Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: airbox-gljiva  (Posjeta: 1612 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline RideRR4EveRR

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1002
  • Spol: Muški
  • Stunt Яide
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Stuntbase
  • Mjesto: Zagreb-dubrava
  • Moja Kaciga: Head armor
airbox-gljiva
« : 06 Srpanj, 2008, 00:19:53 »
da da da znam bilo je milijun tema ali jbg... priča ide ovako. na motoru sam imo gljivu super je išo i čak malo trošio. Gljiva stage 6 je bila gore ... makno sam ju zato jel je prolazila prašina kroz nju najnormalnije i napravilo mi riseve male po cilindru... stavio sam sad airbox i štelo ali nije to to pa bi vratio gljivu i sad me zanima : da mi neko preporuči gljivu koja fakat ne propušta puno prašine...  :notworthy:
Potpis

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: airbox-gljiva
« Odgovori #1 : 06 Srpanj, 2008, 00:33:36 »
koliko ja znam stage 6 gljiva je ok i debela je ona spuzva pa slabo da moze sta propustit...ako vec oces uzmi neku sa kucistem stage 6 ili malossi,znaci ono okolo kuciste koje sprijecava da ne ulazi svasta ...i moja preporuka ne diraj taj skuter nista....nastiman je kako treba i siguran sam da neces uspijet bolje ga nastimat od prijasnjeg vlasnika a i vidim da se ti bas ne razumijes u to puno tako da .......ali dobro opet tvoj skuter :) mozes radit snjega sta hoces hehe :D
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline RideRR4EveRR

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1002
  • Spol: Muški
  • Stunt Яide
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Stuntbase
  • Mjesto: Zagreb-dubrava
  • Moja Kaciga: Head armor
Odg: airbox-gljiva
« Odgovori #2 : 06 Srpanj, 2008, 00:51:14 »
razumijem se ja i znam da je sve to ljepo našetlano al risevi mi nisu potrebni  :toothy3: .  a ova gljiva kad na svjetlu pogledam kroz nju sve se vidi najnormalnije tanka je dosta tako da neznam dal na istu mislimo  :toothy9:
Potpis

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: airbox-gljiva
« Odgovori #3 : 06 Srpanj, 2008, 01:09:03 »
ocito ne mislimo na istu..nista nadji onda neku...stage 6 ili malossi sa kucistem.....otidji u neki ducan pa vidi ...samo pazi da je odgovarajuceg promjera gljiva...npr e5 malossi gljiva ima kuciste ono li ne moze svasta ulazit ..vidi imal za tvoj karb...al sigurno ima...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: airbox-gljiva
« Odgovori #4 : 06 Srpanj, 2008, 08:19:10 »
malossi E5 je debelo zastarjela gljiva,imaš nove double layer gljive koje daleko kvalitetnije filtriraju,stage 6,twinair,ramair.....bitno da je double layer
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline RideRR4EveRR

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1002
  • Spol: Muški
  • Stunt Яide
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Stuntbase
  • Mjesto: Zagreb-dubrava
  • Moja Kaciga: Head armor
Odg: airbox-gljiva
« Odgovori #5 : 06 Srpanj, 2008, 10:43:07 »
Kojih ima kod nas sa tim duplim slojem. i šta kažete na DNA gljive ? skupe su al čini mi se i dobre frend ima na derbiu 250 ne prođe kroz nju nit bakterija  :toothy9:
Potpis

Offline RideRR4EveRR

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1002
  • Spol: Muški
  • Stunt Яide
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Stuntbase
  • Mjesto: Zagreb-dubrava
  • Moja Kaciga: Head armor
Odg: airbox-gljiva
« Odgovori #6 : 07 Srpanj, 2008, 10:00:49 »
Šta nitko mi onda nezna preporučit neku gljivu s kojom bi dugo mogo vozit  ???  :dontknow:
Potpis

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: airbox-gljiva
« Odgovori #7 : 07 Srpanj, 2008, 11:43:25 »
Šta nitko mi onda nezna preporučit neku gljivu s kojom bi dugo mogo vozit  ???  :dontknow:
sta vidite u tim gljivam toliko,mislis da ide bolje a nejde,samo buci,stravi airbox i gotovo,gljiva je za midrace i high end masine,ne serijalu,

Offline cvele60

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2307
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nis
  • Moj Skuter: Keeway 70
  • Moja Kaciga: taiwan helmet
  • MojSetup: S6 sport, PHBG19,+25% primar,mina CDI...
  • MojSpuh: s6 pro replica
Odg: airbox-gljiva
« Odgovori #8 : 07 Srpanj, 2008, 11:50:03 »
 Lepse izgleda sa gljivom a ostalo..... ;D

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: airbox-gljiva
« Odgovori #9 : 07 Srpanj, 2008, 12:30:19 »
Lepse izgleda sa gljivom a ostalo..... ;D
lijepse izgleda,sad dal vrijedi taj izgled,ako je moram svatko malo cistiti

Offline RideRR4EveRR

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1002
  • Spol: Muški
  • Stunt Яide
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Stuntbase
  • Mjesto: Zagreb-dubrava
  • Moja Kaciga: Head armor
Odg: airbox-gljiva
« Odgovori #10 : 07 Srpanj, 2008, 12:45:01 »
mislim da sam sve gore napsio  :toothy3: . Na motoru je stage 6 mt 24 frga... tjedan dana sam pripasavo airbox na njega i sad se več par dana zezam sa štelanjem frgazera. po svječici je smjesa dobra al motor je puno puno ljeniji tako da bi vratio sve kako je bilo...
Potpis