Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Vile Sr 150 na kineza Lunu i kompaniju  (Posjeta: 541 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Laviper

  • Tržnica : (+3)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 355
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Nexus 300ie
Vile Sr 150 na kineza Lunu i kompaniju
« : 07 Svibanj, 2013, 19:47:59 »
Znam da je jedan clan vozio tj imao na svojoj luni vile od sr150, no nazalost, vise informacija sta i kako nemogu od njega izvuc, jel nije vec ovdje aktivan oko godinu dana.

Znaci radio sam swap sa kineza iz familije Lune ( Riya spider x5 ) te sam prebacio komplet od aprilie sr minarelli agregat gore. Posto vecinu dijelova od tog skuta imam, odlucio sam stavit i felge 13''. Na postojecu vilu nema teorije da stavim isti tocak, pa sam nabavio vile od SR 150.

Rastavljao i skidao nisam nista jos dole  te uspređivao, pa me zanima dali neko zna, jel postoji nekih ozbiljnih preinaka za to ili su skoro pa plug'n'play? 

Ako neko poznaje il je sarafio s tim clanom ''Mark'' mozda neki info da nabaci samo sta i kako, da nebude rastalvljanje ko mali mujo pa dalje sta i kak  ;D

Hvala unaprijed  :icon_thumright:

Offline [SB]Replica 180

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1444
  • Spol: Muški
  • iphone guru
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: SL.Brod
  • Moj Skuter: big bore blok
  • Moja Kaciga: hjc fg-15
  • MojSetup: 172ac
  • MojSpuh: x-tech 59
Odg: Vile Sr 150 na kineza Lunu i kompaniju
« Odgovori #1 : 07 Svibanj, 2013, 20:08:16 »
ugrubo.....proces je  taj da na mostu vila od sra150 trebas upucati svoj stup ili modificirati stup od sra da bude identican tvome, da bi mogao sve stegnuti kroz ramu i da stima volan i sl...
e kad sve to slozis vidis imas li mjesta za vile i trebas li pripasati plastike oko vila i to je to  :icon_thumright:
nadam se da je ovo dovoljno sa imas smjernice  :icon_thumright:
Replico  DIJAMANTUUUUUUUUUUU!!!!!!

Offline Laviper

  • Tržnica : (+3)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 355
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Nexus 300ie
Odg: Vile Sr 150 na kineza Lunu i kompaniju
« Odgovori #2 : 07 Svibanj, 2013, 20:27:58 »
ugrubo.....proces je  taj da na mostu vila od sra150 trebas upucati svoj stup ili modificirati stup od sra da bude identican tvome, da bi mogao sve stegnuti kroz ramu i da stima volan i sl...
e kad sve to slozis vidis imas li mjesta za vile i trebas li pripasati plastike oko vila i to je to  :icon_thumright:
nadam se da je ovo dovoljno sa imas smjernice  :icon_thumright:

ma znam da ide takva shema otprilike , jedino kazem zanima me zasto je bas te vile odabrao, jel s tima imao najmanje posla ili sto jel :) hvala za ovo   :icon_thumright:


Offline Macak sf

  • Tržnica : (+4)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 659
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot sf2
  • Moja Kaciga: IXS
  • MojSetup: MHR replica
  • MojSpuh: Yasuni r
Odg: Vile Sr 150 na kineza Lunu i kompaniju
« Odgovori #3 : 07 Svibanj, 2013, 21:24:34 »
Ako je kolega imao te vile na luni znaći da se može pripasati jer sam i ja isto pripasao vile od aeroxa na sf-a.Konkretno ja sam morao dati napraviti samo nove čašice kod tokara pošto je stup od sf-a deblji nego od aeroxa a i stavio sam drag volan tako
da nisam morao  uprešavati piksnu na gornji dio stupa da učvrtim original volan.Probaj skinuti svoje vile pa izmjeri dužinu i debljinu oba stupa pa napiši ili poslikaj pa ćemo ti tada dati konkretnije savjete.

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Vile Sr 150 na kineza Lunu i kompaniju
« Odgovori #4 : 07 Svibanj, 2013, 21:43:07 »
ja sam imao vile od aeroxa na luni i SB replica ti je sve detaljno objasnio!

Offline Laviper

  • Tržnica : (+3)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 355
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Nexus 300ie
Odg: Vile Sr 150 na kineza Lunu i kompaniju
« Odgovori #5 : 07 Svibanj, 2013, 21:57:01 »
Ako je kolega imao te vile na luni znaći da se može pripasati jer sam i ja isto pripasao vile od aeroxa na sf-a.Konkretno ja sam morao dati napraviti samo nove čašice kod tokara pošto je stup od sf-a deblji nego od aeroxa a i stavio sam drag volan tako
da nisam morao  uprešavati piksnu na gornji dio stupa da učvrtim original volan.Probaj skinuti svoje vile pa izmjeri dužinu i debljinu oba stupa pa napiši ili poslikaj pa ćemo ti tada dati konkretnije savjete.

okej , budem onda kad skinem premjerio pa vidim sta i kako, hvala :)

 
ja sam imao vile od aeroxa na luni i SB replica ti je sve detaljno objasnio!

okej, shvatio sam to i sam!