Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Dotakanje ulja u motor  (Posjeta: 1135 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Toyota Jarun

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 73
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
  • MojSetup: Serijski....
Dotakanje ulja u motor
« : 23 Srpanj, 2008, 16:06:44 »
U servisu su mi rekli da moram stavljat 2taktol u motor.... ja sam zaboravio nakon svakih kolko kilometara trebam stavljat ulje unutra... BTW vozim novu gileru runner 50cc
لا تفعل لغيرك،ما لا تريده أن يفعله الآخرين لك
Ne čini ono sto ne želis da drugi čine tebi

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Dotakanje ulja u motor
« Odgovori #1 : 23 Srpanj, 2008, 16:10:35 »
stavljaj neku polusintetiku, i kada ti se upali zaruljica od ulja onda nalijes, ili provjeravaj svakih 800 km ako bas zelis...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Online 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Dotakanje ulja u motor
« Odgovori #2 : 23 Srpanj, 2008, 16:12:26 »
U servisu su mi rekli da moram stavljat 2taktol u motor.... ja sam zaboravio nakon svakih kolko kilometara trebam stavljat ulje unutra... BTW vozim novu gileru runner 50cc

Toci sintetiku koju ces kupiti tamo gdje i skuter. Trenutno je to Agip (prije je to bila Selenia). Nije najbolje, nije najeftinije, ali za ono sto ti treba je i vise nego dobro.
Kad se upali lampica (ne blinkati, nego kad pocne svjetliti dok stoji na mjestu), imas jos 100-200km prije nego unistits motor. Dakle, kad se upali onda natoci.

2taktol je inace ime za INA-ino ulje koje bi osobno koristio samo za podmazivanje panta na vratima
« Zadnja izmjena: 23 Srpanj, 2008, 16:14:06 3alfa3 »

Offline Losinj

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1406
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Republika Losinj -- Rijeka
  • Moj Skuter: F15 Ducati 70RR
  • MojSetup: budzen
  • MojSpuh: Yasuni R BlackEdition
Odg: Dotakanje ulja u motor
« Odgovori #3 : 23 Srpanj, 2008, 16:28:42 »
U servisu su mi rekli da moram stavljat 2taktol u motor.... ja sam zaboravio nakon svakih kolko kilometara trebam stavljat ulje unutra... BTW vozim novu gileru runner 50cc

Toci sintetiku koju ces kupiti tamo gdje i skuter. Trenutno je to Agip (prije je to bila Selenia). Nije najbolje, nije najeftinije, ali za ono sto ti treba je i vise nego dobro.
Kad se upali lampica (ne blinkati, nego kad pocne svjetliti dok stoji na mjestu), imas jos 100-200km prije nego unistits motor. Dakle, kad se upali onda natoci.

2taktol je inace ime za INA-ino ulje koje bi osobno koristio samo za podmazivanje panta na vratima


niti za to nije to dobro,kratko receno to ti je qurac  :icon_biggrin:
▀█▀ █ ▀█▀ ███ ™

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Dotakanje ulja u motor
« Odgovori #4 : 23 Srpanj, 2008, 17:47:46 »
2taktol je inace ime za INA-ino ulje koje bi osobno koristio samo za podmazivanje panta na vratima

Litijeva mast je bolja. ;D