Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Auspuh  (Posjeta: 3412 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline hARisson

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 64
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jajce
  • Moj Skuter: Gilera Runner ..
  • MojSetup: Engine, styling > Under Construction !!!
Odg: Auspuh
« Odgovori #20 : 23 Srpanj, 2008, 20:54:15 »
 citam gdje  Crazy Kuree  pise  da  s prerađenim air boxom moze ici oko ... itd.
sta znaci to tacno prerađen air box ?

ev koji mi je motor i sta trenutno ima  : gilera runner  , 50 ccm , 3,7 kw  , valjci: malossi 3.0 g , federi : malossi žuti , auspuh : Leo Vince TT , Red sponge ,  to je trenutno sto imam , bit ce jos detalja i preradjivanja  ali ostaje  na 50 ccm uglavnom. 

znaci kao sto sam vidio da pise  tamo karb. 17,5 ide RR, ZX , ili Yasuni Z .   

i ima  jos nesto sto me zanima  sto nikako ne kontam za sta sluzi : tj onaj neki trokut na  karburatoru . znate na sta mislim ?  zove se : PM Pro Street Reed Valve - Piaggio 50cc - 180cc  i/ ima i  Polini Reed Valve - Piaggio 50 - 180cc   a usput evo vam i stranica  pa mozete vidjeti i sami sliku od toga  https://www.pmtuning.co.uk/Merchant2/merchant.mvc?Screen=CTGY&Store_Code=PT&Category_Code=001RUNNER  - na ovom linku odmah ispod auspuha  ...

thx
 

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Auspuh
« Odgovori #21 : 23 Srpanj, 2008, 20:56:53 »
to ti je usis, to ti se nalazi u bloku motora, i povezano je sa karburatorom, na to ti dolaze usisne lamelice
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline hARisson

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 64
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jajce
  • Moj Skuter: Gilera Runner ..
  • MojSetup: Engine, styling > Under Construction !!!
Odg: Auspuh
« Odgovori #22 : 24 Srpanj, 2008, 00:25:46 »
znam gdje je air box , u njega se valjda stavlja  red sponge ... ili ima nest skroz drugo ? e sta ima s njim da se radi? gljiva nemoze jer mi motor neradi s njom , imam previse zraka  i nece da krene nikako , dok ne provjerim koja mi je dizna od gljive nema  nista , al vidim da nest kaze da se moze uraditi s air boxom . ali Sta ? -.-   :S

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: Auspuh
« Odgovori #23 : 24 Srpanj, 2008, 00:39:42 »
znam gdje je air box , u njega se valjda stavlja  red sponge ... ili ima nest skroz drugo ? e sta ima s njim da se radi? gljiva nemoze jer mi motor neradi s njom , imam previse zraka  i nece da krene nikako , dok ne provjerim koja mi je dizna od gljive nema  nista , al vidim da nest kaze da se moze uraditi s air boxom . ali Sta ? -.-   :S

probusis rupu, stavis cijev unutra tako da ti dovodi vise zraka a da ti motor nema zvuk ko sa gljivom, tu foru mos koristi sa karburatorima do 21mm, sa vecim je preporucena gljiva, anyway i sa tom rupom ce ti trebat veca dizna....

Offline hARisson

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 64
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jajce
  • Moj Skuter: Gilera Runner ..
  • MojSetup: Engine, styling > Under Construction !!!
Odg: Auspuh
« Odgovori #24 : 24 Srpanj, 2008, 17:11:42 »
kontam ... ma mene  je***e sto sam uzeo motor i imao je nest "radjeno" kao npr. valjci malossi 4.3g  Leo Vince TT  i  vecu diznu , ali nikako da stignem da vidim koja je  dizna  , lik je rekao da je veca  ( 74 ) ali neznam bas  da je tako .   

A imam jedno pitanje  za ekipu s foruma  ;    imali tko da zna  di mogu kupiti Leo Vince RR spuh . po mogucnosti nov ili malo koristen ( znaci neko tko je kupio pa se zaj**** )  :D  hehe   i koliko para dodze . Pa da se pokusamo dogovoriti . thx_

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Auspuh
« Odgovori #25 : 24 Srpanj, 2008, 18:32:10 »

A imam jedno pitanje  za ekipu s foruma  ;    imali tko da zna  di mogu kupiti Leo Vince RR spuh . po mogucnosti nov ili malo koristen ( znaci neko tko je kupio pa se zaj**** )  :D  hehe   i koliko para dodze . Pa da se pokusamo dogovoriti . thx_

Nemaš za  kupiti jer se više ne proizvodi, jedino pitaj u nekom piaggio dućanu  ako možda imaju na lageru ali jako ćeš ga teško naći! Za polovni pogledaj tu na forumu a imaš  i burzu...

Offline hARisson

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 64
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jajce
  • Moj Skuter: Gilera Runner ..
  • MojSetup: Engine, styling > Under Construction !!!
Odg: Auspuh
« Odgovori #26 : 24 Srpanj, 2008, 18:38:58 »
ok , hvala  na informaciji . raspitat cu se  pa vidim sta nadjem . a  jel se nije  pokazao kao efikasan pa je stala proizvodnja ili ? 

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Auspuh
« Odgovori #27 : 24 Srpanj, 2008, 18:44:19 »
Neznam ali šteta jer je spuh jako dobar, ja sam ga isto tražio ali ništa pa sam kupio mhr replicu!

Offline hARisson

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 64
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jajce
  • Moj Skuter: Gilera Runner ..
  • MojSetup: Engine, styling > Under Construction !!!
Odg: Auspuh
« Odgovori #28 : 24 Srpanj, 2008, 20:06:39 »
koji motor  vozis ? od koliko kubika ?   i kako ti je se pokazao taj malossi mhr replica ?  odnosno sta si imao prije njega pa imali sada velike razlike . npr : brzina  konacna , start  ista ?

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Auspuh
« Odgovori #29 : 24 Srpanj, 2008, 20:57:31 »
koji motor  vozis ? od koliko kubika ?   i kako ti je se pokazao taj malossi mhr replica ?  odnosno sta si imao prije njega pa imali sada velike razlike . npr : brzina  konacna , start  ista ?
Imam derbi gp1 open, meni je mhr replica odličan spuh, nemogu ti reći kolika je razlika između serijale i sada sa multivarom 2000 (rolice 5.7) ,mhr replicom,kevlarom... jer sam isti dan na servisu skinuo blokade i ovo stavio!
Sada me vuče uzbrdo 70, po ravnici 99km/h (toliko mi najviše može pokazati sat na gp1) uglavnom ja sam jako zadovoljan, izvlači sve iz serijale jer je to base spuh, jedina mana mu je cijena!

Offline hARisson

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 64
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jajce
  • Moj Skuter: Gilera Runner ..
  • MojSetup: Engine, styling > Under Construction !!!
Odg: Auspuh
« Odgovori #30 : 25 Srpanj, 2008, 00:00:40 »
ma netrebas mi nista govoriti , ime mu samo sve govori ...
samo me zanima  ono jel tko koristio nest poput Leo Vince TT ( znaci nest slicno tome ) pa da je onda stavio RR ili slicno RR-u i sta tacno pa da zna razliku . a neznam znas li kako izgleda instrument tabla od gilera runner 2004godine  .  tj , znaci ovaj motor kao sto vidis na toj maloj slicici .  ide ti ovako :


0        10      20      30      40      50      60      70      80    (90)     (100)
 l....l....l....l....l....l....l....l....l....l....l....l....l....l....l....l....l....l....l....l....l 


nadam se da sam dobro odradio ovo hehe , znaci ovo sto je  u zagradi to uopce nepise nego samo te crtice . motor mi ide sve do te zadnje crtice i cak mozda jos  2 tackice vise.  naravno ne tako lako ali uspijem nekako dogurati kada su uvjeti na cesti dobri i tak to . normala  ide do (90)   dok nisam nesto odradio na njemu nije mogao da ide  vise od jedva 85- 90 max sad normala 90 .
naravno meni neznaci to bas nesto , jer je***o te  to koliko pise ako on neide , moze pisati 200 al ako on neide jeb***t ga  ..
a ovo koliko je tacno ... hmmmm who knows XD .