Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: PGO T-Rex 50  (Posjeta: 4378 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
PGO T-Rex 50
« : 08 Srpanj, 2008, 21:15:25 »
radi se o frendovom motoru,molil me da otvorim temu jer je zabil svoju sifru na forumu,ide sutra po leo vince rr od slowridera,i nezna koje su dimenzije rolica,pa ak ko zna koje su nek slobodno kaze,i jos jedno pitanje koje federe da mu da za serisko kvacilo,zelene,zute,ili bijele,,puno hvala unaprijed.HITNO

radi se o minareli masini...

Offline ichko

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kotor, Montenegro
  • Moj Skuter: Generic xor and custom project
  • Moja Kaciga: AGV K Rossi zoo
  • MojSetup: Malossi sport 70
  • MojSpuh: Polini 4race
Odg: PGO T-Rex 50
« Odgovori #1 : 08 Srpanj, 2008, 21:24:51 »
Jedni polu off pitanje,jeli PGO ima original minareli masinu ili je isto kopija kao kod cpi,keeway,generic,luna.....

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: PGO T-Rex 50
« Odgovori #2 : 08 Srpanj, 2008, 22:27:43 »
Prvo neka isproba auspuh da li mu odgovara. Trebao bi ali najvjerojatnije ce morati distancirati na nosacu.
Za federe nema frke imam ih vise vrsta nego bencony... rolice su najvjerojatnije 15x12, nije problem skinuti i pogledati koje su rolice.

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: PGO T-Rex 50
« Odgovori #3 : 08 Srpanj, 2008, 23:26:01 »
Jedni polu off pitanje,jeli PGO ima original minareli masinu ili je isto kopija kao kod cpi,keeway,generic,luna.....
masina nije ziher ko od keewaya,lune cpi-a,motor sa skinutim blokada ma ide 80 prije i vise iso,ima onaj dugi dekl slicno ko aerox...ne ko luna i keeway kaj imaju onaj kratki,motor je puno zivlji od mog i super ide,sad jel kopija neznam,al neka kopija je ja mislim,al mozda neko skuzi po slici:

-ove zarulje su moje
-baotian je onaj ubijeni

Prvo neka isproba auspuh da li mu odgovara. Trebao bi ali najvjerojatnije ce morati distancirati na nosacu.
Za federe nema frke imam ih vise vrsta nego bencony... rolice su najvjerojatnije 15x12, nije problem skinuti i pogledati koje su rolice.
slow,to na nosacu kuzim,za federe i role ok,os mu ti to doc promjenit il,jer mi on reko da tu pitam jos jer je zaboravil sifru,i ak moderatori znaju sifre nek mu posalju e-mail sa lozinkom,username mu je bruno90...