Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: kako da montiram arrov od gilere na minareli  (Posjeta: 3718 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
kako da montiram arrov od gilere na minareli
« : 18 Srpanj, 2008, 20:04:27 »
imam kopiju minarelija.gore mi je gianeli spuh neki stari ne valja niš.sam nabavio polovni arrov od gilera.pa sam mislio ako ima neko kakvog iskustva sa time nek kaže.hvala
lovac u mutnom team

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: kako da montiram arrov od gilere na minareli
« Odgovori #1 : 18 Srpanj, 2008, 20:08:03 »
Grane su im potpuno drugacije, bez rezanja grane je nemoguce pripasati spuh.

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kako da montiram arrov od gilere na minareli
« Odgovori #2 : 18 Srpanj, 2008, 20:13:24 »
znam da su grane drugačij ali sam mislio dali neko ima kakvog iskustva sa time.dali se može to napravit.sam mislo pustit  koljeno i na njega stavit novi nastavak je to izvedivo
« Zadnja izmjena: 18 Srpanj, 2008, 20:15:56 pajo »
lovac u mutnom team

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: kako da montiram arrov od gilere na minareli
« Odgovori #3 : 18 Srpanj, 2008, 20:48:02 »
znam da je hac pripasavao mina spuh na peugeot masinu ali cini mi se da nije on to vario vec neki iskusni varioc.cilje napraviti var samo vani a ne unutra da ti ne sjebe protocnost jel !care jednostavnije ti je prodat ga ili zamjenit steta dobrog spuha. :icon_thumright:

ako imas serijski spuh odrezi granu i prpasi na arowa samo kolika je razlika u promjeru grane koja ulazi na cilindar??

ipak ona solucija da prodas i kupis drugi koji pase
« Zadnja izmjena: 18 Srpanj, 2008, 20:49:39 neer »

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kako da montiram arrov od gilere na minareli
« Odgovori #4 : 18 Srpanj, 2008, 21:02:19 »
imam mastora koji če mi to autogeno super zavarit. mala je neka ralika u deblji mi se čini da je izvedivo
lovac u mutnom team

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: kako da montiram arrov od gilere na minareli
« Odgovori #5 : 18 Srpanj, 2008, 21:02:48 »
znam da je hac pripasavao mina spuh na peugeot masinu ali cini mi se da nije on to vario vec neki iskusni varioc.cilje napraviti var samo vani a ne unutra da ti ne sjebe protocnost jel !care jednostavnije ti je prodat ga ili zamjenit steta dobrog spuha. :icon_thumright:

ako imas serijski spuh odrezi granu i prpasi na arowa samo kolika je razlika u promjeru grane koja ulazi na cilindar??

ipak ona solucija da prodas i kupis drugi koji pase

ako elektrodom radis to je nemoguce hehehe :) onda uzmes brus i obrusis to ;) hehe

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kako da montiram arrov od gilere na minareli
« Odgovori #6 : 18 Srpanj, 2008, 21:08:27 »
autogeno ču ga zavarit bi če ko nov jedino štoje koljeno od ganelija malo tanje od arrova ali to ču sredit.bi moglo škodit šta
lovac u mutnom team

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: kako da montiram arrov od gilere na minareli
« Odgovori #7 : 18 Srpanj, 2008, 21:23:25 »
nije stvar u varenju,ovak to od oka radit je vrlo upitan rezaltat,ja se volim igrat s takvim stvarima,ali moja kemijanja sa spuhovima imaju osnovu na matematici,koristim sofwerske similacije.......kemijanje sa granama je dosta pipavo,nije svar samo u dužini grane već i u promjeru,stupnju konusa .......moj savjet ti je da prodaš taj pia spuh i kupiš odgovarajući
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kako da montiram arrov od gilere na minareli
« Odgovori #8 : 18 Srpanj, 2008, 21:30:38 »
znam da je pipljivo amo mora biti sve u svom centru.mi se čini da je izvedivo.probat ču se malo zezat pa čemo vidit šta če biti.šta poslje sa tim spuh.mi treba.drugi rulini.dizna...još šta.nisam sa njim ništa dobio
« Zadnja izmjena: 18 Srpanj, 2008, 21:35:43 pajo »
lovac u mutnom team

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: kako da montiram arrov od gilere na minareli
« Odgovori #9 : 19 Srpanj, 2008, 00:55:42 »
Nebi ja kemijao oko grane... Napravis predugacku i imas rezonanciju na premalim okretajima. A naravno i promjer igra veliku ulogu. Previse muke u svemu tome. Prodaj to i kupi odgovarajuci

Offline vasso123

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Umag
  • Moj Skuter: NRG
Odg: kako da montiram arrov od gilere na minareli
« Odgovori #10 : 19 Srpanj, 2008, 09:31:20 »
Hac,koji software koristis za spuhove ako nije tajna?
Kupujem vilice od VXR-a,VX-a,SP180,novi tip(teleskopske),a moze i oridjidji od NRG-a

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: kako da montiram arrov od gilere na minareli
« Odgovori #11 : 19 Srpanj, 2008, 13:44:37 »
isti softwere koji roost koristi........ja koristim samo za simulacije prije rezanja,tu se može onak generalno predvidjet kak će se to sve skupa ponašat,u biti je to sve dosta jednostavno samo traži dosta predznanja i testiranja
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline kecbaya

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: metkovi?
  • Moj Skuter: Piaggio Typhoon
  • MojSpuh: Malossi MHR Replica
Odg: kako da montiram arrov od gilere na minareli
« Odgovori #12 : 19 Srpanj, 2008, 18:31:49 »
vako otidi u tokara ali nekog dobrog da ti napravi glavu gore onu što se kaci na motor,donesi mu auspuh da vidi kako treba napravit dužina,širina...itd....i ne trebas pokusavat autogenim varit jel ce ti puknit nakon 2min i manje bez co2 ne trebas nista pokusavat cim ga zavaris sa co2 u vodu ladnu ga potopi i od toga dobiješ celik tako da ti nece pucat bar je meni tako na mhr replici

Offline ratz_hell

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 553
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Omiš
  • Moj Skuter: Luna Vision Black Ed
Odg: kako da montiram arrov od gilere na minareli
« Odgovori #13 : 19 Srpanj, 2008, 18:36:05 »
daj hac...di mogu naci taj software...imam si zelju napravit auspuh...pa trebam svu pomoc koju mogu dobit...

Offline vasso123

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Umag
  • Moj Skuter: NRG
Odg: kako da montiram arrov od gilere na minareli
« Odgovori #14 : 19 Srpanj, 2008, 19:21:54 »
vako otidi u tokara ali nekog dobrog da ti napravi glavu gore onu što se kaci na motor,donesi mu auspuh da vidi kako treba napravit dužina,širina...itd....i ne trebas pokusavat autogenim varit jel ce ti puknit nakon 2min i manje bez co2 ne trebas nista pokusavat cim ga zavaris sa co2 u vodu ladnu ga potopi i od toga dobiješ celik tako da ti nece pucat bar je meni tako na mhr replici
LOL BIG LOL
Kupujem vilice od VXR-a,VX-a,SP180,novi tip(teleskopske),a moze i oridjidji od NRG-a

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: kako da montiram arrov od gilere na minareli
« Odgovori #15 : 19 Srpanj, 2008, 19:23:54 »
vako otidi u tokara ali nekog dobrog da ti napravi glavu gore onu što se kaci na motor,donesi mu auspuh da vidi kako treba napravit dužina,širina...itd....i ne trebas pokusavat autogenim varit jel ce ti puknit nakon 2min i manje bez co2 ne trebas nista pokusavat cim ga zavaris sa co2 u vodu ladnu ga potopi i od toga dobiješ celik tako da ti nece pucat bar je meni tako na mhr replici

lol, var postane krući ako ga naglo ohladiš, tek će onda puknit. i ko kaže da nevalja autogeno to zavarit :fingering:
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline vasso123

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Umag
  • Moj Skuter: NRG
Odg: kako da montiram arrov od gilere na minareli
« Odgovori #16 : 19 Srpanj, 2008, 19:29:37 »
Hac jesi probo koristiti Mota software?Neki likovi ga koriste i kazu da je dobar
Kupujem vilice od VXR-a,VX-a,SP180,novi tip(teleskopske),a moze i oridjidji od NRG-a

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kako da montiram arrov od gilere na minareli
« Odgovori #17 : 19 Srpanj, 2008, 22:02:03 »
pa mislim da je bolje autgeno nego sa co2 mislio sam ostaviti staro koljeno gore i pripasat od arrova og gilere čini mi se izvedivo idem u ponedeljak kod mastora pa čemo vidit.jedino me zanima dal je neko to radio i kakve su performanse na kraju svega
lovac u mutnom team

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: kako da montiram arrov od gilere na minareli
« Odgovori #18 : 19 Srpanj, 2008, 22:34:22 »
a napravi već kad si zapeo,ne znam kakve performance očekuješ......probaj si nać za pogledat neki spuh koji ima i pia i mina verziju pa češ vidjet da nisu ni blizu što se tiće same grane,tu mislim na malo bolje spuhove.....ja sam prisiljen kemijat jer za pežo blokove nema spuhova

@vaso.....probavao sam mota nije mi se svidio,sve ti je to isto ili slićno,treba znat upisat prave vrednosti i gdje,ti softwere za spuhove su više za orjentaciju,moraš znat šta radiš........lako je upisat timinge cil i željene rpm,al takav spuh obićno bude neupotrebljiv

Citat:
daj hac...di mogu naci taj software...imam si zelju napravit auspuh...pa trebam svu pomoc koju mogu dobit...

probaj tražit po netu,ja sam svoj jedva dobio od kolege nizozemca....
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kako da montiram arrov od gilere na minareli
« Odgovori #19 : 19 Srpanj, 2008, 22:50:08 »
probat čemo pa čemo vidjet kako radi.
lovac u mutnom team