Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Šta je ovo  (Posjeta: 1143 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline FXR180

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 75
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: FXR 180
Šta je ovo
« : 06 Srpanj, 2008, 14:46:50 »

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: Šta je ovo
« Odgovori #1 : 06 Srpanj, 2008, 14:54:03 »
bendiks
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline FXR180

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 75
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: FXR 180
Odg: Šta je ovo
« Odgovori #2 : 06 Srpanj, 2008, 14:56:38 »
na runneru od 50 mi se malo oštetio, za šta to služi

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Šta je ovo
« Odgovori #3 : 06 Srpanj, 2008, 15:26:59 »
na runneru od 50 mi se malo oštetio, za šta to služi

evo sta je napisa ovi peder povise ;D ,to ti je bendiks ili ti kumplug alnasera.. kad pritisnes botun za upalit motor alnaser ti njega zavrti i on izadje vani i iazvrti remenicu variomata i tako se pali motor..

poslikaj oštećenje,jer ne mogu napamet ti nista rec jel ga mozes ostavit,kao nov dio ti je jako skup,za fxra je skoro 600kn,a nije ni za 50cc puno manje

Offline FXR180

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 75
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: FXR 180
Odg: Šta je ovo
« Odgovori #4 : 06 Srpanj, 2008, 15:30:59 »
nije ful oštćen ima malu crticu prije ovih zupčanika di je strelica jer sam bio upalio motor bez bloka a nije bio taj bendiks uzvršćen i malo je pobjego te ga je variomat zarezo

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Šta je ovo
« Odgovori #5 : 06 Srpanj, 2008, 15:34:57 »
nije ful oštćen ima malu crticu prije ovih zupčanika di je strelica jer sam bio upalio motor bez bloka a nije bio taj bendiks uzvršćen i malo je pobjego te ga je variomat zarezo

kazen ti..ne mogu nista napamet ovako..ako mos poslikaj..ako ne jbg...nastavi vozit..po tvojoj prici mi se ne cini da je nesto teze,a vjerojatno motor normalno pali na alnaser

Offline FXR180

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 75
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: FXR 180
Odg: Šta je ovo
« Odgovori #6 : 06 Srpanj, 2008, 15:38:38 »
pali perfektno, nisam zanao da to služi za paljenje, tnx