Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: idemo u EUuuuuuuuu!!!!  (Posjeta: 8996 )

0 Članova i 9 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline zemo323

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Pežov
Odg: idemo u EUuuuuuuuu!!!!
« Odgovori #40 : 01 Srpanj, 2013, 14:52:54 »
moje misljenje, koliko zla toliko i dobra.. Najveca prednost je sto mi je stari autoprijevoznik pa ce sad imat otvorenije trziste prijevoza i ako bog da morat ce prijevozi kao i ostale usluge bit redovno placene.. Trenutno mi je ta prednost najvaznija
Weddings are basically funerals with cake.

Offline TomTomislav

  • Tržnica : (+30)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1073
  • Spol: Muški
  • Pozdrav ekipa :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Zasad stanka :)
  • Moja Kaciga: Airoh :)
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: Zx :)
Odg: idemo u EUuuuuuuuu!!!!
« Odgovori #41 : 01 Srpanj, 2013, 15:42:23 »
Zemo tko ti garantira da bude sve plačeno,ako dosad nije?

Smatram da kada su bili izbor za ili ne u EU bili tek tako,prikaz trošenja nekog novca,ionako se nicu brojali naši novci,iskreno neznam nikog tko je glasao za ulazak,svi su protiv...Al dobro,zivjet ce se nekako.
......

Offline zekozna

  • `Ko zna-zna!
  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 584
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Velika
  • Moj Skuter: Hexagon LX125 4t
  • Moja Kaciga: IXS StormHX2400
  • MojSetup: Serial
  • MojSpuh: Home made
Odg: idemo u EUuuuuuuuu!!!!
« Odgovori #42 : 01 Srpanj, 2013, 15:51:17 »
Interesantno, u ovoj temi svi se bune protiv unije(osim jednog, al on se veseli necarini  :laughing7: ).
A prošlo je na referendumu.
Jučer frend sere isto nekaj protiv unije, pitam ga ja, reko jesi zaokružil NE dok je bil referendum?
Nemam pojma da je opće i bil referendum, reče :toothy11:
Svi su lijeni dić dupe i otić u biračko mjesto, odvojit 20 sekundi vremena i izrazit svoje mišljenje.
Al zato svi znaju udrit po govoru u krčmi, na internetu, pred lesom u hladovini prije dnevnika itd.

Ista stvar i sa izborima, al to nije bitno u ovoj temi sad.

Ovo sam pisao na drugom forumu pa ću ovdje samo copy/paste...

Nezaposlen sam pa evo, imao sam vremena jučer i danas malo pratiti događanja u državi, i ona koja su mediji uljepšali ali i ona masovna lajanja koja su pljuštala virtualnim svijetom. Činjenica: sad svi imaju nešto za reći.
Također činjenica: sve samo pusta naklapanja jer su najglasniji upravo oni koji su svojim neizlaskom na referendum namjestili isti.  Vozio sam se po minusu i kiši 15 km do birališta i 15 natrag da zaokružim NE. Zahvaljujući velikoj većini koja nije imala muda izaći i dati glas, tu smo gdje smo i natrag nema. Sad kad sam malo ohladio glavu i smirio strasti, nije to ni tako loše.  Ništa nama nije oteto, sami smo si krivi što je većinu države bolio kikić za takvu jednu odluku koja nam je dana da odlučimo. Sad bi neki silom opet osvajali svoje i krv proljevali a olovkom zaokružiti 2 slova im bilo teško... Uostalom, puno naših ljudi je po EU i ne vidim da se pretjerano trude vratiti ovdje (u bolje). U povijesti nećemo kruha zaraditi, to ćemo morati u budućnosti a na koji način, ovisi samo koliko se brzo pokorimo i prilagodimo. Pokorimo, da, ali ne tuđincima nego volji svojih sunarodnjaka koji su dali glas ZA. Ja poštivam tu odluku, izglasali su ju moji prijatelji, susjedi, rodbina, poznanici. Bilo ih je više a biti će im dobro ili loše kao i meni. E, pa, sretno nam bilo.
Kratko i jasno - bez vozacke nemas kaj radit na cesti. Boli me k**ra* koliko dobro znas vozit.

Offline zemo323

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Pežov
Odg: idemo u EUuuuuuuuu!!!!
« Odgovori #43 : 01 Srpanj, 2013, 16:36:45 »
Zemo tko ti garantira da bude sve plačeno,ako dosad nije?

Smatram da kada su bili izbor za ili ne u EU bili tek tako,prikaz trošenja nekog novca,ionako se nicu brojali naši novci,iskreno neznam nikog tko je glasao za ulazak,svi su protiv...Al dobro,zivjet ce se nekako.
Nitko, ali do sada se pokazalo u praksi kad se posluje sa austrijskim i njemackim firmama da je placanje onaj dan kad pise na racunu. Cijene jesu mozda malo mrsavije i radi se vise kilometara nego u po HR ali ako je receno 800€ 30 dana nakon istovara, ti na te novce taj dan mozes racunat. U HR se bolje moze zaradit ali naci firmu koja placa na vrijeme, eto je vec umjetnost. Na racunu imas uknjizeno 60tkn prometa a nemas ni polovinu tog novca, svatko zeli svoje a ti se slikaj sto ti nisu platili.

to je samo jedan primjer, malo smo zasli u offtopic ali to je jedna od stvari
Weddings are basically funerals with cake.

Offline balki

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1539
  • Spol: Muški
  • idemo dalje...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: Sportcity X50ie; X=3
  • Moja Kaciga: Nolan N80.8
  • MojSetup: Nadasve funkcionalna nakupina djelova
  • MojSpuh: Akrap
Odg: idemo u EUuuuuuuuu!!!!
« Odgovori #44 : 01 Srpanj, 2013, 17:31:52 »
  Ništa nama nije oteto, ...

Van kontexta cu se navezati na ovo:
Od osamostaljenja su macehinski gospodarili i sa namjerom unistili proizvodnju i sve di su mogli su unistili firme sa stotine zaposlenih za "Judine skude" samo kako bi kratkorocno strpali neki mito u vlastiti/stranacki dzep ili isisali nekretnine a radnike na ulicu (previse je primjera)... Tu vidim da si mi sami i uz "takve" neznamo gospodariti pa mozda sada netko iz vana ko drzi konce vidi interes da nas drzi "sitima" kako bi bili dobri i poslusni potrosaci.
Druga stvar koju gledam je mozda dugorocna strategija da budemo "grupirani" u EU pa mozda cak u buducnosti i neki zdruzeni oblik USA-EU-Netko kako bi se mogli postavit nasuprot Kineza (i njima srodnih), Indijaca i sl. Nova preslagivanja ce se desiti i ekonomski ce se pokoravati slabi i mali, pa ako netko mora da nas pokori onda je bolje da bar bude kulturoloski slicniji nama.
Stvarni život je iluzija izazvana odmakom od tastature

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: idemo u EUuuuuuuuu!!!!
« Odgovori #45 : 01 Srpanj, 2013, 17:49:55 »
za "Judine skude"

Taj koji je to izrekao svojevremeno je najzasluzniji za sustavno pljackanje Hrvatske. On je uveo model koji je potom prihvacen od svih narednih vlasti





Kaj se EU tice, ja to gledam ovak:


To je u velikojmjeri sigurnost da nebu rata na ovim prostorima i za vasu (buducu) djecu je to najveci plus. Jbt, nema generacije na ovim prostorima koja nije bar jedan rat imala. Puno njih i vise od jednog....

Ja djece nemam (niti cu ih imat) pa me taj dio price ne zanima i kad sam sve ostalo zbrojio i oduzeo, nisam mogao mirne savjesti na referendumu zaokruzit nista osim "NE".



A Grale je spominjao izlazak na referendum i izbore opcenito. Na ovaj referendum sam izasao, ali na ove zadnje izbore (i parlamentaarne i lokalne) nisam. Niti vidim da cu u skorijoj buducnosti izac. Iskreno, boli me ona stvar kak ljudi u ovoj zemlji zive. Oni si glasaju, oni nek i trpe. Ja nemam za kog glasat (inace sam umjereni ljevicar). Do sad sam uvijek glasao protiv nekog, a nikad ZA. Neda mi se vise tako. Ja sam si zivot uredio, dobro mi je, a ovce nek se daju sisat i dalje
« Zadnja izmjena: 01 Srpanj, 2013, 17:55:34 3alfa3 »

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: idemo u EUuuuuuuuu!!!!
« Odgovori #46 : 02 Srpanj, 2013, 20:05:08 »
o ovome mi je profesor u srednjoj govorio i stalno spominjao brunu bušića i njegova pisma, čak bi nam i donosio ovakva pisma na sat da čitamo, stalno je govorio da mi nismo za EU i da nas tamo čekaju teška vremena.
i još nam je spominjao kletvu kralja zvonimira.

Ivan Raos: Prosjaci & sinovi, knjiga prva; Nakladni zavod Matice hrvatske, Zagreb, 1984., str. 141.-142.:
 „… Tada se stisnu nebo i zemlja, udari sjevatanja i grmljavina, a glas strašni sve to prekri i govoreći reče: „Evo od sada će umjesto rose prokletstvo padati na glave vaše, na glave sinova i unuka vaših. Pretpostaviste mi zemlju, neka vam je! Živjet ćete u njoj, množiti se na njoj, ali gospodari njeni nikada više nećete biti. I nikada je tuđin neće osvojiti, a ipak će vladati njom i vama, i djecom vašom, i stokom vašom, i ložnicu dijeliti sa ženama vašim. Kako će to vladati a zemlje neće zadobiti? Sami ćete ga dovoditi, sami obilaziti sve četiri strane svijeta i sa prosjačkim suzama gospodare namicati…. I ti tuđinci bit će krunjene glave vaše, krvnici vaši, suložnici žena vaših i očevi djece vaše. A vi ćete im veselo mahati repom za svaku mrvicu dobačenu s preobilna stola, koji ste im žuljevima svojim prepunili. Evo gle, i srca će vaša sveudilj vapiti za slobodom, ali vrat će vaš sam od sebe u jaram ropski hitati. I sveudilj ćete sa sebe zbacati gospodare koji su po volji vašoj na vaš vrat uzjašili, da novima vrat umjesto sedla podmetnete….“ …. Ali nije na meni da povjesnicu svog prokletog naroda pišem, već da ukažem na to kako ljudski razum tu nerazumnu prošlost ne može shvatiti ni prihvatiti, dokučiti ni protumačiti ako mu nije poznato strahovito prokletstvo, koje je mogla izmisliti samo nedokučiva mudrost svesrditelja Boga…..“ /don Petar o prokletstvu Hrvata u doba kralja Zvonimira/

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: idemo u EUuuuuuuuu!!!!
« Odgovori #47 : 02 Srpanj, 2013, 20:13:20 »
Ja neznam za vas, ali evo otkad je ove europske unije, ja sam prestao nositi kosmodisk i ledja me vise ne bole... :glasses9:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Reponja

  • moderator
  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1227
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia Rally,
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: je specijalan Sport!
  • MojSpuh: Tecnigas Trek
Odg: idemo u EUuuuuuuuu!!!!
« Odgovori #48 : 02 Srpanj, 2013, 21:36:00 »
I meni je prestala glavobolja u križima, kostobolja u bubrezima i zujanje u stopalu...  :frajer:
"I would berry my dick so far inside her ass, who ever could pull it out would be crowned king Arthur!"

Offline Etore

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 109
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Jbg vozim motor
  • MojSetup: nemam
  • MojSpuh: oriđiđi
Odg: idemo u EUuuuuuuuu!!!!
« Odgovori #49 : 02 Srpanj, 2013, 21:51:37 »
E,, da ljudi, lijepo ste to sve rekli tj. napisali no da vam kažem iskreno je#$ mi se za sve osim da više ne bu rata. Na vlastitoj sam koži iskusio 1 domovinski, vidio sam takve strahote o kojima niti ne sanjate svaka 3 mj. sam na rebru (na kontroli)....no da vas ne zamaram sa koje-čime. Zdravlje vam je naj važnije a para će biti, ali zdravlja neće. Moje skromno mišljenje, ostali mi u EU ili ne samo molim bez rata. Jer ako dođe do ikakvih sukoba na mene više ne računajte.... :confused5: :nono:

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: idemo u EUuuuuuuuu!!!!
« Odgovori #50 : 02 Srpanj, 2013, 21:58:23 »
Odluka o ulasku je izrežirana izvanka! Koga god pitaš svi su protiv glasali, pa ko je onda "za" glasao? :sad3: I smiješno mi je što smo prvo ispunili većinu uvjeta i onda nam daju referendum? Logičnije bi bilo da nas prvo pitaju želimo li pa da se onda bave sa tim uvjetima. A ne ispune uvjete i onda na kraju nas pitamo želimo li ući? Još najbolje da rezultat bude da ne želimo :toothy3:
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline zemo323

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Pežov
Odg: idemo u EUuuuuuuuu!!!!
« Odgovori #51 : 02 Srpanj, 2013, 22:48:38 »
ovi iznad se sprdaju sa ulaskom a kako je HR usla u uniju meni pezola nece da upali  :angry7:

@ivano_007- naravno, oni su sve pripremili i onda samo ispunili i tu formalnost da upitaju narod za misljenje.. cisto  da nebi bilo da nitko nije pitao narod o ulasku  :dontknow:
Weddings are basically funerals with cake.

Offline gricko

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 134
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: gilera runner 70
  • MojSetup: s6 racing mk2-70,polini hi-speed,torque control malossi,
  • MojSpuh: s6 R1200
Odg: idemo u EUuuuuuuuu!!!!
« Odgovori #52 : 02 Srpanj, 2013, 22:56:01 »
od svih koje znan,svi su bili protiv

Offline zekozna

  • `Ko zna-zna!
  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 584
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Velika
  • Moj Skuter: Hexagon LX125 4t
  • Moja Kaciga: IXS StormHX2400
  • MojSetup: Serial
  • MojSpuh: Home made
Odg: idemo u EUuuuuuuuu!!!!
« Odgovori #53 : 02 Srpanj, 2013, 22:56:17 »
Nemojte se zavaravati...

Primitivna malograđanština je odlučila o ulasku u uniju i to samim time što veliki dio ljudi uopće nije izašao na referendum.
Lako je izabrati stranu kada je pobjednik izabran...
Ja sam glasao protiv ali sada sve više naginjem ZA jer promjenu definitivno trebamo a naš sustav već 22 godine ne funkcionira kako treba i lijeka mu nitko ne pronalazi tako da ne vjerujem da nam priključivanje zemljama koje koliko toliku funkcioniraju može štetiti više nego ostanak ovih parazita koji ne žele prepustiti saborske fotelje mladim naraštajima...

od svih koje znan,svi su bili protiv

Pitaj sve te koji su bili protiv jesu li izašli iz kuće i otišli zaokružiti NE na listiću...
Kratko i jasno - bez vozacke nemas kaj radit na cesti. Boli me k**ra* koliko dobro znas vozit.

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: idemo u EUuuuuuuuu!!!!
« Odgovori #54 : 02 Srpanj, 2013, 23:03:46 »
ovi iznad se sprdaju sa ulaskom a kako je HR usla u uniju meni pezola nece da upali  :angry7:
Jbt a meni runner bolje ide,mora da je do europskog zraka

Offline gricko

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 134
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: gilera runner 70
  • MojSetup: s6 racing mk2-70,polini hi-speed,torque control malossi,
  • MojSpuh: s6 R1200
Odg: idemo u EUuuuuuuuu!!!!
« Odgovori #55 : 02 Srpanj, 2013, 23:04:43 »
ja jesan,pita san ih za misljenje,ali imas poantu i svidja mi se kako razmisljas,mene osobno stvarno boli neka stvar,ja san tamo vec od prije eu,ali zaj mi ovih mojih sta nista nisu napravili,neka su sami krivi ili nesritni,sta ce sad bit,neman pojma,cini mi se da cu prominit auto za novije,dogodine,dok ne vidin koliko je jeftinije

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: idemo u EUuuuuuuuu!!!!
« Odgovori #56 : 02 Srpanj, 2013, 23:08:31 »
Cijene vozila su kod nas pocele ic dole. Barem Yamaha i Kawasaki motori. Tako recimo FZ8 kosta skoro 10.000kn manje nego prije, a bome i moj Z750 je preko noci pojeftinio za skoro 5000kn (i sada kosta onoliko koliko sam ga platio 2010. godine). I Z800 je jeftiniji oko 5000kn...

Offline gricko

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 134
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: gilera runner 70
  • MojSetup: s6 racing mk2-70,polini hi-speed,torque control malossi,
  • MojSpuh: s6 R1200
Odg: idemo u EUuuuuuuuu!!!!
« Odgovori #57 : 02 Srpanj, 2013, 23:11:54 »
bice toga jos,ali mi secini da cemo zamrzit sve na struju

Offline zekozna

  • `Ko zna-zna!
  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 584
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Velika
  • Moj Skuter: Hexagon LX125 4t
  • Moja Kaciga: IXS StormHX2400
  • MojSetup: Serial
  • MojSpuh: Home made
Odg: idemo u EUuuuuuuuu!!!!
« Odgovori #58 : 02 Srpanj, 2013, 23:21:46 »
Jel` solarni program jeftiniji po ostalim članicama nego kod nas?
Kratko i jasno - bez vozacke nemas kaj radit na cesti. Boli me k**ra* koliko dobro znas vozit.

Offline neven92

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1445
  • Spol: Muški
  • 095-542 82 44
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: runner
  • Moja Kaciga: takachi tk-110x
Odg: idemo u EUuuuuuuuu!!!!
« Odgovori #59 : 02 Srpanj, 2013, 23:22:37 »
evo ja npr sam isto bio protiv toga al sad sve vise mi je drago kaj smo usli u europu,za pocetak,firma u kojoj radim,bilo je sve losije i losije,i ulaskom u europu sad dobili smo posla tolko da se nemoram bojati sljedecih par godina da budem bez posla ostao,kak sam se do sad bojal...al opet,u italiji se zatvorila nasa tvornica i sve su poceli seliti tu kod nas,zasto,jer tamo radnici rade za 1000+eura  a mi ovdje za 500€   :angry7:
.. bez kocnica u provaliju ide do 120... ako ne zafali provalije...
eto.. sve serijsko.. i mjereno po cajngeru... osim za provaliju.. to je od oka.. cajnger nisam nasao