Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: ZAKON O 50 ccm  (Posjeta: 8257 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: ZAKON O 50 ccm
« Odgovori #40 : 05 Prosinac, 2006, 00:21:17 »
ne ide ti moj za sada preko 70... u praksi se najvise drapam po centru, gdi nema valjaka i gdi su brzine do 50... a osim toga, kad ugleda moju staracku fizionomiju pa ga jos počnem pilit u mozak mislim da ce svaki plavac odustat od ideje da me tjera na valjke... ima toliko bržih klinaca...
a ako me otjera, dok ne riješim, imam PX 200
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline r.e.!

  • forumski penzioner®
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2246
  • Spol: Muški
  • Vespa-institucija na dva kota?a
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospi?
  • Moj Skuter: Vespa PX150D Vespa GTS250i.e.
Odg: ZAKON O 50 ccm
« Odgovori #41 : 05 Prosinac, 2006, 16:56:35 »
nisam vam ja bas puno po drugim forumima... ponekad svratim na motore, gdje imam ukupno 50 postova... moje srce je tu... r.e. je aktivniji i svugdje prisutniji. neka to penzić i odradi. on barem ima vremena!  :laughing9:

Što da odradim?
"Sembra una vespa"
BELLA MACCHINA
Ja ne znam Eladiove planove

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: ZAKON O 50 ccm
« Odgovori #42 : 05 Prosinac, 2006, 17:52:51 »
Ma nema šta država ubirat novce mi se moramo pokrenut svi skuteraši i taj zakon maknit ća i dat im naše prijedloge ako triba i ceste ćemo zatvorit.Kako su oni u školstvu postigli štrajkom,imat će 2013 godine 60% veće plaće pa ljudi znate li vi šta je to,oni danas imaju 4500 kn a u 2013 imat će 10000kn,ja idem odma na faks za profesora.
Ljudi ako se mi ne trgnemo nema ništa.S Punisherom se potpuno slažem.Daj ljudi ma napravit neki plan predložit ga ovima s drugih foruma i napravit peticiju ili nešto slično.Filipe aj ti si po svim forumima daj prijedlog

eto što!  :laughing6:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT