Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: KYMCO-trokira i guši se  (Posjeta: 727 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline korda

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 20
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Kymco ZX50
  • Moja Kaciga: Uvex Boss
  • MojSetup: Nema ga
  • MojSpuh: Serijska lončuga
KYMCO-trokira i guši se
« : 01 Svibanj, 2013, 15:30:32 »
Evo ovako , neznam di bi to tu na forumu stavio , imam Kymca ZX50 nakon kaj su mi se lezaji razletili krenulo se u preslagivanje preloseg tajvanca

i sad nakon sta je sve preslozeno i tehnicki na njemu nista nije ostalo staro on upali , ali pola vremena trokira , pola se gusi , pola nece uopce upalit , čok sam skinuo i zacepio njegove kanale jer ovaj keihin je nemoguce nastelat valjda dok je čok gore,  bez obzira jel se stela na toplo ili hladno , sve u svemu , na novo paljenje, svjecicu , kabel do svjecice lulicu , semeringe , dihtunge , lezaje i klip i karike on se tak ponasa , ako ko ima kakvu ideju ili si hoce zaradit nesto novaca ako mu se da igrat s njim  ( VELIKA GORICA ) , slobodno se javi , sve cemo se dogovorit , hvala ekipa  :help:
« Zadnja izmjena: 06 Svibanj, 2013, 00:44:16 Grale »

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: KYMCO lud ko šiba
« Odgovori #1 : 01 Svibanj, 2013, 16:47:35 »
Evo ovako , neznam di bi to tu na forumu stavio , imam Kymca ZX50 nakon kaj su mi se lezaji razletili krenulo se u preslagivanje preloseg tajvanca

i sad nakon sta je sve preslozeno i tehnicki na njemu nista nije ostalo staro on upali , ali pola vremena trokira , pola se gusi , pola nece uopce upalit , čok sam skinuo i zacepio njegove kanale jer ovaj keihin je nemoguce nastelat valjda dok je čok gore,  bez obzira jel se stela na toplo ili hladno , sve u svemu , na novo paljenje, svjecicu , kabel do svjecice lulicu , semeringe , dihtunge , lezaje i klip i karike on se tak ponasa , ako ko ima kakvu ideju ili si hoce zaradit nesto novaca ako mu se da igrat s njim  ( VELIKA GORICA ) , slobodno se javi , sve cemo se dogovorit , hvala ekipa  :help:

Falš zrak, nenaštelan karb ? Uostalom kako si začepio rupu di ide čok ?
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline korda

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 20
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Kymco ZX50
  • Moja Kaciga: Uvex Boss
  • MojSetup: Nema ga
  • MojSpuh: Serijska lončuga
Odg: KYMCO lud ko šiba
« Odgovori #2 : 01 Svibanj, 2013, 17:32:05 »
Diht masom -.- lud sam , nisam znao sta bi vise radio , kad sam skinuo cok odjednom ga se dalo nastelat i sve , naravno sad nakon sveg ovog to vise ne vrijedi
a falš , kud sve može to proć ? mislim , sve sam polijepio diht masom kad sam sastavljo , oko semeringa nis ne slini tak da neznam ...

Offline marjan.vxr

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1016
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: vxr&sr50r
  • Moja Kaciga: +
  • MojSetup: +
  • MojSpuh: +
Odg: KYMCO lud ko šiba
« Odgovori #3 : 02 Svibanj, 2013, 19:26:06 »
probaj nabaviti drugi karb, samo za probu

Offline korda

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 20
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Kymco ZX50
  • Moja Kaciga: Uvex Boss
  • MojSetup: Nema ga
  • MojSpuh: Serijska lončuga
Odg: KYMCO lud ko šiba
« Odgovori #4 : 05 Svibanj, 2013, 23:50:19 »
Ajde onda opet tu , ima li itko kakvog karba koji bi iso na ovog Krmka ? :)
I naravno ponuda da platim onom ko ga slozi a da je tu iz vg ili nes stoji i dalje  ::)

Offline korda

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 20
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Kymco ZX50
  • Moja Kaciga: Uvex Boss
  • MojSetup: Nema ga
  • MojSpuh: Serijska lončuga
Odg: KYMCO-trokira i guši se
« Odgovori #5 : 12 Svibanj, 2013, 20:37:44 »
Dakle, misterij je riješen ...
Magnet , kajlica , pukla je , magnet je zato bjezo 1mm lijevo desno , ocito dovoljno da zajebava :)
Uglavnom , ovo je navodno druga kajla , prvu mi je genijalac majstor potrgo i vratio mi skuter da si to sam riješim , dao sam ga drugom covjeku koji je to navodnoo riješio a sad je i ova pukla , pošto mi je prvi majstor dao prvu , a danas sam sam izvuko ovu drugu i zakljucak je: pukle su na isti način
Sva sreća nijednom nisu niš oštetile na radilici ni na magnetu jer jos dosjedi izgledaju ko novi i sad pitanje ... zašto pucaju ?
Premekan materijal ? Otpuštena matica ? Neodgovarajuća matica ?
I da , ako bi ju sam htio napravit homemade ili tako nesto , koji način , kako , šta , od čega bi to bilo najbolje napravit ili gdje ju nabavit , kupit , kako god.
Eto ovakav problem jos nisam imo pa pitam ovdje , nadam se da ce neko imat rijesenje na sve ovo  :toothy10: