Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Huatian Spider 2, kako ga poboljšati  (Posjeta: 962 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Vlado22

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 1
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Huatian Spider 2
Huatian Spider 2, kako ga poboljšati
« : 04 Svibanj, 2013, 01:18:43 »
Pozz svima , novi sam na forumu tako da ako napravim neke lapsuse u postanju teme  nemojte zamjeriti :)

Dakle , 2008 sam kupio skutera, Huatian Spider 2 (Engage defiant) , i moram priznati da nakon 5 godina, on još uvijek ide , al ne baš koliko bi ja htio :D . Od kvarova sam na njemu dosada imao dosta problema sa paljenjem , većinom zbog karburatora koji mi je odnio godine života . Al evo sada da ne ureknem neko vrijeme ide ko sat bez ikakvih problema . Zanima me sljedeće , znači kada smo skinuli blokade , mogao je komotno potegnuti do 70 , dns ga preko 55 nemožeš natjerati ni puškom . Pošto sam ja zbilja laik što se tiče mehanike i nije moje područje, molio bih one kojima je u cilju sprdanje i ismijavanje da zaobiđu ovu temu , hvala :)

Dakle, pošto kao što  rekoh danas nemože nikako preko 55, može li netko pretpostaviti čemu je razlog tog drastičnog pada u preformansama. Inače je motor očuvan, garažiran i u zbilja dobrom stanju tako da nije do nebrige .

Može li biti da se jednostavno radi o zubu vremena , tj da nakon 5 godina je noramalno da tako izgubi na snazi , ili se možda radi o nekoj komponenti koja se može zamjeniti kako bi se dobile bolje performanse npr auspuh ili sl ...

Eto ako netko ima kakvu ideju , iskustva u takvim stvarima , zbilja bi bio zahvalan na bilo kakvom savjetu .

Hvala i pozdrav svima :)

Offline lukaex1t155

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pgz
Odg: Huatian Spider 2, kako ga poboljšati
« Odgovori #1 : 04 Svibanj, 2013, 10:04:35 »
moze tu bit puno faktora,tesko je rec na slijepo... opruge kvacila,potrosene roline,izlizan remen,nenastelan karburator...itd
nego...kad je bio zadnji servis?,sta je mjenjano i kolko ima km??

-ako imas u planu stavljat nesto tipa auspuha,variomata,kita,...itd... , napisi sa kojim novcima raspolazes pa cemo ti slozit neku najbolju kombinaciju
-kad bi stavio npr. auspuh i variomat,bila bi ogromna razlika u performansama
« Zadnja izmjena: 04 Svibanj, 2013, 10:10:08 lukaex1t155 »