provesti grijajući stolicu po cijele dane...meni se život pozna po tome sta cu napraviti do 25-30 godine i hocu se sto vise zabaviti i izlaziti...znam ogroman broj ljudi koji su sada u godinama i sada žale sto nisu zabavljali dok su bili mladi,eno puni su klubovi tih matoraca koji imaju izgubljeni životni kompas pa sa 40 godine skaču u diskaču sa djecom!

Offline gricko

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 134
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: gilera runner 70
  • MojSetup: s6 racing mk2-70,polini hi-speed,torque control malossi,
  • MojSpuh: s6 R1200
Odg: Pitanje za maturu jesenski rok
« Odgovori #13 : 11 Srpanj, 2013, 00:55:33 »
he he

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Pitanje za maturu jesenski rok
« Odgovori #14 : 11 Srpanj, 2013, 00:59:55 »
Proširi malo vidike na svijet. Nebitno državna il privatna firma. U doba kapitalizma iz dana u dan propadaju tvrtke. Ne kažem da će tvoja propast al drži i tu otvorenu mogućnost (ma koliko god sad vi dobro poslovali). Gdje ćeš onda?! Al dobro tvoj razlog je prvenstveno zbog slobodnog vremena, to je isto dobar razlog. Svako ima svoje mišljenje i svoj ukus. Al hoću ti reć da se to sve poslije vrati kroz život to mučenje i to uživanje u studentskom životu. I još recimo da je moja susjeda bez škole radila cili život kao ekonomist, a nevirujem da je itko radia kao programer recimo bez faksa a kamoli bez škole. Izvuci poantu iz ove zadnje rečenice. Otišli smo u offtopic u offtpicu. Too much for me! :binkybaby:
« Zadnja izmjena: 11 Srpanj, 2013, 01:07:36 ivano_007 »
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Pitanje za maturu jesenski rok
« Odgovori #15 : 11 Srpanj, 2013, 01:30:08 »
Proširi malo vidike na svijet. Nebitno državna il privatna firma. U doba kapitalizma iz dana u dan propadaju tvrtke. Ne kažem da će tvoja propast al drži i tu otvorenu mogućnost (ma koliko god sad vi dobro poslovali). Gdje ćeš onda?! Al dobro tvoj razlog je prvenstveno zbog slobodnog vremena, to je isto dobar razlog. Svako ima svoje mišljenje i svoj ukus. Al hoću ti reć da se to sve poslije vrati kroz život to mučenje i to uživanje u studentskom životu. I još recimo da je moja susjeda bez škole radila cili život kao ekonomist, a nevirujem da je itko radia kao programer recimo bez faksa a kamoli bez škole. Izvuci poantu iz ove zadnje rečenice. Otišli smo u offtopic u offtpicu. Too much for me! :binkybaby:
naravno da su sve mogućnosti uvijek otvorene...za mene se vi ne treba brinuti sto se tiče posla,samo da ja završim fakultet sve u roku i toe to...hocu reci,znam par ljudi koji su završili ekonomiju sa odličnim,mislis da se nisu odmah zaposlili?Većina jebivjetara koji jedva prolaze pa se onda čude kako nema posla,pa tko će ih primiti?Takve zaposlenike nitko ne treba,jer zbog njih mogu samo propasti...Sve vrhunske studente ekonomije koje znam imaju samo takav posao,i dok su studirali vec su odrađivali praksu negdje sa strane sto je veliki + a mogu ti reći da se nisu ni približno ubijali od učenja kao neki recimo na medicini...
naravno da mi slobodno vrijeme igra ulogu,jer treniram 5-6x tjedno i necu da zbog studiranja nemam vremena za ništa drugo...kome socijalni život nije važan,nek slobodno uči po cijele dane  :icon_thumright:

Offline nodius

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • 098 975 1160
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: sf2 LC
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: solidan
  • MojSpuh: neki od rođaka
Odg: Pitanje za maturu jesenski rok
« Odgovori #16 : 11 Srpanj, 2013, 01:45:07 »
jedino sto mogu rec je nezrelo razmisljanje  :sad1:
zasto ici ekonomiju kada ja i krizi? ne kazem ni da gradjevina nije, al opet je sigurnije nego ekonomija
probaj promet, ni tu se ne treba bas natezat za ucit :dontknow:
s6 sport pro 70, bgm evolution, yasuni R, multivar 5.6g, remen top perf.755x18, polini crne opruge, org. centralni, s6 usis(lamele 0.30mm), dell19 bs, airbox(red sponge), bgm zvono, ser. kvacilo...

tto rpm, bgm 16led stop, h4 xenon svjetla

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Pitanje za maturu jesenski rok
« Odgovori #17 : 11 Srpanj, 2013, 01:51:28 »
jedino sto mogu rec je nezrelo razmisljanje  :sad1:
zasto ici ekonomiju kada ja i krizi? ne kazem ni da gradjevina nije, al opet je sigurnije nego ekonomija
probaj promet, ni tu se ne treba bas natezat za ucit :dontknow:
necu ponavljati 100x jedno te isto niti planiram nesto studirati narednih 5 godina sto me ne zanima pa makar bio i najbolje plaćen posao!

i nema do ekonomistica zapamtite to hohohoh
 :sex2:

Offline zemo323

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Pežov
Odg: Pitanje za maturu jesenski rok
« Odgovori #18 : 11 Srpanj, 2013, 02:14:35 »
hocu reci,znam par ljudi koji su završili ekonomiju sa odličnim,mislis da se nisu odmah .?Većina jebivjetara koji jedva prolaze pa se onda čude kako..

naravno da mi slobodno vrijeme igra ulogu,jer treniram 5-6x tjedno i necu da zbog studiranja nemam vremena za ništa drugo...kome socijalni život nije važan,nek slobodno uči po cijele dane  :icon_thumright:
Mislim da te nitko nece pitat da mu pokazes index pri zaposljavanju.. Bitno da si zavrsio, a fakultet te samo nauci razmisljat i kako pronaci rijesenje za odredjeni problem.

Trenirat 5-6x tjedno? Nisam student ali mislim da se prvu godinu neces imat kad prikrstit. Prva godina je najteza sto se tice svega.. Slobodnog vremena nema bas puno.. Sestre 2 i rodjak su u Zg na studiju pa znam
Weddings are basically funerals with cake.

Offline neuromaniac

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 625
  • Spol: Muški
  • Who dat ?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vinkovci
Odg: Pitanje za maturu jesenski rok
« Odgovori #19 : 11 Srpanj, 2013, 02:34:17 »
jedino sto mogu rec je nezrelo razmisljanje  :sad1:
zasto ici ekonomiju kada ja i krizi? ne kazem ni da gradjevina nije, al opet je sigurnije nego ekonomija
probaj promet, ni tu se ne treba bas natezat za ucit :dontknow:
necu ponavljati 100x jedno te isto niti planiram nesto studirati narednih 5 godina sto me ne zanima pa makar bio i najbolje plaćen posao!

i nema do ekonomistica zapamtite to hohohoh
 :sex2:


isto sam tako razmišljao kao i ti , ok vodit ćeš obiteljski posao , ali pitanje je dali će ta firma postojati dok ti završiš fax ? 
I nemoj podcjenjivati druge faksove , činjenica je da je ekonomija u banani zadnjih par godina, doduše sve je u banani.
Koji god da faks upišeš na prvoj godini zajebi druženje , na svakome je teško i mora se učiti. Pogotovo prvu godinu.
Ako biraš fax po količini učenja onda ga nemoj ni upisati , samo zauzimaš mjesto.


sretno ti bilo
I'm Burning Inside