Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aprilia Sportcity 50 2T vs Aerox 50 vs stara Aprilia SR 50 2001.-2004.g  (Posjeta: 6429 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Mislin d aje to moriniju i najveca mana sta djelovi za njega nisu bas dostupni ko za ostale.
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline Kin Dreadz

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 18
  • Spol: Muški
  • Upper Town Crew
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Isto tako Ditech-a zaobilazim u širokom luku jer sam pročitao na raznim forumima i site-ovima užasno loše komentare i ekipa koja ga ima je napisala da je požalila što ga je kupila, jedino je potrošnja goriva kod njega niska ali kaj mi to znači kad svako malo moram šarafit po njemu a laik sam u tome kao što sam napisao u prvom postu ili plaćat nekom čiči da se zeza sa njim. Uglavnom Ditech njet!!

Offline tommy

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 823
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jupiter
  • Moj Skuter: Malaguti Phantom F12
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: Malossi Sport 70
  • MojSpuh: Puvalica
koji se tebi više sviđa po izgledu ? SRka ili aerox ? e toga uzmi  :icon_thumright: nećeš porgiješiti kojeg god da uzmeš, minarelli ili piaggio to su dvi najbolje mašine, a te suzuki morini mašine su isto kvalitetne i dobre i mogu se mjerit sa ove dvi i isto nećeš pogriješit ako uzmeš nju, zapravo bi ti bilo najbolje, ako ne misliš tunirat skuter da uzmeš SR DiTech :icon_thumright:
ja bi izabro minarelli (aerox), a imaš i malagutie f12 i f15 takođem minarelli po meni najbolji skuteri od 50cc :notworthy:
znači biraj po izgledu šta ti se najviše sviđa, to uzmi :icon_thumright:
zajedno smo skupa

Offline tommy

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 823
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jupiter
  • Moj Skuter: Malaguti Phantom F12
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: Malossi Sport 70
  • MojSpuh: Puvalica
Isto tako Ditech-a zaobilazim u širokom luku jer sam pročitao na raznim forumima i site-ovima užasno loše komentare i ekipa koja ga ima je napisala da je požalila što ga je kupila, jedino je potrošnja goriva kod njega niska ali kaj mi to znači kad svako malo moram šarafit po njemu a laik sam u tome kao što sam napisao u prvom postu ili plaćat nekom čiči da se zeza sa njim. Uglavnom Ditech njet!!

to su gluposti što pričaju za DiTech, uz pravilno održavanje to je najbolji skuter tko misli voziti serijalu :icon_thumright:
manje troše, a bolje idu u odnosu na karb. serijale :icon_thumright:
zajedno smo skupa

Offline Kin Dreadz

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 18
  • Spol: Muški
  • Upper Town Crew
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Uglavnom što se tiče izgleda samog skutera, "stara" SR50 mi je osobno ljepša od Aeroxa ali opet do sada što sam pročitao po netu, moje je mišljenje da je ipak Aerox mrvicu bolji, razlike su male između ta 2 skutera osim naravno da je stara SR-ka veća od Aeroxa, NAVODNO ima udobniji sic za vozača i suvozača a ostalo su nijanse ( možda griješim jer nisam sjedio na Aeroxu pa ne znam 100 % za sic dok sam na Apriliji sjedio i mogu reći da je ok sjedalo). Aerox ima bolje amortizere i ovjes, više prostora za tuning, malo bolje kočnice od SR-ke, jednostavnije plastike za skinuti (za mene početnika) i tako...razmišljam, razmišljam...

Offline tommy

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 823
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jupiter
  • Moj Skuter: Malaguti Phantom F12
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: Malossi Sport 70
  • MojSpuh: Puvalica
pa onda uzmi aeroxa, nisi visok ni težak, aerox će ti biti taman. jes on manji i neudobniji od konkurencije i malo je nezgodan kad se voze dvije osobe, ali ništa strašno, priviknut ćeš se  :icon_thumright:
zajedno smo skupa

Offline anabellas

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2783
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi rambla 300i
  • Moja Kaciga: HJC FG 17
  • MojSetup: Sve serijala
anabellas napisao sam ti na početku sa kojim buđetom raspolažem i onda mi ti staviš oglas za SR50 za 1.200 eura, daj malo bolje pročitaj moj prvi post!! E a sad koja je mašina u SR50 2001.-2004.g., 90% sam siguran po svim skupljenim odgovorima i razgovorima sa ljudima da je Minarelli...kaj se tiče Sportcitya rekli su mi u Ami Trade-u da je Sportcity maxi skuter u klasi do 50 ccm makar ga sigurno neću kupovat jer sam pročitao užasne kritike za taj skuter (plovak, kurbla itd.) Eto! Dvojba mi je ostala znači između Aeroxa i "stare" SR50 LC makar sam sada više zainteresiran za Aerox, ne znam...

procitaj ti malo bolje moj post , nisam ti rekao da kupis taj od 1200 eura nego da ako oces probas nac tako apriliu s piaggio masinom  :angry7:
Mjenjam Speedfight za kuku od golfa.

ŠIFRA OGLASA: kuku meni kuku tebi!

Offline Kin Dreadz

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 18
  • Spol: Muški
  • Upper Town Crew
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Jel ima netko u planu možda prodavat Aeroxa ili "staru" SR50 sredinom 7. mjeseca ili početkom 8. mjeseca...trebaju mu pare za more ili za nešto drugo...naravno kada dođe vrijeme za kupovinu da ću gledati po oglasnicima nego samo ovako pitam?

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx

to su gluposti što pričaju za DiTech, uz pravilno održavanje to je najbolji skuter tko misli voziti serijalu :icon_thumright:
manje troše, a bolje idu u odnosu na karb. serijale :icon_thumright:
Ditech ko serijala je k.
Tek dok staviš kit, onda vrijedi nečem :P

Ditecha ti nebi preporučil, jer je većina izdrkana od raznoraznih mehoja, al da se nađe neka picikato, redovno održavana kak se spada, to bi bil best buy.
Suzuki morini je odlična mašina, ali nažalost dijelovi su za nju prepreskupi(pričam o originialnim).
Ali skuter za točit i vozit je odličan.
Noviji piaggio, li-la, zadnje vrijeme kojeg god vidim, piša mu vodena  :icon_biggrin:

Znači da ponovimo, do 2000-te u srkama je minarelli(lc i ac), od 00-04 suzuki morini(karb i ditech), a nadalje je piaggio(karb i purejet, ali ima i morini ditecha, ali te to ne interesira jer su samo za Američko tržište).
I sportcity nije nikakav maxi skuter, ali ovi iz amitrade-a su maxi.... :confused5:
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline Kin Dreadz

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 18
  • Spol: Muški
  • Upper Town Crew
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Iskreno se zahvaljujem svim forumašima na njihovim postovima, odgovorima, komentarima i recenzijama gore navedenih skutera.

Kako sada stvari stoje 99% sam siguran da ću kupiti Yamahu Aerox!

Pozdrav

Offline Kin Dreadz

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 18
  • Spol: Muški
  • Upper Town Crew
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Za mene je ova tema i daljnja rasprava ZAKLJUČENA, pošto sam novi ovdje na forumu ne znam da li se ova tema može lock-at...ako može molim nadležne neka to učine.

Još jedanput hvala svim čitateljima i forumašima koji su sudjelovali u ovoj mojoj otvorenoj temi.

Lp


Offline Lenko

  • moderator
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1685
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zemun
  • Moj Skuter: Aprili SR 50 Di Tech
  • Moja Kaciga: XXX
  • MojSpuh: ZX
Aj da zaključamo, kad nam javiš šta si uzeo ? Ok ?

Offline Kin Dreadz

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 18
  • Spol: Muški
  • Upper Town Crew
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Ok, može...samo ćete se još morati malo strpiti, cca 2 mjeseca do moje kupovine.

Kada kupim skuter, javim se!

Pozdrav