Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: SF 2 vs Gilera Runner ! HITNOO  (Posjeta: 2382 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline SHZNA

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 37
  • Spol: Muški
  • NIKO NIKO KAO SHA !
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Mbk Ovetto 100
  • MojSetup: Oriđiđi
  • MojSpuh: Standardica
SF 2 vs Gilera Runner ! HITNOO
« : 25 Lipanj, 2013, 11:38:40 »
Evo ovako,dobijam Gileru Runner za jeftine pare,max speed 90,3,7 kw,99 god ,8600 hiljada presla znam ko je i sta je i ko je je vozao znaci sigurica sve serijsko,malo plastike losije,ali sredio bi je sebi,papira naravno nema,aa sta ce mi ne  smiju me murijaci ni ganjat  :toothy12: :toothy12: ! I sf 2005 godiste naravno nema papira  :toothy9: 9000 cistih presao iz njemacke uvezen max speed 75 vjerovatno blokada negdje ima,pa ako moze mala pomoc !
"Mogu  da mrze ovaj zvuk koji para usi,treba ti lekcija ti se sine  obrati SHZNI"

Offline Reponja

  • moderator
  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1227
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia Rally,
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: je specijalan Sport!
  • MojSpuh: Tecnigas Trek
Odg: SF 2 vs Gilera Runner ! HITNOO
« Odgovori #1 : 25 Lipanj, 2013, 12:38:32 »
Bez papira ih nebi ni pogledao... Nisi ispunio profil, pa ne znam gdje živiš, ali budi siguran
da je razlika u cijeni između skutera sa papirima i onoga bez njih manja od iznosa i živaca
koje ćeš izgubiti ako te policija dohvati...

Uostalom, bez papira imaš veliku šansu voziti nečiji ukraden skuter, što ti znači da ti mogu
plavci jednog dana pokucati na vrata i jednostavno ga odnijeti. To je još uvijek bolja varijanta
nego da ti se onaj kojem je ukraden pojavi sa društvom i uzme ga nakon što su ti promrdali
bubrege.

Ako se želiš opušteno voziti, bez konstantnog gledanja preko ramena i paranoje od toga gdje
bi ti skuter mogao nestati, uzmi si nešto sa papirima i vozi kao i svi mi. Nisi ništa bolji ni pametniji
od nas da bi se vozio bez papira. A ni mi koji svake godine plaćamo tehnički i registraciju nismo
idioti, zar ne?
"I would berry my dick so far inside her ass, who ever could pull it out would be crowned king Arthur!"

Offline Dino-X race

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 571
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
  • Moj Skuter: Speedfight 2 WRC
  • Moja Kaciga: Gekko
Odg: SF 2 vs Gilera Runner ! HITNOO
« Odgovori #2 : 25 Lipanj, 2013, 13:00:05 »
Bez papira ih nebi ni pogledao... Nisi ispunio profil, pa ne znam gdje živiš, ali budi siguran
da je razlika u cijeni između skutera sa papirima i onoga bez njih manja od iznosa i živaca
koje ćeš izgubiti ako te policija dohvati...

Uostalom, bez papira imaš veliku šansu voziti nečiji ukraden skuter, što ti znači da ti mogu
plavci jednog dana pokucati na vrata i jednostavno ga odnijeti. To je još uvijek bolja varijanta
nego da ti se onaj kojem je ukraden pojavi sa društvom i uzme ga nakon što su ti promrdali
bubrege.

Ako se želiš opušteno voziti, bez konstantnog gledanja preko ramena i paranoje od toga gdje
bi ti skuter mogao nestati, uzmi si nešto sa papirima i vozi kao i svi mi. Nisi ništa bolji ni pametniji
od nas da bi se vozio bez papira. A ni mi koji svake godine plaćamo tehnički i registraciju nismo
idioti, zar ne?
potpis  :icon_thumright:
WRC!

Offline zemo323

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Pežov
Odg: SF 2 vs Gilera Runner ! HITNOO
« Odgovori #3 : 25 Lipanj, 2013, 13:03:46 »
Predpostavljam da je clan iz BiH dok gleda skutere bez papira jer je to kod nas normalno xD savjet, trazi nesto sa papirima kao sto je reponja rekao. U BiH se isto lagano zaostravaju zakoni, prijatelju su tu u selu napisali 100KM kazne zbog ne registroranog skutera (ima papire), nije imap kacigu i vozacka nije bila uz vozaca. Policajac mu reka da ce mu doc na adresu poziv za sud i da moli boga da mu ne uzmu i vozacku. A isao je do ducana cca 2km daleko.

Ontopic: ako vec uzimas ja bi ipak dao prednost pezou jer je mladji iako je losiji za tuning.
Weddings are basically funerals with cake.

Offline SHZNA

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 37
  • Spol: Muški
  • NIKO NIKO KAO SHA !
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Mbk Ovetto 100
  • MojSetup: Oriđiđi
  • MojSpuh: Standardica
Odg: SF 2 vs Gilera Runner ! HITNOO
« Odgovori #4 : 25 Lipanj, 2013, 13:20:37 »
@reponja ne smatra tebe nikom idotom ,jesam ja tebi to rekao ?  ne treba mi motor za relacije  10 km jer nemam  zelju za tim,treba mi samo onako za manje relacije jer imao sam i motor i sve i prosao sam sa njim gdje mnogi od vas nisu,govorim o svim i svacim ! Gilera ima neke papire ali se moraju opet vadit,ocarinjena je,znaci momak je kopiju papira izgubio,a orginal je na carini,ne znam nebih se bakcao oko toga,a sf covjek ima papire da je placen uredno u njemackoj, samo ga tamo odjavi i to je to zato jer se u nas sjebalo nesto,(znam lika koji je uzeo sebi motor platio ga 500 eur ) na kraju ga ispao preko 1500 eur,nesto je bilo na granici neka sranja vracaju te direktno sa carine na granicu za taj neki papir,pa ljudima se ne isplati ni dovozit sebi i zato ga dovezu samo tako !
"Mogu  da mrze ovaj zvuk koji para usi,treba ti lekcija ti se sine  obrati SHZNI"

Offline Reponja

  • moderator
  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1227
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia Rally,
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: je specijalan Sport!
  • MojSpuh: Tecnigas Trek
Odg: SF 2 vs Gilera Runner ! HITNOO
« Odgovori #5 : 25 Lipanj, 2013, 13:29:21 »
Gle, ako si 100% siguran u porijeklo, da nije ukraden, onda je to već malo drukčija priča...
Znam da nisi ni u jednom trenutku rekao da sam idiot, ali ignoriranje pojedinih zakona govori
tome u prilog. Bilo je žučnih rasprava o tome u prošlosti i ne pada mi na pamet uplitati se
u jednu novu. Na kraju završi na istome, svak radi šta želi, a mi smo tu da pomognemo savjetom
koliko možemo.
I dalje stojim pri izjavi da bi ti bilo ljepše sa papirima. Jesi razmišljao o kupovini rame sa istima,
pa da prebaciš skuter sa jedne na drugu ramu?
"I would berry my dick so far inside her ass, who ever could pull it out would be crowned king Arthur!"

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: SF 2 vs Gilera Runner ! HITNOO
« Odgovori #6 : 25 Lipanj, 2013, 13:32:46 »
bez papira - ne hvala, pa taman da si u Tanzaniji.
Ako mislis takvo nesto kupovat, nemoj trazit savjete na ovom forumu oko toga.
Sretno.

EOD

Offline SHZNA

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 37
  • Spol: Muški
  • NIKO NIKO KAO SHA !
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Mbk Ovetto 100
  • MojSetup: Oriđiđi
  • MojSpuh: Standardica
Odg: SF 2 vs Gilera Runner ! HITNOO
« Odgovori #7 : 25 Lipanj, 2013, 13:53:51 »
@repnja znaci 100 %,pa moglo bi se nesto i rjesit u vezi toga(u vezi rama ) sto da ne
Jos nesto u vas su jace kontrole dosta jos sad u uniju kada udjete  ihh ,dosta vise nego kod nas,vjeruj momak na motor ide sam uz kraj ceste,oni ni ne gledaju u njega,nije to toliki problem,pa ja znam po cesti idem njih 4 u autu masu meni i dizu ruki i naravno ja njima,jos nista nemam,naravno bolje je sa papirma uvijek,ali  ne igra mi ulogu papir vjeruj,ja sam znao  dodjem od njih 50 metara motor parkiram i nista ! U moje 4 godine voznje motora znaci nikad,ama bas nikad nisu mi nista uradili ! @alfa pa j#bote ne pitam te hocul uzet motor sa papirim ili ne nego fino pitam koja je masina bolja i to je to,pravite nauku j#bote...
"Mogu  da mrze ovaj zvuk koji para usi,treba ti lekcija ti se sine  obrati SHZNI"

Offline Floyd

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • *
  • Postova: 175
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: SF 2 vs Gilera Runner ! HITNOO
« Odgovori #8 : 25 Lipanj, 2013, 14:08:38 »
Svi ovde ti govore dobronamjerno,jer nećemo mi plaćati tvoje kazne,boli nas q samo trebaš biti svjestan da on jednog dana može biti oduzet ..

Zavisi šta planiraš raditi sa njim ? Ako ti treba skuter za nekog projekta definitnvo runner,a ako misliš kulirati i lagano se vozikati po meni je bolji SF taj jer je noviji,vjerovatno je manje prešao i očuvaniji je .Mada to nije mjerilo.Probaj i jedan i drugi vidi koji ti bolej leži,jer oba skutera su na dobrom glasu,mašine su provjerene

Offline SHZNA

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 37
  • Spol: Muški
  • NIKO NIKO KAO SHA !
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Mbk Ovetto 100
  • MojSetup: Oriđiđi
  • MojSpuh: Standardica
Odg: SF 2 vs Gilera Runner ! HITNOO
« Odgovori #9 : 25 Lipanj, 2013, 14:40:28 »
@floyd znam drug ali ne treba to vama da bude problem nego samo da date misljenje koja je po vama bolja i to je to btw : hvala vam !
Ne zelim bzvz da ulazim u raspravu ! Imas PM :) 
 Na gileru,sredio bi plastike prefarbo,spuh,gljiva,rolnice i tako te osnovne stvari,mada vec ide 90 sto je vrlo dobro za serijiski motor !
A,pezo je kao nov,packe nigdje,na njemu je manje ulaganja,i to je to
« Zadnja izmjena: 25 Lipanj, 2013, 14:45:27 SHZNA »
"Mogu  da mrze ovaj zvuk koji para usi,treba ti lekcija ti se sine  obrati SHZNI"

Offline Peksy

  • Tržnica : (+28)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1617
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Imotski
  • Moj Skuter: Aprilia Sr 180
  • Moja Kaciga: Glava
  • MojSetup: Money
  • MojSpuh: Drnda
Odg: SF 2 vs Gilera Runner ! HITNOO
« Odgovori #10 : 25 Lipanj, 2013, 17:45:27 »
Ako znas disu papiri ostali 100% to bi ja jedino kupija za djelove,nikakve voznje,nego lipo kupis nekog s papirima jos i uredis ga lipo :)
Bolje ne moze :)

Offline counter

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 79
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: SF 2 vs Gilera Runner ! HITNOO
« Odgovori #11 : 25 Lipanj, 2013, 17:52:19 »
što ako nedaj bože budeš imao prometnu nesreću oderat će ti sudac živu kožu   :nono:

Offline paprikash

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gracanica
  • Moj Skuter: benelli491, cpi, cbr
  • Moja Kaciga: šark
  • MojSetup: je polovan
  • MojSpuh: giannelli extra chrome
Odg: SF 2 vs Gilera Runner ! HITNOO
« Odgovori #12 : 25 Lipanj, 2013, 20:40:29 »
do mene došetala 2 policajca prošle godine dok sam kupovao žvake na kisoku, 2 dana nakon isteka registracije

 :icon_thumright:

Offline SHZNA

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 37
  • Spol: Muški
  • NIKO NIKO KAO SHA !
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Mbk Ovetto 100
  • MojSetup: Oriđiđi
  • MojSpuh: Standardica
Odg: SF 2 vs Gilera Runner ! HITNOO
« Odgovori #13 : 25 Lipanj, 2013, 20:52:12 »
naletih na jos jednu gileru registrovana ali treba popravit kurblu i alnaser,koliko je otprilike popravak ? evo link http://www.pik.ba/artikal/7423648/gilerra-runner-50/
« Zadnja izmjena: 26 Lipanj, 2013, 19:07:27 SHZNA »
"Mogu  da mrze ovaj zvuk koji para usi,treba ti lekcija ti se sine  obrati SHZNI"

Offline Floyd

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • *
  • Postova: 175
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: SF 2 vs Gilera Runner ! HITNOO
« Odgovori #14 : 02 Srpanj, 2013, 00:49:52 »
hm,jel pali on sad uopšte ikako ?  ;D
Da središ kurblu mene je za Power izašlo oko 30 km ( zupčanik kurble,podloška zupčanika,opruga na zupčaniku),polumjesec je oko 25 km,opruga što vraća je 10-ak i eto ..Možda su se samo poglodali neki zupci,ne moraš sve mijenjati ..Bendix je oko 20 polovan,oko 40 nov,anlaser nisam siguran ..Pripazi ako ne može upaliti da nije neka mućka  :icon_thumright:

Offline Skut93

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 5
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: SF 2 vs Gilera Runner ! HITNOO
« Odgovori #15 : 04 Srpanj, 2013, 12:01:40 »
niti jedan bez papira .. prijatelju ima i s papirima za jeftine novce.. tako da ovo nemozes ni usporedjivat .. ponavljam niti jedan !